İçerik değiştir

- - - - -

Show Tv nin Yeni Yarışması

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 63 yanıt verildi

#1 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 22:49

show da yeni bir yarışma başladı.. 8 kız 8 erkek .. güya bişiler öğreteceklermiş birbirlerine kaynaşacaklarmış .. eş bulma yarışması değilmiş..

ilk bölüme biraz bakıyorum şu an.. rezilliğin önde gideni.. kızlar ve erkekler eş seçtiler 8 er kişi eş oldu..

sonra kızlara soru soruyorlar masanın üstüne oturuyor kızlar.. çocuk sandalyede .. sonra kız çıkıyor masanın üstüne üstünde mini etek çocuk masada oturuyor..

oynatıyolar kızı onun mantığını anlayamadım.. çocuklar baksa dert bakmasa dert.. ben olsam bakarım öyle rezillik madem..

utanmasalar seviştircekler orda hadi hayırlısı bakalım..

bir eve kapatıyorlar bunları yakın gelecekte çoğalmazlar inşallah :icecream:))))))))

Bu mesaj Edy's tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.07.2007 - 23:18

#2 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 22:53

eş bulma yarışması değilmiymiş..E napıyolarmış masada,pek anlayamadım ben :icecream:
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 22:56

valla böyle bir rezillik görmedim ben.. o kızları mini mini giydirip masanın üstünde dans ettirmenin mantığını anlayamadım.. ve kız dans ederken çocuklar uzaklaşmak isitiyorlar hani ayıp olmasın diye ama yoooo uzaklaşamaz izliycek alttan görecek bişiler tabi hiç biri bakamıyor o ayrı canlı yayın :icecream:)))))))

yani böyle bir kepazelik görmedim ben.. +18 ötesinde de bir kepazelik yani o kadar diyim..

rtük her ota poka karışır bakalım buna karışacak mı ? Türk aile yapısına uygun mu acaba göreceğiz.. ben aslında geniş düşünen biriyim ama bu kadar genişlikte oha dedirtir kardeşim adama ::)))))))))

#4 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:00

Rezillik diz boyu desene..

Değişiklikler Kaydedildi...

#5 Lavinia

Lavinia

FıRTıNa KuŞu

• Üyeler
  • 5.669 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:03

eş bulma değil direkt çifleştirme töbe töbe :icecream:

iğreniyorum
Gönderilen Resim

YARINA SESİMİN YANKISI KALIR...

Hoşçakalın.

#6 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak secret kitabını şiddetle tavsiye ederim süper bir kitap

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:04

arkadaşlar bende yanlışlıkla başka yere açmışım aynı konuyu buraya biri taşırsa sevinirim mavice kardeş uyardığın için teşekürler , umarım programı izliyorsunuzdur yazıklar olsun böyle gençlere ünlü siyasilerimizi tanıyamıyorlar yabancı ünlüleri tanımayı biliyorlar ama ülkeme faydası dokunmuş siyasileri tanıyamıyorlar yazıklar olsun
Gönderilen Resim

#7 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:07

açın bi izleyin ne demek istediğimi anlıycaksınız zaten :icecream:

halen devam ediyor.. masaya çıkacak kızlar var ...

yani para neler yaptırıyor.. reyting için.. hele o kızların bunu kabul etmesi ayrı bir olay..

yok dahi yarışmasıymış yok bilmem neymiş külahıma anlatsınlar..

tamam insan güzel kızları görmek ister yayında bakar eder.. her erkeğin hoşuna gidebilir..

ama bu şekilde reyting için bu kızların kullanılması .. mini mini giydirilip o masa da dans ettirilmeleri o genç arkadaşları da masanın önünde oturtmaları hakkaten ilginç.. nasıl bir yarışmaymış ki bu ... utanmasalar çocukları zorluycaklar illa bak diye .. zaten onu demeye getirtiyorlar yaptıkları davranışla ..

yazık gerçekten yazık...

#8 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:07

utanç verici...
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#9 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:12

aabicim memeleketin maneviyatını aldılar. her şey holivut için yaani :icecream: vur patlasın, çal oynasın. len bunlara Atatürk' ün nutkunu sorsunlar da bi bok öğrensin ler nerden nereye geldiklerini bi görsünler. içi boşaltılmış maneviyat sıfır boktan bi gençlik!!! işte emperyalizmin peydahladığı çocuklarr!!! ben bunlara türk genci daahi diyemiyorum. ülkeyi etnik temelde bölme girişimleri yetmiyo ve daahi kültürel yozlaşmaylan hepten bitirmeye çelışıyorlar.

bu döt lalelerine biraz Atatürk' ün mücadelesini sorsalar da, şu memleket için allah rızası için bi katkıda bulunsalarya. allah geleceğimizi aydınlık kılsın inşallah. allah bu ülkeyi apış arası manyağı bi gençliğe teslim etmesin inşallah. ::
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#10 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak secret kitabını şiddetle tavsiye ederim süper bir kitap

rezalet resmen , babam ewde psikopata bağlandı kenan ewren paşayı nasıl tanıyamıyor bu kız diye bağrıp durmuştu sonra semra özalın eşi kim diye sordular kız 2 saat düşündü onuda yardımla söyleyebildi merhum turgut özalımızı tanıyamadı kızlar oraya resmen afedersiniz başka amaç için çıkmış zaten etekler mini , yok dans etmeler filan
bir soru soruldu cumhuriyet kaç yılında kuruldu diye kız eğer bilemeseydi babam kalp krizi geçirirdi heralde allah korusun çok üzüldü adamcağız ünlü siyasilerimizi tanıyamıyorlar yabancı artistlerin çoğunu tanıyorlar diye bağırıp duruyor
Gönderilen Resim

#11 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Bu tür programların reyting alması utanç verici.

Şikayetlerinizi lütfen bu adrese bildirin.
Bildirmek için üşenmeyin..

http://www.rtuk.org....GorusOneri.aspx

Değişiklikler Kaydedildi...

#12 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:15

ben bildirdim bile şikayetimi showa'da e-mail çektim inş dedem izlemiyordur yoksa bu programa darbe yapar :icecream:
Gönderilen Resim

#13 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:16

rezalet resmen , babam ewde psikopata bağlandı kenan ewren paşayı nasıl tanıyamıyor bu kız diye bağrıp durmuştu sonra semra özalın eşi kim diye sordular kız 2 saat düşündü onuda yardımla söyleyebildi merhum turgut özalımızı tanıyamadı kızlar oraya resmen afedersiniz başka amaç için çıkmış zaten etekler mini , yok dans etmeler filan
bir soru soruldu cumhuriyet kaç yılında kuruldu diye kız eğer bilemeseydi babam kalp krizi geçirirdi heralde allah korusun çok üzüldü adamcağız ünlü siyasilerimizi tanıyamıyorlar yabancı artistlerin çoğunu tanıyorlar diye bağırıp duruyor

ahmetcim senin bu bahsettiğin konu da ikinci bir sorun..

hakkaten bu kızlar ne için gelmiş buraya belli.. Kenan Evreni Tanımaz, onu tanımaz bunu tanımaz.. Tayyip Erdoğan çıkıyor kim bu başbakan önceden neydi bilmem ki neydi :icecream:) şu kimdi bu kimdi valla bilmiyorum.. bir tanesine soruyor ırak ın başkenti neresi lübnan diyor ohaaaaaa diyorum.. sonra tekrarlıyorlar soruyu cevabı bu sefer Şam oluyor..... ben yine ohaaaaaaaa diyorummmmmmm...

yani bunlar da ayrı bir dert tabi...

ben konuyu başka bir amaçla açmıştım ama bu konuyu da göz ardı etmeyelim tabi..

dediğin gibi bu kızların niye buraya çıktığı belli !!!!!

#14 Bitti Derken...

Bitti Derken...

bayan yanlış

• Üyeler
  • 3.079 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:19

gerçekten ya insana oha dedirtecek bi program
harbi saçmalamışlar.
yok kız dans edrken kızın bacakları arasından çocuğa çekim yapmak
ama herşeye rağmen iyi reyting alır gibime geliyo

Bu mesaj Bitti Derken... tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.07.2007 - 23:21

eğer bir gün farketmeden, istemeden seni kırdıysam
özrün efendisi en yakınım olur
diler, yoluma devam ederim

#15 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:24

Bu tür programların reyting alması utanç verici.

Şikayetlerinizi lütfen bu adrese bildirin.
Bildirmek için üşenmeyin..

http://www.rtuk.org....GorusOneri.aspx

hayatım da ilk kez bir programı ve kanalı rtük e şikayet ettim hayırlı olsun..

ne kadar dikkate alınır bilmiyorum ama bu rezilliğe göz yumulmaz yani .. herkesin ekran başında olduğu saatlerde.. ailecek tv izlediği saatler de .. ayıp denen bişi var..

neyseeeeeee sinirlenmişim ben su içeyim :icecream:

#16 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2007 - 23:27

arkadaşlar ben kolay sinirlenen bir insan değilim ama sinirimden ağlıyacağım şu anda , merhum cumhurbaşkanımız ve başbakanlık yapmış değerli büyüğümüz turgut özalın ne işle meşgul olduğunu bilmeyen insandan bu ülkeye fayda dokunmaz yolda görürsem yüzlerine tükürecem yemin ediyorum o insanların
Gönderilen Resim

#17 Darasul

Darasul

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 7 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonu yok bence :)

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:03

Programın teaserın da olduğu gibi, gerçekten tam bir toplumsal test. Ben programın buraya kadar olan kısmını onaylıyorum, çünkü on yıllardır insanların yırtındığı sahte popüler kültür yanlışını, onca magazin adı altındaki facianın, toplum üzerindeki etkilerini, herkesin görmesini sağladı.

Şimdi korkum yine aynı kapasitedeki insanların bu rezilliği de farkedemiyecek olması. Ve bazı aklı kıtların ''aa demekki toplumun bütünlüğünü sağlayacak, bizi bir arada tutabilecek birçok değeri bilmemem okdar da önemli değilmiş, bir dans ederim iki popo sallarım hepsi unutulur ohh'' gibi bir ahmaklık yapmalarından korkuyorum...

Bu program insanların umalım aklını başına getirsin, çocuklarıyla halen ilgilenmeyen veliler artık bu büyük hatayı umalım daha geç kalmadan düzeltsin. Bu ülkede okumayan kız kalmasın diye kampanyalar yapılmak zorunda kalınıyor, güç bela kızlar okutulmaya çalışılıyor, bu kızlar ise neredeyse en düzgün okullardan mezunlar, bu mezuniyetler artık tartışmaya açık durumdadır, o okullar, verdikleri eğitim sistemi ve hocaları artık bu çirkinlikten sorumludurlar!!

Buradaki kızgınlığım; malesef programda gördüğümüz 8 kız, tüm toplumun istisnası değil neredeyse genç nüfusun büyük bir çoğunluğudur, ve malesef bu insanlar artık seçme ve seçilme yaşındadırlar....

#18 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:16

ne yazıkki dediğin gibi kardeş ben arkadaşlarımda'da görüyorum çevredeki insanlarda'da herkeste özentilik etkisi var öyle bir yapıları varki türkiye'yi küçük görüyorlar elin avrupalılarını ve şehirlerini büyük görüyorlar nasıl bu duruma geldik neden böyle olduk bilemiyorum
Gönderilen Resim

#19 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 17:32

bill gates :icecream:

#20 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 09.07.2007 - 09:22

Bunların çoğu reşit ve önümüzdeki seçimlerde oy kullanacaklar.Hadi hayırlısı demek istiyorum...
I find your lack of faith disturbing!