İçerik değiştir

harabe site yöneticileri ile ilgili bir eleştiri

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 94 yanıt verildi

#41 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 12:28

ehh :D ne diyim artık :D
salak dicem ceza yiicem olmıycak :D
sen devam et ysf :) aklın sağlim olsun. hadi bay bay :)
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#42 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 12:29

sadece baktım çok havalı yönetiyor siteyi

Irsi ırsi..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#43 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 12:33

ehh :D ne diyim artık :D
salak dicem ceza yiicem olmıycak :D
sen devam et ysf :) aklın sağlim olsun. hadi bay bay :)

Keşke açıktan deseydin dememiş gibi yapmak sana yakışmaz hakaretlerini özel mesajla bana atabilirsin serra içinde kalmasın :)
Dora rica ederim gerçeklerdi onlar.
Mel ırsiyse yandık doktorlar bile alamaz :)

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#44 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 12:46

Merak ediyorum bakalım bu şekilde dobra dobra eleştirisini yapabilecek var mı böyle genele laf atmak yerinde direk olarak kime söylemek istiyorsa lafını onu söyleyecek çıkacak mı ?

Kendi gözlemlerime göre yöneticiler ki kısa da olsa bende yöneticilik yaptım iki tarafıda değerlendirebilirim sanırım.
liste sıralaması kurucular ve yöneticiler bölümlerindeki isim listesine göre alınmıştır.

1- Dora : yorumlar içersinde kendi ismi geçmediği sürece hiç bir yoruma ve konuya müdahele etmiyor. Bu müdahele etmemenin gerekçesi olarak kullandığı makinayı gösteriyor ki bu özürü kabahatinden büyük madem ki müdahele edemiyeceğin bir makina kullanıyorsun o zaman adminlikte neden duruyorsun. Kesinlikle kişiliğine karşı bir olumlu olumsuz düşüncem yok sadece adminlik sorumluluğunu yerine getirmediğini düşünüyorum.

2- Elma : Gerek genel kültür gerekse bilgi açısından pek çok konuyu algılayabilen ve gerekli müdaheleyi bu nedenle yapabilen bir admin. Sadece forumda geçirdiği zaman biraz seyrek. Her yönetici gibi ceza uygulamasını son çare olarak görüyor ancak kapadığı konuları açmayı unutuyor bazen

3- Kudl : İyi bir yöneticilik döneminden sonra admiliğe geçişini takdir ediyorum. forumda gün içinde geçirdiği zaman oldukça fazla ve bu sayede neler olup bittiğini iyi gözlemliyebiliyor. Konulara müdahelesi yavaş bunun sebebi gidiş hatını görmek ve yanlış anlaşılmaya yol açmadan müdahele etmemek. Ayrıca kişilerin cevap verme hakkını bekleyip müdahele etmesi onun objektifliğinin bir göstergesi.

4- Mel.G : Yaptığı yöneticilik, foruma ve konuya müdaheleleri yerinde ayrıca öneri dinliyor sadece onun frekansını yakalamak önemli. İletişim kurulması güç biri derdinizi anlatmak bazen amaan neyse demenize neden olabilir zaten amaan neyselik bir derdiniz var ise iletişim kurmayın derim :D Genel bakış açısı bu forum benim değil hepinizin olsada forumun sahibi olduğunu hep hissediyorsunuz .

5- Omer : Forumun yaşayacağı teknik ve server sorunları gibi durumlarda mecburen bu yetkiye sahip olması gerekiyor yani bir nevi mecburiyet.

6- wildrose : Forumda bulunduğu süre göz önüne alındığında ve forumun bu günki haline gelmesinde gerek yeni üyeler ile çabuk kaynaşması gerekse yaptığı organizasyonların ile zaten bu yetkide olması gereken biri kaldı ki forumda bulunduğu sürede müdahelelerinin çoğu yerinde idi yaptığım raporlamalarda cevap verme tenezzülünde bulunan tek admin onunla olayları tartışabilirsiniz ama forum üzerinden değil.

7- Zetro : Foruma hiç uğramıyor desek yeridir. Burayı önemsemediği aşikar bir adminin sıklık ile foruma geliyor olması ve nerde ne zaman neler konuşuluyor kimler yeni üye kimler kaynaşmış bunları takip ediyor olması ve kendini güncel tutması gerektiğini düşünüyorum. Zaten yönetisel hiç bir müdahelesi olmayan biri adminlikte bulunmasını gerekli görmüyorum

8- Acacia : Kendisini şahsen tanıyorum bireysel olarak tanırım ve severim kendisini ancak onunda foruma bir yöneticinin göstermesi gereken ilgiyi ve devamlılığı göstermediğini düşünüyorum. Yönetici olarak durması gereksiz çünkü yapmıyor ve yapacağınıda sanmıyorum.

9- dokuzharf(tesadüfe yuh yani :D ) : Foruma olan üyeliği ve gün içersinde geçirdiği zamana bakacak olursak yöneticiliği en iyi yapacak ve yaptığı yöneticilikte iyi olmayı hedefleyen bir kişi. Özellikle konular hakkında msn veya Ö/M ile iletişim kurduğunuzda size cevap verecektir. Hatta yapacağı yönetisel işlemler hakkında sizinle iletişime geçip gerekçesini bildirecek kadar düşünceli zaten bende hatası burdan kaynaklanıyor. Çok fazla iletişimde olduğu için etki altında kalabiliyor bu da onun iyi niyeti bir zaafı değil.

10- Wale : O da gerek bilgi donanımı gerekse dünya görüşü olarak bu işi layıkı ile yapabilen bir arkadaşım , dostum. Olaylara bakış açısı tartışmalara olan toleransı tartışılamaz. Onun hakkında tek eleştirim yöneticilik üslubu olacaktır. Malesef biraz emir kiplerini kullanıyor müdahelelerinde ve bu onu tanımayanlara karşı kabul edilemez olabiliyor ve o nedenle tepkiler alıyor. Halbuki biraz daha cümle yapılarını değiştirse kimse ona neden bunu böyle yaptın diyemeyecektir .

Saygılarımla...
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#45 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 12:54

Dannnk seni kimse tutamaz devam et sen
Dora için yazdıkların güzel elma ya gelince hayırdır kankan mı :D bende senin gibi bir şey hazılayacam da daha zamanı var ama helal sana cidden işin ciddi boyutunu almışsın peki sana bir soru bu yöneticilerin hangileriyle en çok görüşüyorsun onlarıda yazsan;) ona göre bakalım torpil var mı yok mu ? :D

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 11.08.2007 - 12:55

#46 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 12:56

Cevap . Elma ile 1 kere bile olsun yüz yüze görüşmedim.

Kimler ile görüştüğüme gelince bakınız forum toplantıları ve organizasyonları orada kimler bulunmuş kimlerle neler paylaşılmış. Yukarda yazılanlar kendi fikirlerim ve oldukça objektif olduğu kanısındayım.

Gönderilen Resim

#47 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:00

Anladım Dannk küçük bir araştırma yap gel o zaman :D
Birde yöneticler birbirini seviyor mu onuda mı konuşsak ne çekişme var gibi birde birbirlerinden haberleri yok dün elmaya resimlerimin silinmesini rica ettim aynı anda bir kaçına daha ilettim birinden silinemez foto alr dendi ama elma silmişti bile bunu denemek için yaptım aralarında görüşüyorlar mı diye demek ki görüşmüyorlar yönetimde çekişmeler kapışmalar var :D

#48 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:02

ysf sen iyi misin? şimdiye kadar forumumuzda hiç lafı edilmeyen şeyler senin bu söylediklerin sordukların. daha önce nerede gördün böyle şeyleri bilmiyorum ama, çoğu admin ve yönetici her konuda objektiftir. hem neden adminleri denemek gibi bi ihtiyaç hissettin ki? amacın ne?
hayır hepimiz bir zamanlar yeniydik. ama biz hiç böyle şeyler yapmadık ki anlamıyorum vallahi :D
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#49 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:04

Sizin kuruntunuz olarak algılıyorum. Ayrıca yönetim robotlarda oluşmuyor elbette aralarında da anlaşmazlıklar olacaktır. Bununla beraber şahsi kanaatim forumda ilgi çekmek için yönetici eleştirmek yöntemini benimsememek biz eski üyelerin pek sık karşılaştığı bir sendromdurbunuda anlayışla karşılıyorum ben kendim şahsım adına.

Bu mesaj DaaAnnK tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 11.08.2007 - 13:12

Gönderilen Resim

#50 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:09

Serra iyiyim de ben ne yaptım ya gördüklerimi yazdım ve dün yaşadığım olayı sizinle paylaştım konuda yazışıyoruz sen neden anlamıyorsun serra senle aynı zihniyetde yazmak zorun da değilim olmam da herkes senle aynı şeyi düşünmek zorunda değil

Dannk haklısın robot değil ama tutarsızlık var olayda biri silemiliyor diğeri silinemez dedim küçük bir olayı paylaştım
Yönetime dediğim gibi tek lafım elmaya karşı var gerisine lafım yok ilerde bende senin gibi yazarım daannk o zaman analrsın beni de isim isim yazarım şimdi sadece elma mel ve dokuzharfle az görüştüm diğerleriyle tanışamadık daha :D

#51 lasrocas

lasrocas

SaKLıMdASıN

• Dokunulmazlar
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:10

Sizin kuruntunuz olarak algılıyorum. Ayrıca yönetim robotlarda oluşmuyor elbette aralarında da anlaşmazlıklar olacaktır. Bununla beraber şahsi kanaatim forumda ilgi çekmek için yönetici eleştirmek yöntemini benimsemek biz eski üyelerin pek sık karşılaştığı bir sendromdurbunuda anlayışla karşılıyorum ben kendim şahsım adına.

üzerime alayımmı bu söylemini?
Devletin içine düştüğü yok olma tehlikesinin
korkunç derinliğini görmekten aciz olan zavallılar,
elbette ciddi ve hakiki çareyi görmemek için gözlerini yumarlar.

#52 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:14

Almanı gerektirecek bişi mi yaptın ?

Gönderilen Resim

#53 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:14

elma ara ara gelse de iyi yönetir.
sevecendir.
ne olursa olsun harabeden vazgecmicek degerli bir "hocam" o benim. .)
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#54 lasrocas

lasrocas

SaKLıMdASıN

• Dokunulmazlar
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:20

yönetici eleştirmek yöntemini benimsemek biz eski üyelerin pek sık karşılaştığı bir sendromdurbunuda anlayışla karşılıyorum ben kendim şahsım adına.''

demişsinde yukarda bi kaç eleştiri bende yaptım..ve yeni üye sıfatını taşıyorum..
bu yüzden sordum.
Devletin içine düştüğü yok olma tehlikesinin
korkunç derinliğini görmekten aciz olan zavallılar,
elbette ciddi ve hakiki çareyi görmemek için gözlerini yumarlar.

#55 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:22

hmmm öyle mi demişim . sen bakma benim dediklerime lasro 2 dk sonra unuturum dediğimi ben :D Neyse açıklık getireyim hayır size değil di .

Gönderilen Resim

#56 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:25

Bir şey daha soracam eski üyeler nedne bu kadar yenileri eziyor herkesin yorumuna saygı duyun hakaret veya kişisel sataşma olursa yönetim olaya el atar eski yeni diye bişe yok o zaman eskilere harabe kimliği versinler günlük hayatta da gezsinler bu ne ya ...
Dora çok mütevazisin sen ama elma için düşündüklerine katılamıcam o bence az yöneticiliği geliştirmeli

#57 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:26

Başka biri cevaplasın ben yoruldum :D

Gönderilen Resim

#58 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:34

Sen cevapla dannk yönetime gelince(BURDAKİ YAZI YÖNETİM TARAFINDAN YANLIŞ GÖRÜLDÜ VE BENDEN DÜZENLEMEM İSTENDİ İSTEYENLERE ÖZEL MESAJLA NE YAZDIÐINI İLETE BİLİRİM) üyelere gelince eski yeni ayrımı yapıyosun yeniyim ve senin gibi eski olmak istemem burası devlet dairesimi eski yeni burası emniyet mi askeri ye mi alt üst ilişkisine giriyor eski yeni diye az bilinçli yaz da eski olduğun anlaşılsın :D

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 11.08.2007 - 14:13

#59 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:35

o zaman eskilere harabe kimliği versinler günlük hayatta da gezsinler bu ne ya ...

iyi fikir. düşünülesi.. Mel G. not al :D
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#60 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 11.08.2007 - 13:36

Ysf yeter artık :)