İçerik değiştir

- - - - -

Game Overrrrr..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 17.07.2007 - 09:19

Video oyununa kaptırıp çocuklarını aç bırakan çift tutuklandı. ::

Gönderilen Resim

ABD'de video oyunu bağımlısı çift, 11 ve 22 aylık iki çocuklarını aç bırakarak ölümün eşiğine getirdi. Çocuklar çiftin elinden alındı

ABD'nin Nevada eyaletine bağlı Reno kentinde, internetteki video oyunlarına saplantılı derecede bağlı olan evli bir çift, biri 11, diğeri 22 aylık çocuklarını aç bırakarak ölümün eşiğine gelmelerine neden oldu. Haklarında çocuk ihmalinden dolayı dava açılan Michael Straw (25) ile Iana Straw'un (23) 12'şer yıl hapis cezası alabilecekleri belirtildi.

Yetkililer, sosyal hizmet görevlilerinin hastaneye getirdiği, çiftin 22 aylık oğlu ile 11 aylık kızının ciddi şekilde beslenme bozukluğu çektiğini ve ölmek üzere olduğunu belirttiler. Polis ve hastane yetkilileri, 11 aylık kızın saçlarını, kedi dışkısına bulanarak keçeleştiği için tamamen kesmek zorunda kaldıklarını, aşırı kilo kaybına uğrayan kızda ayrıca ağız enfeksiyonu, ciltte kuruma ve ciddi şekilde susuzluk sorunlarının olduğunu kaydettiler.

22 aylık erkek çocuğun ise gıdasızlık ve cinsel organlarında enfeksiyon sorunları nedeniyle tedavi altına alındığı ayrıca hareketsiz kalmış olduğu için kaslarının gelişememesi nedeniyle yürümekte güçlük çektiği bildirildi. Reno Gazette-Journal gazetesinin haberinde, anne ve babalarından alınarak bakıcı aileye verilen çocukların durumlarının iyi olduğu ve kilo aldıkları vurgulandı.

Habertürk

Oyun oynarken insanlar gerçekten kendilerini kaybedebiliyorlar..Kendimden biliyorum,telefon çalıyo duymuyorum,karnım acıkıyo mesela hissetsemde,yerimden kalkıp yemek hiç işime gelmiyor.. Kendimden geçiyorum desem yeridir *pirt Hatta bazen oyunun kahramanı benmişim gibi oluyor :: Ya da ne biliyim en ufak bi ses,bi gürültü bi konuşma istemiyorum..

Tamamen oyunuma konsantre olmak istiyorum ki,bunu ancak benim gibi oyun hastaları arkadaşlar bilebilir..Bu evli çiftte sanırım fazlaca kendilerinden geçmişler..Hadi kendini düşünmedin,bebeklerin ne suçu vardı dimi?Bir de kendileri bişey yemişler mi acaba,onların sağlık durumları nasılmış??Pehh çokta umrumda..

GLa
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#2 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 17.07.2007 - 13:57

vay be, ne anne babalar var, ama baksana resimlere ikisi de kendinden geçmiş eheh, yazık :)

............................şşşşt sessiz ol!.................................