İçerik değiştir

Mel G.

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 24 yanıt verildi

#1 sevoş

sevoş

S&B

• Dokunulmazlar
  • 3.934 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 21:53

mel bitanedir...biraz soğuk görünsede :P aslında çok sıcaktır.sevecendir.vicdanlıdır..severim kendisini..bazen gıcık ediyo beni ama olsun.. :: sessiz çığılık gibidir..

hayatta en güzel şeyleri hak edecek nadir insanlardan birisisin sen arkadaşım ::

DENİZLER ÇÖL DAÐLAR OVA OLUNCA
MEVSİMLER DEÐİŞİP ZAMAN DURUNCA
NE ZAMAN BU GÜNEŞ TERSTEN DOÐARSA
O ZAMAN BİLE DOSTLUÐUNDAN VAZGEÇMEYECEÐİM
BU DÜNYA TERSİNE BİRGÜN DÖNERSE
UFACIK KARINCA FİLİ YENERSE
NE ZAMAN ATEŞLE YANGIN SÖNERSE
NE ZAMAN OLURSA GÜNDÜZLE GECE
NE ZAMAN BİTERSE DİLLERDE HECE
VARSA BİR BAŞKASI ALLAHTAN YÜCE

Gönderilen Resim

Mutfakta biri mi var ???

#2 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 22:04

Ne zamandır tanıştımızı hatırlayamayacak kadar yaşlandım ben artık o bir balıkdı ben hayalet lik yapıodum sanırım..
İlk zamanlarımızda da aynıydı hep uzakdan bakıp izlemeyi seven ve birarada olmamızı saglayabilme potansiyelinde kalmayı taa gedikdeki zamanlardan beri sürdürdü..
Bu siteyi ilk kurmaya çalıştıgı zamanlarda bile aklındaki hep şu andaki ile aynıydı beraber bir ortamda dostları ve arkadaşları ile paylaşım içinde kalabilmek.. 5 senedir bunu başarı ile sürdürdü..

Senin hakkında neler söyleyebilirm bilirsin ama sölememi istemicek kadarda duygusal birisin ondan es geçiom :P

Anılar dediinde aklıma hep gelen taksimde ki elmaa elmaa olayıdır sanırım onu asla unutmıcam.. ::

smiley-sport036.gif  

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 22:21

bu adamla çok didiştim zamanında az tartışmadık yani.. yine olsun yine tartışırım.. :: onun haricinde balık burcu olması dolayısıyla hassas bir insan olduğunu biliyorum.. yaklaşımlarından yorumlarından da bunu yakalayabiliyorum..

haa çok samimi değiliz derdimizi tasamızı pek paylaşmayız .. soru sordum mu cevap veriyor müsayitse :: onun haricinde pek muhattap olmaz.. adamdan saymıyor beni açıkçası .. ben de pek bulaşmıyorum kendisine.. :P

#4 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 22:33

Bende sözü geçecek, hatırı kırılmaycak az sayıdaki insanlardan biridir. Ne zaman İstanbul' a gitme fikri düşse beynime ( bir türlü gidemedim ::) ofisine haber vermeden gidip 50 senelik arkadaşımmış gibi selamlaşıp sohbet etme düşüncesiyle mutlu olurum. Erdemli ve mütevazi karakteriyle tam bir beyefendi :P
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 22:40

Çok suskun çok.İstanbul'a Ağva Gezisi için gittiğimde Ağva Gezisinden sonraki günlerde Miyav'ın yanına gideyim , hemde Mel G.'yi görürüm dedim. Sonunda gittim gördüm. İçeri girdiğimde telefonla görüşüyordu kendileri. Telefon görüşmesi bittikten sonra kalktık selamlaştık. Sevimli çocuk , şeker gibi yahu :: Sonracığıma iş güç dedi ve benimle ilgilenmedi. Sen kalk oraya onu görmeye git , 3,5 - 4 saat yola katlan , o işiyle ilgilensin. O da yetmedi kalktı gitti bürodan. :P Hoş , o gitmeseydi Mustimle sevişemeyecektik. :P Velhasıl kelam sevilmeyecek biri değilmiş. Pek fazla konuşamadık ama bürodan ayrılacağı için özür diledi. Balık burcu demiştiniz değil mi ? Bu adam sevdiği için herşeyi yapar. Kılıbık grubuna alabiliriz şimdiden. :: Ay lav yu kız.

Değişiklikler Kaydedildi...

#6 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2007 - 16:18

Pekala yazalım bakalım.

Çoğunlukla yaptığı sohbetler şu şekilde biter. Yeter , kess, de get vs vs Pek çok kişinin başını şişirmesinden dolayı pek kimseyle naber nasılsın muhabbetine girmez . Daha doğru pek değil hiç girmez . Eğer onunla bişi konuşacaksanız lafı dolaştırmadan direk söyleyin böyle yapınca kaile alıyor ve cevap veriyor ben çok denedim.

Hatıra olarak aklımda bir nevizade içmesi var inceden. Ve öncesinde yaşanan o yaşam korkusu hepimizin neyse uzatmaya gerekyok founder işte olması gerektiği gibi mesafeli.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#7 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2007 - 16:29

ilk tanıştığımız günü hatırlıyorum..
elimde su böreği dükkanın önünde bekliyorum.. saat olmuş 10.30 ve beyefendiler hala dükkan açacak.. ilk defa görcem zat-ı muhteremi..
neyse.. uzaktan incee uzuuun biri geliyo.. aha dedim bu kesin mel :blahblah: geldi dükkanı açtı ve içeri girdi.. ben hala elimde börek bekliyorum.. insan bi
-buyrun
-kimsiniz
-ne bekliyorsunuz
demez mi? der.. ama o demedi :bullwhip:
odur budur sevmem kendilerini.. kaba bir adam olmakla beraber biraz da uyuzdur :icecream:

saygılar *zong fondır şeysi

...

#8 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 16.08.2007 - 00:59

Eğer onunla bişi konuşacaksanız lafı dolaştırmadan direk söyleyin böyle yapınca kaile alıyor ve cevap veriyor ben çok denedim.

*fiuv

hakkaten öyle ama.. ya da uyuz etmek istiyorsanız sorularınızı peş peşe sorun bıkkınlık getirtin ben de şahsen öyle yapıyorum ..

zaten ben dolambaçlı da sorsam direk de sorsam kaile almıyor ama olsun..

benim ki çıldırtma politikası oluyor bazen :P

#9 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 16.08.2007 - 01:14

Boat on the river... Kısa camel, yandan iki cepli pantolon...
Galata Kulesi'nin aklı olsaydı, Kız Kulesi'ne evlenme teklif ederdi...

#10 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2007 - 14:58

Küçüklüğünü bilirim,daha fazla konuşamam.Hayatım tehlikede olabilir:)
I find your lack of faith disturbing!

#11 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2007 - 18:31

98-99 sezonuydu...dersaneler sokağında neydi o kahvenin ismi...arada sırada kağıt oynuyoduk bununla...bunun gibi iki üç tane daha vardı *zong...sonra vardiya değişimleri..kutsal adisyonun üç kere öpülerek devir teslimi...ehehe hatta hatırlarım bir keresinde garibim sinemaya gidecekmiş...benimde o gün uzaktan misafirlerim geldi köye gittim falan baya bi geciktim...aksi gibi telefonuda almayı unutmuşum...çoook çok geç geldim...sinirlenmiş tabii ama belli etmiyo...kan kustu kızılcık şerbeti içtim dedi o gün...leen yürü git dediydim bi ara...zaten umumiyetle çekinir abi derdi bana...öyle işte...hee bir de ben bilgisayar masasının üstünde toz var diye makinaya format atıyordum o zamanlar...bu dediydi...''öyle yapma'' diye...yapmam o gün bugündür...ctrl + enter 'ı bu çakal carlostan öğrendim ayrıca..bunun gibi bissürü...evet
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#12 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 19.08.2007 - 20:48

mesafeli mi? evet, evet mesafeli bir arkadaş. öyle sıcaklık gösterisinde bulunmasa da zararsızdır kendileri :)

emeğine sağlık mel, bu siteyi bize sağladığın, güzel dostluklara vesile olduğun için ;)
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#13 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj
  • İlgi Alanları:2d, 3d görsel tasarımlar...

Gönderim zamanı 11.10.2007 - 11:23

Yeni defterler açılmış ... *böö

Mel G. ulen şu nickinle ismini bağdaştırabilen birileri çıksa ya ...

Her an herkese yardıma hazır değerli bir dost deyip kaçıvereyim :P

Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#14 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj
  • İlgi Alanları:İllustrasyon, Sinema, Astroloji, Felsefe Tarihi, Siyaset.

Gönderim zamanı 15.10.2007 - 22:45

Küçüklüğünü bilirim,daha fazla konuşamam.Hayatım tehlikede olabilir:)

::
Tırsma yamanım ben arkandayım. *laklak
Ben bu herifle 1979 yılıydı galiba bir 26 şubat günü tanıştım. İki gündür acayip bozuğum ama gıyabında.
Lan herkes kız bekliyor 24 şubat akşamı evde herkes tef çalıyor gene oğlan oldu diye.
Hay sıçayım ben böyle feleğin çarkına demişim. Noolurdu yani kız kardeş getirseydi annemle babam.
Ama işte bunu getirdiler. Bu dana çocukluktan uyuz siz zannediyorsunuz ki sonradan böle oldu bu. Yok aga mahallenin tüm veletleri bunu ağzının içine bakıyor. Ben hepsini kenara çekip "lan dinlemeyin olm bunu, evde tuvalete giden kolayı şişeden içen sıradan bir velet işte!" diye ama dinletemedim. Tüm çocuklar aha bu ne derse doğru söyler saplantısına girmiş bir kere. Sanki tarikat kurmuş toplu intihara sürükleyecek diye komşuların hışımından annem bile zor kurtarırdı bunu.
Yok kafe işletmeler yok bar açmalar yok internet kafede çalışmak falan hep bir hizmet sektörü sevdalısı olmuş işte. Yaveş yaveş büyümeye başladı ben de tam o zamanlar ünv. başladım serpildiğini de göremedim.
Aradan zaman geçip de bir bayramda bir araya gelince bir mezarlık selvisinin yüzünde eski ufak MelG'yi aradım. Kendi zevklerini edinmiş yeni arkadaşları olmuş sevgili bile edinmiş.
Sonra peşime ESK'e gelince bu sefer ben onun kanatları altına girdim. Hesap kitap adamı MelG sevgilinin biri gidiyor bir geliyor. Bu adama hiç bir şey nasihat etmezsiniz çünkü adam ne yapacağını bilir. Tuhaf bir şey ama kendimi onun küçük kardeşi gibi hissederim çoğu zaman.
Aklında herzaman düşünce vardır. Ama çok azının ışığını yakalama şansına nail olursunuz. Küçücük bir kelimenin içine gizlemiş beynini çalıştırmanı bekliyordur çünkü.

Salih Gönüller

#15 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 19.01.2008 - 15:15

Mel G beni sevmez ama ben kendisini severim ve takdir ederim. :D
Adam gibi adam işte. nasıl anlatayım...
Melih kardeşim, ömrünün sonuna kadar karakterini muhafaza etmeni temenni eder sevgiler sunarım.

Sana birde şiir yazdım okumadan edemiyeceğim :D

Mel G.
kahrımızı çekersin
Bize ceza vermeye kıyamazsın
Sen ne romantik foundersin
Gıpraşma öpücem.

*böö
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#16 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2008 - 20:35

Site için teşekkürler

*öberah *zong *böö
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#17 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 15:02

ilk geldiğim gün bana 'azıcık susta motorun soğusun demişti' nedense çok korkuyom kendisinden evet korkuyorum P:
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#18 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 16:12

Şu geçtiğimi kasımda geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.Anlatacaklarımın hiç biri hayal ürünü değildir.Yer kişi ve olayların hepisi gepgerçektir *saksak

Şimdi biz ( ben sen o değil tabii *saksak diğer kişilerin ismini vermeyeyim belki tanınmak istemezler :P ) bir grup sahil kenarında balık yemeye gittik.Yer tam yumurtasız menemenleri ile ünlü yerin hemen yanı *mad Derken biz Melih'i tutamadık sen bi iç bi içöle böle değil.Her neyse oradan onu aldık tabii doğru düzgün yürüyemiyor eve de götüremeyiz.Annesine ne diyeceğiz.Halbuki o bize emanet etmişti.O sebeple de aldık onu argus ların eve götürdük.Neysem yolda biraz açıldı derken sen kalk orada da iç.Derken madem öle deyip başladık konuşturmaya.Sarhoş ya anlattıkça anlatıyor.O ketum Melih gitmiş sanki bülbül gibi şakıyan Melih gelmiş.Neler anlatmadı ki...

Söylediklerini anlattıklarını bir duysanız yer yerinden oynar.Sadece siz değil tüm ülkede....Rejim bile değişir o derece... Neysem argus zaten duyduklarına inanamadı yeter diyerek kaçtı gitti odadan...

Bu sırrı bu zamana dek sakladım ama artık sizde öğrendiniz :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#19 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 16:28

Ne anlattım be *saksak
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#20 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2010 - 16:35

Kızmaca felam yok burada anı paylaşıyoruz.Kalkıp teknede kestiğin kızları anlatmıyorum, yok ayağıma diken battı diyerek kolun bikinili kızların omzunda gezdiğini anlatmıyorum, yok bacağım yandı siz gidin denizde yüzün ben şu üstsüz kızların yanında sizi beklerim dediğini söylemiyorum ki ne var *saksak
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim