İçerik değiştir

- - - - -

Her şey Bu Kadar Basit Olsa Keşke

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 06.08.2007 - 23:58

Her Şey Bu Kadar Basit Olsa Keşke

Zaman su gibi akıp geçiyor bu hayatta, durdurmak imkansız.. bu imkansızlıkla başa çıkamıyorum.. ne yaparsam yapayım zaman durmak bilmiyor.. ben gittikçe yaşlanıyorum .. insanın geleceğe dair umutları olur , gelecekte geliyor artık neyin umudunu kuracağım ..
Bazen sessizce yaşıyorum nefes aldığım bu hayatı , hiç konuşmadan .. kimseye bir şey anlatmadan sessizce .. haykırışlarım da oluyor içimde , beynimi kemiren içimi eritip bitiren..
Yine de başaramıyorum haykırmayı .. patlayacağım pimi çekilmiş bir el bombası gibi ...

Bazen avuntularım oluyor küçücük sevinçler.. bir sokak köpeğini beslemek .. sana masum masum bakması .. içten içe teşekkür etmesi bir parça yemek için.. hele verdiğim sudan kana kana içerken sıcak havalarda sanki dua ediyor gibi ardımdan , öyle bir bakıyor ki gözlerime şuncacık şeyden birazcık sevgiden ne kadar mutlu olduğunu hissettiriyor yüreğime .. dili olsa teşekkür edecek belki de .. sonra her seni gördüğün de sevgiyle bakan gözler ve sevgi gösterileri.. işte belki de budur hayatın anlamı..

Sıkılma diyordur belki de yaşa hayatını bak küçücük şeylerden de mutlu olmayı denemelisin sevgiyle bakan gözler neler anlatıyor kim bilir.. ne hikayeler çıkardı biraz anlatsa...

Sadece ufak bir örnek bu , hayata dair.. mutlu olmak insanın elinde, her ne kadar mutsuzluğa bu kadar alışmışken, mutlu olmak zor gelse de ..

Keşke herşey bu kadar basit olsaydı...

Mutluyum
Mutlusun
Mutlu
Mutluyuz
Mutlusunuz
Mutlular
---------------------------------------------------

Edy’s 07-08-2007 00:01

#2 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 07.08.2007 - 09:45

Sıkılma diyordur belki de yaşa hayatını, bak küçücük şeylerden de mutlu olmayı denemelisin ...........

kendin bulmuşsun nasıl mutlu olacağını arkadaşımı.. :D
Emeğine sağlık Edy's...

Bu mesaj kara tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.08.2007 - 09:46

#3 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 14.02.2009 - 23:13

hayat bu işte bazen bişeyler kazanırkan bişeyler kaybettiriyorr kaybederken kazandıkalarımızın farkına bile varamıyoruzz

yazı süperdi kalemine sağlık

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim