İçerik değiştir

- - - - -

Dokuz Eylül Üniversitesi 4 Mayıs "GORA" Filmi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 feritunal

feritunal

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 27.04.2005 - 10:42

04.05.2005 tarihinde saat 20.30 da İzmir de Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin arka tarafındaki alanda "GORA" filmi gösterilecektir. Biletler ücretsizdir. Bu organizasyon Türkiye'nin 7 üniversitesinde yapılacaktır. Başlangıç Dokuz Eylül Üniversitesi, bitiş ise Boğaziçi Üniversitesi'nde olcaktır.
Film Avrupa'nın en büyük perdesinde gösterilecektir. Perdenin yüksekliği 15m uzunluğu 21m'dir.

Gönderilen Resim
Gönderilen Resim

Herkesi bu organizasyona bekliyoruz.

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 27.04.2005 - 11:11

Süperrrr perde. Müthiş bir zevk olur burda film izlemek.Bilgi için teşekkürler....

#3 feritunal

feritunal

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 27.04.2005 - 16:39

Süperrrr perde. Müthiş bir zevk olur burda film izlemek.Bilgi için teşekkürler....

Perde gerçekten müthiş. Ben bu organizasyonun içindeyim Sinema Topluluğu Başkanı ve topluluğumla beraber. Mutlaka herkesi bekliyorum.

#4 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj
  • İlgi Alanları:İllustrasyon, Sinema, Astroloji, Felsefe Tarihi, Siyaset.

Gönderim zamanı 28.04.2005 - 08:56

Harbiden süper bi perde yaa!..
Ne yapıyorsunuz işiniz bitince. Başka organizasyonlara kiralama gibi projeleriniz var mı? Ben istesem, bizim memlekete götürebilir miyim :) . Harman yerine kursam çayırlara uzanıp sabah akşam film seyretsem!.. Düşünsen ya!. Güneş batıyor kıpkızıl olmuş her yer. Yeşil çimenlerin üzerine sermişsin kilimini, yanına da soğuk bir gül suyu ya da kızılcık şerbeti. Perdede de görkemli bir tarihi film. Yanaşmayın.
Neyse!.. :sniffle:

Salih Gönüller

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 28.04.2005 - 10:04

istanbulda hangi üniversitelerde ve tarihleri konusunda da bize bilgi verirseniz seviniriz.

Johor abe biz yapsak bi perde kiralamayla uğraşmasak? :)

#6 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2005 - 12:44

diğer üniversitelerin hangileri olduğu konusunda bilginiz varsa rica edelim..
Gönderilen Resim

#7 feritunal

feritunal

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2005 - 19:03

9 Eylül de Bilkent, daha sonra sırasıyla Konya Selçuk, Eskişehir Anadolu, 23 Mayıs Marmara, en son da Boğaziçi. Boğaziçi'nin tarihi henüz belli değildir.

#8 feritunal

feritunal

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 04.05.2005 - 07:52

Arkadaşlar film bu akşam 20.30 da gösterime başlayacak. Avrupa'nın en büyük perdesinde izleme imkaznını kaçırmayın. 19.30 da DJ'ler eşliğinde müzik-dans gösterimi olacak. Tamamen ücretsiz olup herkesi bekleriz.