İçerik değiştir

- - - - -

Sorularınız.

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 42 yanıt verildi

#21 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 29.11.2004 - 23:16

simdilik sadece amino asit ve peynir alti suyu almani tavsiye ederim, hatta ilk sene hiç hap alma... amino asit tozlari yeterli olacaktir...

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#22 ouz

ouz

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim zamanı 30.11.2004 - 01:39

Zetro ; tesekkur ederim .. peki onlarin kullanim sekli nasil olucaktir ? ya bi de basketbol oynuorum .. sbh halter yapip , aksam idman'a cikmak gibi bi dusuncem war .. onlarin kullanim sekillerini neye gore ayarlamaliyim ..

#23 tyson

tyson

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 17.02.2005 - 05:22

ben bench pireste 110 kiloyla 10 tekrar basıyorum...nasıl?... :) :P

#24 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 22:44

beyler bişiy sorum olucak bu vitamin tozlarından alamayı düşünüyorum kilo alamıyorum vitamin ilaçlarının bir zararı varmı ilgilenenler yanıtlarsa sevinirim..
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#25 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 23.07.2005 - 12:58

vitamin kompleksleri kilo almana yardımcı olmaz inancım , protein tozu kullanman gerekiyor :D hıı ayrıca vitamin komplekslerinin bilinçli alımı neticesinde bir olumsuz etkisi yoktur :huh:
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#26 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 23.07.2005 - 18:45

eyvallah kardeşim sen bi ara gel beraber vitamin üretelim :)
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#27 mert82

mert82

• Üyeler
  • 18 Mesaj

Gönderim zamanı 02.09.2005 - 21:46

badi kas yapmak içinse saçmalıktır ama kon içinse man

#28 beerdush

beerdush

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2006 - 15:53

slm ben bu sporu yaklaşık 3 senedir yapııorum. bu sene protein tozu kullanmaya başladım ve yararını da gordum. ama benim biraz kilo problemim var dısarıdan belli olmuo ama ozellikle karın bolgesinde.. neyse ben bu yağları yakmak için yağ yakıcı kullanmayı dusunuorum ama hem yağ yakıcı hem de protein tozunu birlikte kullanmam dogru olur mu? ya da sadece yağ yakıcıyı mı kulanıyım? bu arada yaşım 19 boy 1.74 kilo 72 tesekkurler

#29 aLL_oF_tHem

aLL_oF_tHem

Zaman buldukça takılır

• Onaylanacaklar
  • PipPip
  • 103 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik,sinema,futbol,

Gönderim zamanı 16.03.2006 - 23:29

neden hep yaza yaklasşınca şu göbeği bi eritip kas yapayım diye düşünüyorum. vede hiç bişey yapmıyorum. sizde de oluyor mu bu ?

#30 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2006 - 23:32

tatil - deniz - mayo -kızlar - göbek - fitnısss..
cık olmuo zira 185cm ve 70 kg yim :kötüabigülüşü:

smiley-sport036.gif  

#31 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 17.03.2006 - 10:54

gayet güzel aslinda
aynaya bakanlar kendini bilip kasla falanla filanla bosuna ugrasmiyor.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#32 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 17.03.2006 - 16:32

peki onlarin kullanim sekli nasil olucaktir ? ya bi de basketbol oynuorum .. sbh halter yapip , aksam idman'a cikmak gibi bi dusuncem war .. onlarin kullanim sekillerini neye gore ayarlamaliyim ..

Sanırım en uyğunu öğle saatlerinde taze sıklımış meyve suyu ile kullanman olur ama burdan ne desem yalan sana zararı olabilir, idmanlarınla ilgilenen profesyonel insanlardan daha detaylı ve faydalı bilgi alırsın.

slm ben bu sporu yaklaşık 3 senedir yapııorum. bu sene protein tozu kullanmaya başladım ve yararını da gordum. ama benim biraz kilo problemim var dısarıdan belli olmuo ama ozellikle karın bolgesinde.. neyse ben bu yağları yakmak için yağ yakıcı kullanmayı dusunuorum ama hem yağ yakıcı hem de protein tozunu birlikte kullanmam dogru olur mu? ya da sadece yağ yakıcıyı mı kulanıyım? bu arada yaşım 19 boy 1.74 kilo 72 tesekkurler

Yaş, kilo, boy ve 3 yıllık geçmişin diyorki bu definij zamanın gelmiş 3 aylık sıkı bir definij ve sadece yağ yakıcı, ve karın bölgesine yoğunlaşman yeterli olur. Ama iki ürünü birden kullanman pek tavsiye edilmez yani protein tozunun zamanlamasını iyi ayarla definije girmeden 1 hafta önce bırak, definij ise profesyonel gözetim altında olmalıdır tabiki.

badi kas yapmak içinse saçmalıktır ama kon içinse man

Kondisyonunuz uç noktaya çıkar bu spor sayesinde ama bilinçli çalışma en önemlisidir. Size ufak bi ipucu veriyim 3 aylık triceps çalışması kendinize güven verir kolu gösteren tricepsdir. Deneyim pişman olmicaksınız 45cm lik kol bence çok hoş duruyo. :wub: Tabi birazda dumbbell side lateral raise yapmak lazım hiç sevmiyorum ama şart, kendiniz yormadan sakin tempoyla 3 aylık triceps, herkez mutlaka denemeli bence :)

Ama çalışmayı bırakmamak lazım sonra benim gibi olursunuz ;) 1.80 boy 80 kilo ühühü

ben bench pireste 110 kiloyla 10 tekrar basıyorum...nasıl?...

Yatarak halter kaldırma en fazla ağırlığa çıkalabilecek kilolar ama ardkaşım Gökhan 120 kiloyu Dumbbell flying basıyo 8X4. Önemli olan ağırlık miktarı değil randımanlı çalışma, bir süre sonra o kilolara çıkmak içten bile değil ama yineliyorum profesyonel kontrol çok önemli.

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#33 babaku

babaku

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2006 - 19:03

bacak kası yapsam sıçrama yeteneğimi artırırmı. bide ne öneriyosun bacak kası tapmak için

#34 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 21.11.2006 - 12:06

http://www.eurostarg...om/exer/kal.asp

kalflar sayesinde sıçrama kabiliyetinizi eskiye nazaran arttırmanız mümkün , linkteki hareketler kalfları çalıştırmaktadır .

#35 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj
  • İlgi Alanları:okumak&yazmak

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 06:09

hımm ,..ben buraya ilk kez geliyorum..vücut geliştirmeyle ilgiliyim..yazları her gün 2 saat yüzerek ve egzersiz yaparak kasları güçlendiriyor ve form tutuyorum...ama sonra hep bozuluyor durum..sıkı durumu nispeten de korumak için önerebileceğin ilk ve güçlü 3 hareket nedir.veya egzersiz... :mad:
geldin.buldun...Gönderilen Resim...sevdim.güldüm...

#36 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 10:32

......................

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#37 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 16:22

hımm ,..ben buraya ilk kez geliyorum..vücut geliştirmeyle ilgiliyim..yazları her gün 2 saat yüzerek ve egzersiz yaparak kasları güçlendiriyor ve form tutuyorum...ama sonra hep bozuluyor durum..sıkı durumu nispeten de korumak için önerebileceğin ilk ve güçlü 3 hareket nedir.veya egzersiz... :msn51:

hangi bölgeyi çalıştırmak istediğini söylemen gerekiyor sana hareket önerebilmem için kaktüs , etki bölgelerine göre hareketler dolu ...

#38 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj
  • İlgi Alanları:okumak&yazmak

Gönderim zamanı 27.11.2006 - 05:10

kol,bacak ve karın kasları :girlinlove: gerçi bir çok egzersiz biliyorum ama sen madem bu konuyu açacak kadar uzmansın en etkin yöntemleri söyle..yukarda yazılanları okudum..exra önerilerini bekliyorum..
geldin.buldun...Gönderilen Resim...sevdim.güldüm...

#39 Betüs

Betüs

Papatya Taçlı Kraliçe..

• Üyeler
  • 2.637 Mesaj
  • İlgi Alanları:resim, tasarim (hersekilde), dizayn, müzik, sinema, ...

Gönderim zamanı 27.11.2006 - 05:35

yoga yapmayi dene
Gelincik

#40 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 05.12.2006 - 23:44

Ağabey gerçek mi?

Yoksa şişme mi bunlar? :P

0 kullanıcı bu konuya bakıyor