İçerik değiştir

- - - - -

'Baykal İstifa Etsin' diyenlerin açtığı site..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 12 yanıt verildi

#1 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2007 - 12:51

'17233 KİŞİ OLDUK' diyor Anasayfada..

Tıklayınız.

Değişiklikler Kaydedildi...

#2 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 27.07.2007 - 19:29

Adam Başarılı olduk diyor neden istifa etsin ki *lol
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#3 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2007 - 22:27

Yeni bir site daha eklenmiş..

http://www.baykalistifaet.net/ :)

#4 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2007 - 22:34

İyi de size ne oluyor ?

Bırakında Cumhuriyet Halk Partisi , kendi sorunlarını kendi içerisinde çözsün . Her şeye tahammül ederim ama , bir zümrenin iç meseleleri hakkında o zümreden olmayanların yorum yapmasına ve dalga geçmesine asla ...

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2007 - 22:39

Bu önemli bir konudur.

Bu konuyla ilgilenmek isteyen ilgilenir , ilgilenmek istemeyen ilgilenmez.
Sonuçta bu parti Türkiye'de 2. büyük parti. Mecliste Ana Muhalefet Partisi.

Bu konuyla kim dalga geçmiş ? Dalga geçen var ise ona özelden bildirirsin yanlış yaptığını.

Her yazılanın çizilenin arkasında art niyet aramaya gerek yok.!

#6 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2007 - 22:52

Siz zaten hiç dalga geçermisiniz canım . :) ''Rodos'' muhabbetinden biliyoruz , bu hadisenin sizi nasıl derinden yaraladığını ve konunun ne kadar önemli olduğunu .

#7 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2007 - 22:56

O konu ayrı , bu konu ayrı.. Rodos muhabbetinde Deniz Baykal söz vermiş olmasına rağmen , şaka yaptığını söyleyerek 360 derece döndüğü açıktır. :)

Şahsi fikrimi soracak olursan eğer , Deniz Baykal'ın Chp'den ayrılmamasını isterim. Ak Partiye kazandırdığı oylar ortada. Ama yine ortada olan birşeyler var, oda Chp gibi bir partinin Genel Başkanına karşılık İstifa çağrısı yapılıyorda siteler açılıyorsa bu bir haberdir. Haber özgürlüğü var ise bu ülkede , ben bu özgürlükten yararlanıyorum. :)

#8 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2007 - 15:46

Ben sizin haber alma özgürlüğünden yararlanmaya çalıştığınızı düşünmüyorum . Sizin amacınız , oy verdiğiniz partinin tek başına iktidar olarak tamamladığı seçim sürecinin stresini , Deniz Baykal ve CHP'nin iç meseleleri ile dalga geçerek atmak . Bu görüşüm değişmeyecektir . Çünkü siz yabancı değilsiniz bu tip şeylere . Seçim öncesi ''CHP=MHP'' diyerek , MHP'ye atılan oyun , CHP'ye gideceğini söylediniz . Bununla da kalmadı , MHP'nin CHP ile koalisyon yapacağını iddia edip , Ülkücü tabanın aklını çelmeye çalıştınız . Sanki çok seviyorsunuz Ülkücüleri . Bunun adı , bir partinin iç meselelerine karışmaktır . Size mi kaldı MHP'nin kiminle ittifak ya da koalisyon yapıp yapmayacağı ? Çok biliyorsunuz ya , koyardınız MHP genel başkanlığına adaylığınızı , seçilirseniz istediğiniz parti ile ittifak yapardınız ya da yapılacak ittifakı bozardınız . Ama sayın Devlet Bahçeli'nin Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda takınmış olduğu Demokratik tavır , bu mesnetsiz iftiraları atanlara kapak olmuştur diye düşünüyorum . Halkımız bu Demokratik tavrı alkışlarken , (bilhassa da AKP'liler) bir de ne duyduk ; Tayyip efendi ile Deniz efendi , seçimlerden önce gizli gizli görüşüp aşna fişne yapıyorlarmış . MHP'yi hiçbir doğruluğu ve kanıtı olmamasına rağmen CHP ile ittifak yapacak diye suçlayanlar , acaba bu kırıştırmalara ne diyecekler çok merak ediyorum .

#9 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2007 - 16:22

Nasıl bir düşüncedir ki başka bir partiyi eleştirememek.Bu ülke vatandaşlarından oy alak için açılmış bir partiyse o zaman herkesin hatta kendilerine oy vermeyenlerin de eleştri hakkı vardır.

Hatta benim bu ülkede yaşayan birisi olarak herkesi eleştri hakkım vardır.Kimseye hakaret etmeden dalga geçme hakkımda vardır.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#10 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2007 - 16:32

Bir partiyi eleştirmek ayrı şeydir , o partinin iç meseleleri hakkında yorum yapmak ayrı şeydir . Senin evindeki sorun hakkında benim yorum yapmaya hakkım var mı ? ''Devlet Bahçeli tabanın sesini dinlemiyor . MHP tabanı Abdullah Gül'ü Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyor . Onun için Ülkücü kardeşlerim oyunuzu AKP'ye verin . Devlet Bahçeli'nin peşinden gitmeyin . '' demek , bir partiyi eleştirmek mi oluyor ? Biz buna terbiyesizlik , rezillik diyoruz . Siz ne derseniz deyin ...

#11 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2007 - 16:37

Partilerin iç işlerini bilmek bu ülke vatandaşlarının yasal hakkıdır.Ve o meseleri bilmek de hakkıdır ki ona göre o parti kendisine uygun mudur değil midir karar versin.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#12 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2007 - 16:38

Genelde buna türkiyede siyaset deniyor.. ( :

smiley-sport036.gif  

#13 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2007 - 16:46

Benim iç meselelerimi bilmeye hakkın olabilir . Ama bu , hayatında bir gün dahi taşıyamadığın '' Milliyetçilik '' sıfatını kullanarak , benim oy verdiğim partinin lideri ile tabanının arasını açmaya çalışman anlamına gelmez . Sözüm sayın Başbakana ...