İçerik değiştir

- - - - -

Sorularınız.

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 42 yanıt verildi

#1 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 01.02.2003 - 08:01

Sorularınız bekliyorum ...
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#2 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 03.02.2003 - 06:08

vira bismillah...
birader bu ise (badi buyildink) baslasam ciddi ciddi,ne kadar zamanda izbandut kibin olurum onu cok merak ediyorum bi sorayim dedim hani sende bos durma bu arada ;)
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#3 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 04.02.2003 - 01:57

Hoca o nasıl soru nasıl yanıtlıyım şimdi ;) Bilmiyorum insan Her insanın anatomisi değişik ben 10 senede yaparım o istediğin vücudu sen yaparsın 15 senede sana belli bir zaman veremem.Ama hızlı olmasını istersen doğal olmayan yöntemlere yani ilaçlara yöneliceksin,bunları kullanabilmen için de en az 1.5 veya 2 yıllık bir alt yapın olması lazım.Kısacası Body Building Sabır işidir sana böyle özetliyebilirim...

#4 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2003 - 02:43

vay anam vay ölme essegim ölme misali...saglik olsun be,bizde böyle devam ederiz artik...10 sene cok geldi bana yaw...sagolasin cevap icin
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#5 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 18.02.2003 - 05:20

10 sene değil tabi ama çok iri görülebilmen için lazım.5 sene de kafi güzel görünüm için...

#6 alcatraz

alcatraz

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2003 - 23:47

slm az once mailine msj attım ama bi hatırlatma yapmak ıstıyorum ben bu foruma kolay kolay bi daha gireemem yani msjlarını mailime atrmısın samba_61@hotmail.com veya icq ya 124347118 şimdiden saol :P

#7 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2003 - 02:37

Peki arkadaşım öyle yapıyım ama mailimde senin mailinden gelen bir mail göremedim :) ..Tekrar atarsan iyi olur.. :P

#8 alcatraz

alcatraz

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 05.04.2003 - 13:06

slm maile attım bitane daha ama gelmediyse icq numaram 124347118 mail:samba_61@hotmail.com icqda daha rahat olur bence hafta sonları gırıyorum 8.30 gibi offline gorunsemde sen yine msj at girince okurum ok :P benim derdim gogus ewde calişiyorm sınw bar flan ama goguslerdeki gelişimin durdugunu hissediyorm ve orantili deiller sol gogus digerinden daha fazla gelişmiş ozellıkle alt gogus gelişmedi onundısında iç ve ust gogusde fazla ii deil bunları orantılı bı sekılde calişttırabilecegim hareketlerı yazarmısın saol k.i.b byeee :)

#9 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 06.04.2003 - 13:52

Mail gelmedi hala sorun deil :P
Göğüs olayı normaldir hemen hemen herkeste rastlanan bir sorundur bu oransızlık.
Zayıf olan tafara mümkünse 1 kilo daha tak 1 2 ay.. Bu sayede belli bir süre içerisinde aynı oranı yakalarsın.
Gelişimin durması konusu : Yeterli beslenmemenden kaynaklanıyor. Karbonhidrat ağırlıklı besinler tüketmen gerekiyor ki hacim alasın. Hacim yapmak için ve gelişmek için stratejini değiştirmelisin.Bunlar;Ağır basmak,Set sistemini değiştirmektir.
Alt Göğüs için:Decline Press
Üst Göğüs için:Incline Press
Ve Pec Dec hariketi uygun...
Pec Dec i makinesiz yapamazsın bu hariketi ev koşullarında yapman mümkün ;iki dumbell la yapılıyor,göğüs çalıştığın sehpa ya devam tabi,elleri yana açıp kapıyarak hariket tamamlanıyor...halk dilinde göğüs açma olarak isimlendiriliyor..

Sorularına yeterli yanıtı verdim ama göğüs 3 hariketle pek hoş durmaz...
Neyse kolay gelsin...
(Bu arada icq No'm:81081300)

#10 alcatraz

alcatraz

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 11.04.2003 - 21:12

saol yant verdıgın için ama goguslere 2 ayda atletik bi gorunum kazandıramazmıyım ayrıca sınaw cekerkende goguslerden ck kollarım yoruluyor ve goguslerı yeterınce calıstıramıyorm yani goguslerde hiç bi yorgunluk olmuyo ne yapmalıyım her ikisi için?

#11 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2003 - 15:53

Bar ile Bench Press yapıyorsan şınav a gerek yok alcatraz,senin için şınav hareketi gereksiz enerji kaybına yol açar.Ağırlığı arttır ağır bas,2 ayda hiç bir şey yapamazsın malesef :P Body Building biraz sabır isteyen bir spordur.

#12 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 13.10.2003 - 17:15

vücüt geliştirmede en etkili yöntem hangisidir :P
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

#13 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 15.10.2003 - 17:20

bu vucudun hangi bölgesini geliştirmek istediğine bağlı.eğer karın bölgesini dersen bi önerim var:
sırt üstü yere yatın.ayaklarınızı yere paralel olarak yerden fasla değil sadece 10 15 cm yukarı kaldırın.20 sn kadar sayın..bu vücudun en zorlandığı hareketlerden biridir.dokunduğunda taş gibi olduğunu farkedeceksiniz.o sırada üzerinize 200 kg bile binse bişi olmaz.bunu hergün yaparsan taş gibi olursun taş..göbek möbek kalmas..:veryangry:
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#14 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 15.10.2003 - 17:29

sagol,bende artık taş gibi karın kasları yapıcam :veryangry:
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

#15 Ziyaretçi_Focus_*

Ziyaretçi_Focus_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.11.2003 - 16:00

guide seni görmeyeli Arnold Schwarzenegger gibi olmuşsun :D bir ara alsancağa gelde kaslarını yakından inceleme fırsatı bulayım :) :)

#16 merg

merg

• Yeni Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim zamanı 03.12.2003 - 21:46

göğüs yaymak veya küçültmek için en kısa zamanda en verimli hareketler?
göğüslerle başımız dertte.
bi de ben 90kg idim. body we fitness ile 79a düştüm 2.5 ayda.
ancak enerjim çok çabuk tükeniyor(yoruluyorum) bu birşey yemememden mi kaynaklanıyor?
karnım baya eridi altı sert ancak üstte bi yağ tabakası var. iyi bi çalışma( nasıl? ) baklava çıkarmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

#17 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 14.01.2004 - 04:24

hocam badiye gittim bana ordaki hocalarımız 3gen vucut olucak diye garanti verdi.
tamam oldu vucut ama tersten bakılınca görünüyo yani öyle yazmak istedim komiklikyaptım gülünülürmü şimdi buna. :shocking:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#18 osteocare

osteocare

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2004 - 23:28

selamlar
ben basketbol icin genelde esneklige ve sicramaya yonelik bir vucut gelistirme programi ariyorum
boyle bir programi internette bulabilirmiyim.? sizin bilginiz var mi? ya da genel anlamda body buildingle ilgili faydali web sitesi biliyormusunuz?
tesekkurler...

#19 calibri

calibri

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2004 - 14:51

osteocare,
bende uzun yıllar basket oynadım 10 sene kadar. oyle sokakta degil tabii. simdi ciddi olarak body ile ugrasıyorum. esneklik ve sıcramaya yonelik programlarda onemli olan bölgeler kalf (alt bacak), üst bacak ve karındır. tabiii senin yapacagın bu bölgesel calısmalar bir bodyci kadar agır degil sadece fitt calısmalardır. yani az kilo cok tekrardır. iyi bir bacagın yanında iyi bir bir karın seni daha dayanıklı yapar. tabi bu arada iyi sut atmak icinde iyi omuzlara sahip olmalısın. neyse simdilik bu kadar, programı da bi ara yollarım sana

#20 ouz

ouz

• Yeni Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim zamanı 29.11.2004 - 19:05

selam arkadaslar , ben yeni uye oldum da .. sizlere birsey danismak istiorum .. yrn'dan itibaren body'e basliorum da , yeni baslayanlar icin hangi protein tozlarini vb tozlari almaya gerek wardir .. yardimci olursaniz sevinirim .. :cry:

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli