İçerik değiştir

- - - - -

Tavla Turnuvası

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 189 yanıt verildi

#161 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2007 - 09:26

Tavla konusunda da herke iddialı... :D

#162 aranel

aranel

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 657 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz..

Gönderim zamanı 17.08.2007 - 13:38

tavlamı oynuyoruz ne zaman.. *buuu
Gönderilen Resim

#163 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2007 - 18:58

beni yenmek zordur çok iddalıyım bu konuda :D

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#164 umut4499

umut4499

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 68 Mesaj

Gönderim zamanı 27.08.2007 - 18:14

ama bana göre arkadaşlar :: :: :: :: tavla biraz zor usta oyuncular var arkadaşımızın dedigi gibi öyle santraçç ve tavla arasındaki fark santraç normal ve uygun görülür

#165 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 24.09.2007 - 20:35

Ölme eşeğim ölme, tavla olurda yenersin. *öberah

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#166 netkolik

netkolik

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 610 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2008 - 20:21

herkes bir çekilsin bakıyım kenara asıl tavlacı benim hapis oynamasını bilen iddislı olan varsa gelsin karşıma bakim
HALA YAŞIYORSAM BİLİNKİ BİR SEBEBİ VAR

#167 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2008 - 20:49

hapis,esir,erkek tavlası da rakip tanımam

nesine derseniz oynarım *zong

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.02.2008 - 20:50

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#168 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.05.2008 - 02:20

tavla %50 strateji % 50 şans oyunudur..

oyunu kazanmak diil nasıl oynadığındır mühim olan !

zar senden yana dönmez ancak oyunun hakkını vermişsindir, bakışda sen mağlup görünsen de oyun hakkı sahibinindir.

emme yine de ilk evvela zarı seviceksiniz ona iyi davranacaksınız *zong

bu arada postların tamamını okuyamadım, bu turnuva olayı bitti gibi mi ?

#169 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 25.05.2008 - 02:34

Sen oynuyor musun oynamıyor musun onu söyle. Böyle boş söylemlere karnımız tok bizim. Hadi hadi..
Ne güzel yazdım bi daha okuyacağım *zong

#170 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.05.2008 - 02:41

yalnız ağlamadan lütfen *omg

bi de kızmak var ama belli etmek yok taam mı *zong

#171 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 25.05.2008 - 02:43

Gözlerim kapalı oynayarak yenerim seni beeee

#172 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.05.2008 - 02:48

ohoo daha fol yokken ağlarsan sen böle *zong

#173 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 25.05.2008 - 02:49

2-0 öne geçtim bile *zong

#174 AKIN

AKIN

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 999 Mesaj

Gönderim zamanı 25.05.2008 - 13:15

kendine güvenen kişi benimle tavla oynasın bakam Var mı güvenen.

#175 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 15.06.2008 - 01:47

epruu olacak insan zorla bi siteye üye etti. Bi dünya şey doldurdum ve sinirlendim tabii..İlk olarak oyuna 3 el alan kazanan alır şeklinde başladık lakin sonra 1'e düşürdü 2'ye çıkardı. Yaptı kafasına göre bişeyler. Ama sonuç değişti mi? Buyrun beraber görelim.. (gaaaveci ben oluyorum tabiyki)
Gönderilen Resim

e hadi ilk oyun rakiibi tanıma, ortama alışma diyelim ses etmeyelim de buna da suskun kalınmaz ki canım :S El 3 de bitiyor lakin son oyun mars olunca 4 oluvermiş yanllışlıklan :D

Gönderilen Resim

Ama hakkını yemeyelim. Son el mars olmazdı da hanfendi lutfetti ve nezaketen marsa bıraktı. Şimdi oyunu 2'ye düşürdüğü anda ki sonucu getirelim ekranlara: Oynat uğurcum..

Gönderilen Resim

Sonrası pek tad vermedi açıkçası.. Öle yenilecegini anlayınca oyunu bitirmeler felan. İnsan pulları toplamalı yahu sonuna kadar lakin resimden de görülecegi üzere yenilen pehlivan hipotezini test ediyoruz .05 anlamlılık düzeyinde *zong

Gönderilen Resim

Son olarak tek oyunluk bi maçımız vardı ki artık gözü kapalı oynamanın verdiği alışkanlıkla nasıl geçti bitti ben de anlamadım :D Bakın..

Gönderilen Resim

Nihayetinde bik bik ler eşliğinde bir tavla serisinin de sonuna geldik. Ben eceye diyordum lakin epru daha fena bişeymiş. Allah eceyi başımızdan eksik etmesin, onu sevsin ve bizze bağışlasın.

Şimdi efenim gelelim esas soruya: "Neden bu kepazeliği buraya koyup bu ebru kişisini rencide ediyorsun?" demezler mi adama? "Onun üzerinden prim mi yapıyorsun, nedir derdin" de denebilir.

Haşa, asla yok öyle bir maksadım lakin oyun sırasında ki konuşmaların tamamını yayınlasam bana yerden göğe kadar hak verirsiniz ki sabah bu konuyu okuyunca "zar tuttu, dikkatimi dağıttı, taş çaldı, ballıydı, pekmez yemişti, reçelle korkuttu" cinsinden bik bik lere sizde şahit olup hak vereceksiniz eminim. O sebeple hazırlıklı olun şimdiden..

Nihayetin de oyun oynuyoruz, yenmekde var yenilmekte(ben hariç *zong ) Lakin öyle bik bik ledin ki bu sana az bile *kick
Sırf aleme rezil ol da bidaa siteye gireme ve kurtulalım diye şeediyorum yani :: Aman yarabbim ne kadar ulvi bi amaca hizmet ediyormuşum ben öyle :D
Bu arada bu yazıyı hazırlarken başımın etini yiyip beni fazlasıyla meşgul eden rabbit'e de " *zong " yapmak istiyorum müsaadenizle *böö
Bugün ki yayınımızın da sonuna geldik. Esen kalın esen yerlerinizi kapayın efenim ..

#176 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 15.06.2008 - 11:06

eger bugün 13:00 sularında seni o sitede görmezsem yakarım huleyn :fight4:

şimdi şöle özetliim bende , efenim tek acık kapınız var ve dısarda altıda pulunuz var bu insan kişisi tek acıya kapıya gele atmadan girior tekseferde , bi de çıkıor üstüne bi de 1-6 attıgı için cıkarken dısardaki pulumu kırıor .. soooramı? soorası iki açık kapıya 45 dakıka gıremeyen (gele atan ) ben <_< oyunun birini bu şekilde aldı..

digerini ,efenim ben topluorum, bunun benden tarafda ıkı pulu var ben toplarken bu iki pulunu da ıcerı sokuor toplamaya bi başlıor , inanan inansın attıgı zarlar aynen böle , bakın bakın (toplarken bi de ) 5-5 4-4 6-6 5-5 halıyle bunu da alıor ..

ilk oyunu zaten kacak oynadı pullarını kacırdı gıttı öle aldı ..

bana gelen tuhaf zarları ınkar et de bi çarpıl allasen qustah :fight4: döktürdü dün gece ya zarlarını , hep mi işine yarayan zar olur.. bi insan ya bal olur , ya oyun bilir.. baldı bu *böö

aha yine diorum , seni ve tüm stratejini rakibim olarak görmem bile .. ki herifçii düz oynuor ya.. dümdüz bi oyuncu,, o lanet olası zar da dönmedi bi türlü benden yana..yalnız arada bende oyun aldım,3 kez sanırım.. ilkinde zaten qustah insanı kapı alamadan mars olmustu *lol

ama tabı ben bu insan yavrusu kaaa cin olmadıgımdan pritn etmek aklıma gelmedi <_<

neyse , dün geceyi ilk ve son olarak unutamıcak zaten de , bundan sooraası için ne olur hayat ne getirir bilinmez tabi *böö

bu arada oyun 3 lükdü 1li yabmıs filan demiş o insan şeyisi , efenim yine olayı çarpıtmış .. olay şu : ılk oyun uclukdu 3-1 aldı

soora ki oyunda ben sınırlendım lutfettım mars olmıcak oyunu..

sora da saat gec oldu abime filan basılırım da pat küt çıkarım dierekden oyuna 1 liye düşürdüm bu insan yavrusu puan alsın die *böö

3 lü yarım kalırsa puan vermıor die düşündüm ama gel gör ki yaranılmıor habeşe..

hep çamura yat sen, bişiyini gormedim oyunda, bi zeka şeyisi bi strateji bilmem nesi bi emek bi caba görmedım atttı fıstık gibi zarları zara gore oynadı.. kim olsa oynardı o zarlarla :fight4:

ya nası anlatsam su an kı hislerimi , yanı bunu böle içi su dolu bı kovaya basını sokup , bildiğim tüm tekerlemeleri söletmek istiorum.. işkence yabmak, üzerinde sıgara söndürmek istiorum hıırrr ıjnvıdjgnoekgjperogyjrpoyjtıojhoıhjpteyoujtopujp

bugün bu hesap dürülecek qustah insanı *kick

çok sinirliimmm *kick

#177 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 15.06.2008 - 11:29

bak ya hırsımı alamadım <_< <_<

uhh

#178 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 15.06.2008 - 13:07

söyleyecek bişi bulamıyor olmam umarım anlamlıdır eprunımm <_<
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#179 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 15.06.2008 - 17:38

oyun sırasında ki konuşmaların tamamını yayınlasam bana yerden göğe kadar hak verirsiniz ki sabah bu konuyu okuyunca "zar tuttu, dikkatimi dağıttı, taş çaldı, ballıydı, pekmez yemişti, reçelle korkuttu" cinsinden bik bik lere sizde şahit olup hak vereceksiniz eminim. O sebeple hazırlıklı olun şimdiden..

*zong

Mışıl mışıl uyumuşum yeni kalkıyorum. Bişeyler yazmışın eprucum bi özetini versene o kadar bik bikle uğraştırma beni *zong

#180 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 15.06.2008 - 20:32

özeti mi ? ha özeti bıyır özeti: geber qustah *zong *zong