Jump to content

- - - - -

Fener Kötü Başladı

• Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts
  • İlgi Alanları:...

Posted 11.08.2007 - 09:24

Posted Image

Alkışı Büyükşehir alırken, F.Bahçe yine kayıpla lige girdi

Şu günlerde İstanbul’da herkesin en çok merak ettiği şey, suların kesilip kesilmeyeceği. Dün gece F.Bahçeli futbolcular, Büyükşehir Belediyesporlu meslektaşlarını görünce bunu sormuştur herhalde. Telefonla yetkililere ulaşmak hiç mümkün olmayacağına göre bir nevi belediye görevlisi bulunca merakını gidereceksin.

Geçtiğimiz sezon Olimpiyat Stadı’nda kurtlarla dans eden Belediyesporlular, insan yüzü görmenin sevincini yaşıyordu. F.Bahçe maçları öncesinde kırmızı kart görmesiyle tanınan Hasagiç, yeni takımında geleneğini bozmuş, sarı-lacivertlilerin pardon turkuazlıların karşısına çıkmıştı. Turkuaz renkli formanın ilk puan kaybından sonra çubuklu sarı-laciverte döneceğine şüphe yok tabii ki!

Alex’in yokluğunda Tümer’le sahaya çıkan F.Bahçe, maç başlar başlamaz hem önden gelen rüzgârın hem de rakibin presin altında boğulmaya başladı. 4’te İlyas’ın uzaktan şutunda Serdar başarılıydı. 19. dakikada Efe’nin sağdan ortasında geçtiğimiz yıl bu zamanlar F.Bahçe’nin sağ beki olan Kerim, topu kaçıran Can’la Önder’in arasında dönerek ağları buldu: 1-0.

Artık F.Bahçe hareketlenecek zannediyordu herkes. Ama aynı temposuzluk arada bir-iki ufak patlamayla renklendi. 24’te R.Carlos’un soldan ortasında top savunmadan Tümer’in önüne sekti. Onun altı pastan şutunda Hasagiç kornere gönderdi topu. 27’de soldan İlyas’ın kullandığı serbest atışta Murat Ocak, Uğur’un Jackie Chan markajına rağmen kafayı vurdu: 2-0. 31’de Deivid’in Hasagiç’in çeldiği uzak şutu ve Edu’nun 36’da kendisini Kerim’in önüne atarak kurtardığı pozisyon küçük renklerdi.

ANDERLECHT’E DİKKAT

İKİNCİ yarıya da uyuşuk bir tempoda başladı F.Bahçe. Her daim pres yapan Belediye önünde ilk poziyona 55’te girdiler. Onda da Aurelio’nun kafası dışarı gitti. Ailece ileri giden F.Bahçe 73’te kalesinde tehlike gördü. İlhan’ın şutu kale direğini sıyırınca maç 2-0 bitti. Şimdi Carlos’un parasıyla Belediye’nin bütçesi karşılaştırılacak. Bunların Türk futboluna faydası yok. F.Bahçe, bu puan kaybını telafi edebilir ileride. Ancak Anderlecht önünde de böyle mehter temposunda oynarsa telafi edemeyeceği bir zarar görür.
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#2 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3,241 posts
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Posted 11.08.2007 - 09:46

*agla *agla
<!--aimg-->Posted Image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#3 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 11.08.2007 - 09:57

Edy's , Ötüken...
Neredesiniz yahu *agla *agla

Değişiklikler Kaydedildi...

#4 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 11.08.2007 - 10:14

Ben bi Fenerli olarak bu konuyu açma şerefini başka takımlılara yaşatmak istemedim. onları bu zevkten mahrum bırakam dedim *agla
Ossun vassın çıkışa geçerik yakında *agla
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#5 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8,125 posts

Posted 11.08.2007 - 10:17

ne o forma be *saksak
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#6 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7,176 posts

Posted 11.08.2007 - 10:43

Turkuaz forma , Türk adını üzerinde taşıyan uluslar arası bir renk bence tanıtım için başarılı bir düşünce gerçi bu düşünceyi Milliyet gazetesi yazarı sayın Bilgin de bahsetmişti bir yazısında.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Posted Image

#7 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18,713 posts

Posted 11.08.2007 - 10:57

Ben bir beşiktaşlı olarak fenerbahçelilerin üstüne fazla gidilmesi taraftarı değilim geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ligin başı yola biraz kötü başladınız ama telafisi var sıkmayın canınızı aziz ve tayyip başkanlarınız sizi gerekli yere oturtur zamanı gelince.

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#8 aranel

aranel

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 657 posts
  • İlgi Alanları:ilgisiz..

Posted 11.08.2007 - 11:53

ben fenerliyim..bu kısımda fenerli arayanlara söylüyorum..olur böyle vakalar..düzeltilir..
Posted Image

#9 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8,125 posts

Posted 11.08.2007 - 11:59

Ben bir beşiktaşlı olarak .

inanamıyorum seninel aynı takımı mı tutuyorum :)
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

• Ziyaretçiler

Posted 11.08.2007 - 12:07

2006-2007 sezonuna da pek iyi başladığımız söylenemezdi( Sakarya 2- Fenerbahçe 1), ama lig sonunda herşey görüldü :P Önemli olan derbiler hem. Derbilerden galibiyet alınmadan şampiyonluk yakışmaz :)

2-2,5 ay bir geçsin de o zaman görün siz :)

#11 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 11.08.2007 - 12:09

Wild yorumun güseldi.doğru sonradan açılıyoz biz.
Fener Fener Dünya'yı yener
:) :P :) *heyo *heyo *heyo *heyo

Wild'i özlemişiz beaaah bu arada *zong
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#12 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3,241 posts
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Posted 11.08.2007 - 12:20

ahhh pendik spor ahhhh :D :D :D

#13 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18,713 posts

Posted 11.08.2007 - 12:36

Ben bir beşiktaşlı olarak .

inanamıyorum seninel aynı takımı mı tutuyorum :D

Serra acil bırak beşiktaşı no olurr senle aynı takımda olamayız biz sen gslılara benziyosun :D onlara rica et seni alsınlar yanlarına

#14 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18,713 posts

Posted 11.08.2007 - 12:37

2006-2007 sezonuna da pek iyi başladığımız söylenemezdi( Sakarya 2- Fenerbahçe 1), ama lig sonunda herşey görüldü :D Önemli olan derbiler hem. Derbilerden galibiyet alınmadan şampiyonluk yakışmaz :D

2-2,5 ay bir geçsin de o zaman görün siz :)

Oy OY yoruma baksen görüşürüz 2.5 ay sonra dersin ah ah ben ne yazdım unutma buraya yazdıklarını :D

#15 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4,490 posts

Posted 11.08.2007 - 12:54

Forza Fener...
I find your lack of faith disturbing!

#16 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Posted 11.08.2007 - 16:50

Edy's , Ötüken...
Neredesiniz yahu *zong :)

burdayım abi.. futbolun kazanmak veya kaybetmekten oluştuğunu bilen bir kişiyim..

maça gelince.. fenerbahçe rezilleri oynadı.. ne orta saha var ne forvet.. yan pas yan pas geri yan pas yan pas geriye .. sonra şişir içeriye kezman vurabilirse :D futbol olarak sıfır bir oyundu maçı canlı izledim.. ve ağrılar girdi bir tarafıma fıtık olacaktım.. hele zico efendi maç 2-0 olmuş ikinci yarı başlıycak bir tane bile adam değiştirmiyor.. ha nolur 1 adam değişse denilebilir.. yaff bir hareket gelir bişi olur.. bir sürü adam alındı ilk 11 de sadece carlos var.. ötekiler niye alında süs mü ..
maçı senin benim gibi izleyen bir zico kollarını bağdaş yapmış tren geçiyor sanki onu izliyor.. ne bir heyecan ne bir hamle ne bir taktik verme çabası ne takımı ateşleme çabası hiç bişi yok.. + olarak o futbolcular bu kadar mı ruhsuz olur ya kimse ayakta duramıyor ayakta duracak halleri yok.. hele o forma iyi güzel olmuş turkuaz ben dde beğenmiştim.. ancak maçı izlerken acaip göz alıyor.. fenerbahçe mi ankaraspor veya başka takım mı belli değil.. hiç ısınamadım formaya.. fenerbahçe forması klasik çubuklu formadır.. rakip en başta o formadan çekinir.. haa diyeceksiniz sahada forma mı oynuyor tabiki hayır ama klasik bir forman varsa klasik renklerin varsa ona uygun haraket edilmelidir.. kısacası rezillik ötesiydi..

i.b.b ye ye gelince süper top oynadılar.. fenerbahçe ye her alanda pres yaptılar pek de zorlanmadılar zaten fenerliler yürüyordu.. 2-0 az attılar bence rahatlıkla 6-7 olurdu biraz becerikli ve cesaretli olsalardı.. fenerbahçe de tarihinin en ağır yenilgilerinden birini alabilirdi..

istabul belediye takımını canı yürekten kutluyorum çünkü terlerinin son damlasına kadar savaştılar ve analarının hak sütü gibi hak ettiler .. dediğim gibi hakları 7 goldü ve zico nun takımı bunu hak ediyordu.. ucuz kurtuldular..

bir fenerbahçeli olarak tabiki takımımı tutacağım yenilince üzülüp yenince sevineceğim..

ama böyle ruhsuz oynayan takım yenildi ya dün akşam hiç üzülmedim.. aldıkları paralardan utanır insan.. kötü oynarsın eyvallah.. gol kaçırırsın eyvallah.. ama kötü koşamazsın sen mücadele et savaş sahada sonra git yenil mühim değil..

başlayan ligimiz tüm takımlara hayırlı olsun..

#17 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3,241 posts

Posted 11.08.2007 - 16:53

hakemlerede hayırlı olsun dimi edisun ?

#18 Kervancı_FB

Kervancı_FB

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1,681 posts

Posted 11.08.2007 - 20:18

Ben bir beşiktaşlı olarak fenerbahçelilerin üstüne fazla gidilmesi taraftarı değilim geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ligin başı yola biraz kötü başladınız ama telafisi var sıkmayın canınızı aziz ve tayyip başkanlarınız sizi gerekli yere oturtur zamanı gelince.

Demirören - Ulusoy işbirliği bence daha iyi.
Sıkmayın canınızı sizde 20 - 25 sene sonra 17. şampiyonluğunuzu ilan edersiniz.

" Ruhum benim oldukça bu imanla beraber
Üç yüz sene, dört yüz sene, beş yüz sene bekler"

| кєяטαη¢ı |

FENERBAHÇE

#19 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9,354 posts

Posted 11.08.2007 - 20:22

Edy's , Ötüken...
Neredesiniz yahu :D :D

Buradayız :D

Daha yolun başındayız üstadım . Acele etmemek lazım , rahat olmak lazım , geniş olmak lazım ... :P

#20 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 11.08.2007 - 20:23

:D

2-3 bilemedin 4 hafta sonra başlarsınız esmeye :D

Değişiklikler Kaydedildi...

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic