İçerik değiştir

- - - - -

'Alex 2007'ye kadar Fenerbahçe'de'

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 sonerdeger

sonerdeger

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 17 Mesaj

Gönderim zamanı 04.04.2005 - 22:37

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Alex'i Real Madrid'in istediği ve kendisinin de, "İstediğimiz parayı verdikleri takdirde hemen alabilirler" dediği yönündeki açıklamaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamasında Başkan Yıldırım, bazı gazetelerde "Real Madrid'in Alex'i istediği ve benim de 'İstediğimiz parayı verdikleri takdirde hemen alabilirler' dediğimi beyan eden haberler yer almıştır. Kulübümüze, oyuncumuz Alex'in Real Madrid tarafından resmen transfer edilmek istendiği yönünde herhangi bir resmi girişim olmadığı gibi, bu haberleri yayınlayan gazete ve gazetecilere herhangi bir açıklama yapmam da söz konusu değildir. Alex de Souza ile kulübümüzün 2007 yılına kadar sözleşmesi vardır. Kendisi Türkiye'de ve özellikle Fenerbahçe Spor Kulübü'nün oyuncusu olmaktan memnuniyet duymaktadır. Ayrıca artık Fenerbahçe Spor Kulübü ve camiası 20-25 milyon dolarlara acil ihtiyacı olan spor kulüplerinden biri olma özelliğini çoktan yitirmiştir. Hele hele şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüdüğümüz şu günlerde, sadece Alex değil, herhangi bir oyuncumuzun transferinden bahsetmek bile, ben dahil hiçbir Fenerbahçe yöneticisinin beyanatlarında yer almazken, gazetelerimizin bu konuya gösterdiği ilgi ise düşündürücüdür. Gelecek projelerimizin içinde Alex gibi bir oyuncunun önemli rol oynayacağı bilincini tekrar hatırlatıyor, değerli basınımızdan şampiyonluk yolunda yürüdüğümüz şu günlerde camiamızın hiçbir kesiminde infial yaratmayacak haberler üretmesini, gerçekleri yazmalarını bir kez daha rica ediyorum" ifadelerine yer verdi