İçerik değiştir

Bahçeli'den Başbakan'a; Al Sana İp , As ta Görelim

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 89 yanıt verildi

#21 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak secret kitabını şiddetle tavsiye ederim süper bir kitap

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 13:55

asıcaksa haledecekse sorunu inş ozaman bahçeli gelir ama zannetmiyorum asıcağını
Gönderilen Resim

#22 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:02

"Öcalan'ın Asılmasını Bahçeli Önledi"

08 Temmuz 2007 09:57 MHP'den bakanlık ta (Ulaştırma Bakanlığı) yapan Enis Öksüz'den, MHP'lileri ve Bahçeli'yi kızdıracak sözler:

"Abdullah Öcalan'ın asılmasını Devlet Bahçeli engelledi"

Demokrat Parti (DP) Mersin 1'inci sıra milletvekili adayı ve 57'nci Hükümet'te Ulaştırma Bakanlığı yapan eski MHP'li Enis Öksüz, eski Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, terörist başı Abdullah Öcalan’ın asılmasını engellediğini öne sürdü.

Mersin'in Anamur İlçesi'nde seçim çalışması yapan Enis Öksüz, partilileriyle sohbet etti. MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin terörist başı Abdullah Öcalan'ın idam edilmesini engelleyerek Anayasal suç işlediğini öne süren Öksüz, “Bebek katilinin, dosyası önlerine geldiğinde meclise sevk edilmemesi için atılan imzanın başında benim o zamanki partimin genel başkanı olan Devlet Bahçeli vardı. İdam dosyasını meclise sevk etmeyerek Anayasal suçu işledi' dedi.

Devlet Bahçeli'nin yargılanması ve Yüce Divan'a sevk edilmesi halinde hapse girmesi gerektiğini savunan Öksüz, şöyle devam etti:

“O dönemdeki parti liderleri, idam cezasının kaldırılması için elbirliği ile çalışmaya başladı. Devlet Bahçeli, verdiği sözün arkasında durmadığı gibi komisyonlar topladı, ‘AB, bizi ya almazsa’ endişesiyle hareket ettiler. ‘Bir Apo için, bebek katili, cani için Türkiye’nin menfaati ile mi oynayalım?’ diyerek idamın kaldırılması için dosya hazırladılar. Apo'yu asıl kurtaran işte bu harekettir ve bunun içerisindeki birinci adam Devlet Bahçeli'dir. Şimdi çıkmış ona buna ip atıyor. Size ip atlamak yakışır' diye konuştu.

aKTİf HaBEr

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#23 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak secret kitabını şiddetle tavsiye ederim süper bir kitap

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:08

nediyimki eğer öyleyse yazıklar olsun bizim ülkemizde'ki sorun şu arkadaşlar herkes birbirine iftira atıyor zengin güçsüzü eziyor iktidar uğruna yalan dolan laflar söyleniyor kardeşler birbirini kırıyor aileler birbirine düşüyor siyasiler ceplerini doldurmak için halkı boynuzluyor artık kimseye inanasım yok
Gönderilen Resim

#24 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:14

Çok komiksin sevgili Wale ...

Yine tipik bir AKP propogandası ile karşı karşıyayız anlaşılan ...

Dün BBP ' li , bugün DP ' li olan Enis Öksüz , MHP ' den milletvekili adayı olamadı diye Devlet Bey ' e kızgınlığından gerçek ile uzaktan yakından alakası olmayan beyanatlarda bulunacak bu halkta bunu yiyip MHP ' ye oy vermeyecek . Adama sormazlar mı o gün niye istifa edip Parti den ayrılmadın diye . Daha bir kaç ay öncesine kadar '' 60 . Hükümet Milliyetçi Hareket '' diye bağırmıyor muydu bu adam ?

Ne Enis Öksüz ne de başkası , belgeler ile açıklanan bu gerçeğin üzerini örtemez ...

#25 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:34

Ötüken Devlet Bahçeli bile kendini sevmiyodur senin kadar *zong
İdam ipi dağıtacağına don lastiği dağıtsa daha çok oy alırdı çünkü İdam ipi dağıtması onun Apo yu zamanında asamadığını halkın aklına tekrar getirdi ve bu yüzden çok oy kaybetti.
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#26 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:36

Ben artık hiç bir şey demiyorum ...

Lanet olsun ya lanet olsun *zong

#27 _KajmeraN_

_KajmeraN_

...::: UFAKLIK :::...

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj
  • İlgi Alanları:Şiir, edebiyat, müzik(rap),bilgisayar (yazılım, donanım)

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:46

idamın kaldırılmasında bahçelininde içerisinde bulduğu hükümetin işlevi unutulamaz ancak şu bir gerçektir apo denilen iti kimse asamaz asacaksada bu parti mhpden başkası değildir bu bir gerçek... Seçim zamanı mhp yi bu konuyla eleştirmek saçma. Ki seçim öncesinde mhp nin vaadi tek başına iktidar olduğunda asacağı yönündeydi... Kualisyon döneminde mhpnin yanlışlarından ve geniş kitlelere açılacağım diye partiye iti kopuğı doldurmasından dolayı mhpden soğumuş biri olarak geriye dönüp eleştirme gereği görmüyorum...

Bu arada sevgili meteler enis öksüze karşı haksızlık ettiğiniz kanısındayım. zira enis öksüzün partiden istifa dönemini hatırlayınız, telekomun özelleştirilmesinin önündeki tek engeldi ve zorla istifa ettirildi. Akp yi devleti sattı diye eleştiriyoruz o üçlü kualisyon döneminde enis ökssüz olmasa özelleştirme adında develetin bir çok yerinin satılacağıda aşikardır. Akpde enis öksüz yoktu ve satıldı hepsi bu...

mhp nin başına en çok yakıştırdığım kişi enis öksüzdür. Devlet bahçeliden çok daha milliyetçi olduğunu düşünüyorum...

İlayda rte de senin kadar kendini sevmiyordur emin ol... Adam kendini senin kadar savunamıyor ki sen kadar çamur atmayı bilmiyor olsa gerek...

Saygılar, saygıyı hak edenlere....

Bu mesaj _KajmeraN_ tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 08.07.2007 - 14:48

...:::--------------------------------------------------------:::...
BİTTİ!

CAN_i

#28 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:49

Kajmeran bu enis öksüz dediğiniz ulaştırma bakanlığı zamanında adı yolsuzluklarla ve şaibeli ihalelerle anılan muhterem mhp li arkadaş mı? *zong
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#29 _KajmeraN_

_KajmeraN_

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:52

Bu enis öksüz dediğim kişi özelleştirme adında devletin peşkeş çekilmesinin önnündeki tek engeldi. abd israil ortak yapımıyla görevi bırakmak zorunda bırakılan kişidir. Ki daha sonrasında aynı senaryonun işletilmesiyle akp hükümet olabilmiştir hani... İşte o...

Doğru kişiden bahsediyorsun, satmadığı için çok çamura maruz kalmış kişidir enis öksüz...

BİTTİ!

CAN_i

#30 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 14:56

Valla çamur mu değil mi bilmem ben sadece o dönemleri hatırladım da. Adam 7 sülalesini zengin etti filan diyorlardı. Bilmiyoz Artık ALLAH bilir ne olduğunu
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#31 _KajmeraN_

_KajmeraN_

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:01

tabi Allah bilir...

şuda bir gerçektir oğluna milyondolarlık yatlar almamıştır. özelleştirme adı altında devleti peşkeş çekmemiştir. Terör listesindekiler için kefilim dememiştir. amerikanın en büyük mason localarına da çağırılmamıştır ve orada içeriğini kimsenin bilmediği sözlerde vermemiştir. 8 milyar dolar karşılığı abdden bağımsız terörle mücadele etmeyecem diye hiç bir belgenin altına imza atmamıştır.

kolay gelsin...

BİTTİ!

CAN_i

#32 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:02

Adam beyanat vermiş ben niye komik oluyorum ki.

Ben bu adamın isminin (Abdullah ÖCALAN) mitinglerde geçmesinin ve üzerinden siyaset yapılmasından inanılmaz rahatsızlık duyuyorum.

1999 seçimlerinde bir partiye %21 lik oy kazandırması ve yine aynı kişinin Türkiye seçimin temel propaganda malzemesi olmasından inanılmaz sıkılıyorum.. Bir terörist kişinin bu ülkenin geleceğinde bu kadar etkili olması korkutuyor benii. Adamı resmen ilah yaptık. Çok yazıkk...

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#33 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:07

Sevgili Kajmeran ;

Öncelikle üslubunuz ve değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim .

Ben hiçbir zaman MHP ' nin sütten çıkmış ak kaşık olduğunu iddia etmedim . Ama şuan ki konjektör de MHP ' nin dışında Ülke ' ye hizmet edecek bir siyasi Parti ' nin olduğunu düşünmüyorum .

Enis Öksüz konusuna gelince , bu şahıs iyi bir insan olabilir . Ama adı yolsuzluk suçlamalarına karıştığı için Parti den istifası istendi , Koray Aydın gibi ... Yani herhangi bir zorlama falan yok ... Bu kişiler Devlet Bey ile görüşüp o şekil de istifa etmiştir .

Birde Devlet Bey ve Enis Öksüz ' ün Milliyetçiliğini kıyaslamışsınız . Bırakın onun kararını Ülkücü irade versin ki zaten vermiş Devlet Bey ' i lider olarak kabul etmiştir . Devlet Bey , ahlaklı , akademik kariyere sahip , siyaset konusunda uzman bir siyasetçidir . Bu sebeplerden dolayı da Hareket içerisinde kabul görmüş ve tabanın desteğini almıştır .

İlayda sana gelince ;

MHP , yolsuzlukla suçlanan milletvekillerini Parti den uzaklaştıracak kadar , dürüst ve şerefli bir Parti dir . Biz aynı dürüstlüğü ve şerefi AKP den de bekliyoruz .

bknz : Tayyip Erdoğan , Kemal Unakıtan , Cüneyt Zapsu say say bitmez ...

#34 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:10

Wale haklı. Adamı seçim malsemesi yaptı Bahçeli bey
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#35 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:12

Adam beyanat vermiş ben niye komik oluyorum ki.

Ben bu adamın isminin (Abdullah ÖCALAN) mitinglerde geçmesinin ve üzerinden siyaset yapılmasından inanılmaz rahatsızlık duyuyorum.

1999 seçimlerinde bir partiye %21 lik oy kazandırması ve yine aynı kişinin Türkiye seçimin temel propaganda malzemesi olmasından inanılmaz sıkılıyorum.. Bir terörist kişinin bu ülkenin geleceğinde bu kadar etkili olması korkutuyor benii. Adamı resmen ilah yaptık. Çok yazıkk...

Sevgili Wale ;

Siz olaya bu şekilde yaklaşın size hak verelim ki zaten bu yazınıza da hak verdik . Ama Apo ' nun idamı konusunda eklediğiniz lüzumsuz bir haber , size farklı bir şekilde cevap vermeme neden oldu ...

Sonuna kadar katılıyorum size ... Bu herif üzerinden yapılan siyasetin , Türkiye ' ye ve Ülke ' nin geleceğine elbetteki bir katkısı olmayacaktır .

#36 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:14

Wale haklı. Adamı seçim malsemesi yaptı Bahçeli bey

Bilip bilmeden konuşup , beni kızdırma . Bu seçim sürecinde idam meselesini gündeme ilk getiren RTE dir .

#37 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:15

Espiriydi Sanırsam :(
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#38 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:17

boşuna dememişer siyaset kardeşleri birbirine düşürür diye :(
Gönderilen Resim

#39 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2007 - 15:58

sadece memleketi kurtarmaya çalışıyoruz *zong

Tek çözüm Akape :)