İçerik değiştir

İtalya'da Eğitim

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 zeynepugur

zeynepugur

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2005 - 14:53

Firenze Yurtdışı Eğitim Türk Öğrencilere İtalyan Moda dünyasının kapısını açıyor!

Firenze Yurtdışı Eğitim İtalya’nın dev tasarım okulu Marangoni tanıtım toplantısını 14 Nisan 2005 Perşembe günü saat 18:00’de Moda bölümü için ve saat 19:00’da Tasarım bölümleri için Istanbul Richmond Oteli toplantı salonunda düzenliyor.

İtalya’da uzman Firenze Yurtdışı Eğitim tarafından temsil edilen ünlü tasarım okulu Marangoni İtalya’nın Milano şehrinde ve İngiltere’nin Londra şehrinde üniversite, master, sertifika ve yaz kariyer programları sunuyor.

Moda Bölümleri

Fashion Design
Fashion Styling
Accesories Design
Fashion Business
Brand Managment
Fashion Promotion
Fashing Buying

Tasarım Bölümleri

Product Design
Interior Design
Communication Design
Brand Design
Research Design

İtalya’da ünlülerin okulu olarak bilinen Marangoni’nin ünlü mezunlarının arasında Franco Moschino, Dolce & Gabana’dan Domenica Dolce, Gucci’nin baş tasarımcısı Alessandra Facchinetti de var. Ayrıca Armani’de, Valentino’da, Prada’da, Gucci’de ve bir çok ünlü markada tasarımcısı olarak çalışan mezunlarının listesine http://www.istitutom...ement_04_en.php linkinden ulaşabilirsiniz.

Toplantılara katılmak için 216 3022455 numaralı telefondan Firenze Yurtdışı Eğitimi arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Firenze Yurtdışı Eğitim
İtalyanca / İspanyolca Dil Merkezi
Bağdat Cad.374/5 Şaşkınbakkal Istanbul
Tel:216 3022455 Faks:216 3025448
E mail:Firenze@firenze.com.tr
www.firenze.com.tr