İçerik değiştir

- - - - -

Vay bee ne günlere düştük...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 35 yanıt verildi

#21 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 02.06.2007 - 11:42

Teşşekkür ederim Gizelle, aynı durumdayım sabah gün ağarana kadar oturuyorum, korkudan da ölüyorum üstelik *lol

Arabanın filan kaskosu var ama motora yapılmıyomuş iki tekerlekli olduğu için. Maldan geçtim, alıp götürsğnlerde, o görüntü aklımdan gitmiyo, bu adamlar bir yerde sıkıştırsalar kim bilir başımıza neler getirirler Allah korusun. Umarım karşılaşmayız bir daha ...

Tekrar sağolun.
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#22 greenyblue

greenyblue

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 200 Mesaj

Gönderim zamanı 03.06.2007 - 22:43

Çok geçmiş olsun elma.

Her an herhangi birimizin başına gelbilecek bir olay. Çünkü yasalarımızdaki açıklardan yararlanmayı çok iyi biliyor bunlar. Polis yakalasa polis karakoldan çıkmadan bunlar salı veriliyor. Hal böyle olunca polis uğraşmıyor bile.

Artık evde yalnız kalmaktan korkar oldum. Tekrar geçmiş olsun.

#23 manga_merve81

manga_merve81

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 402 Mesaj

Gönderim zamanı 08.06.2007 - 12:13

ayyy geçmişler olsun *uhuhu
Hayatta En Doğru Gönlünden Geçen
Denemek İstersen Başla Biyerden
Kanatlandı Ruhum Hep Uçmak İster
Konmayı Öğrenmezsen Düşmek Var Elbet..

#24 MegolamaniaC

MegolamaniaC

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.581 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap okumak, sinema, gezi, spor ( yüzme, yürüyüş, bisiklet)

Gönderim zamanı 08.06.2007 - 12:30

valla herkese geçmiş olsun herkesin başından geçmiş umarım bi daha olmaz.. ahlaksızlar yaa *uhuhu
DERLER DERLER... YAPMASAN DA YAPTI DERLER...

#25 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj
  • İlgi Alanları:2d, 3d görsel tasarımlar...

Gönderim zamanı 08.06.2007 - 12:43

Geçmiş olsun elma...
10-15 gün önce arkadaşlarla otururken cassis arar ve eve hırsız girdiğini söyler.
eve giderken cassis komşularla konuşur.
yan komşu saat 20.00 gibi eve gemiş, alt komşu saat 15.00 gibi evden çıkmış.
anlıcanız olay 15.00 ile 20.00 arası gerçekleşiyor.
adamlar güpe gündüz 4. kattaki eve çelik kapıyı yamultup kilidi kırarak giriyor evi dağıtıyor ve bişey almadan çıkıyor. Üç yıl önceki olay tekrarlanmış oluyor
Sonuç: Öncekinden değişik değil. Polis gelir, alınan bişey varmı die sorar yoksa bişey yapamayacaklarını söyler ve gider.
kapı ise hala yamuktur.

Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#26 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 08.06.2007 - 22:19

Teşekkür ederim iso .)

Olay geçti ama ben haftada üç gün kabuslarıma devam ediyorum, diğer günlerde bir önceki günün uykusuzluğundan sızıp kalıyorum yatakta beklerken.

Hala burdalar, arkamızdaki evleri soymuşlar, dadandılar, kökünü kurutucaklar buraların...

Korkum geçti, bu seferde yakalayıp şiddet uygulayasım geldi *uhuhu
"This desert flower

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 09.06.2007 - 07:13

Çok geçmiş olsun. Senin için zor bir durum.

Ankarada hangi semt burası böyle takım olarak motorsiklet kucaklıyorlar. *drunk

#28 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 11.06.2007 - 22:32

Semt Batıkent ...

Neyse onun etkisinden kurtulamamışken... Bugün Ankara Yüksel caddesinde akşam üstü Liqushayı bekliyorum. Yorulunca sokağın ilerisindeki banklardan birine oturdum. En kalabalık sokaklardan biri... Önümden birkaç genç erkek geçti (hemen ayağımın dibinden) ve sağ yanımdan bir metre ilerde duraksadılar. Garip görünüşlü, taranmamış fırça saçları olan, döküntü kıyafetler içinde bir adamla merabalaştılar. Bende susadığımdan limonata almış aylak aylak içip arada da onlara bakıyordum. Tesadüfen karşılaştıklarını düşünürken adam elini bir anda cebine götürdü. O dk dan sonra gözlerimi alamadım, neyseki bana bakmıyorlardı.

Adam bişeyler sölerken elini yavaşca cebinden çıkardı ve çocukla tokalaşır gibi yaparak , çocuğun eline cebinden çıkardığı küçük şeyi verdi. Sonra anında dağılarak uzaklaşmaya başladılar. Gözlerimi dört açtım ve verdiği şeyin kesinlikle hap, kokain,vb. bişey olduğuna neredeyse emin olarak ayağı kalktım ve veren adamı uzaktan takip etmeye başladım. Liqushayı , açlığımı , yorgunluğumu unutarak meraklı türk insanı moduma büründüm ve olayın peşine düştüm... Aynı adam aynı sokaktaki bir dersanenin önüne giderek ordaki çocuklarla aynı muhabbeti yapmaya başladı... İzlemeyi bırakıp harekete geçmenin vakti geldi diye düşündüm... Onların görmeyeceği bi büfenin arkasında gazetelere bakıyormuş gibi yaparak 155 i aradım... Olay mevkiini ve kişi eşgallerini bildirdim, tlfnu kapattım ve hızla uzaklaşmaya başladım. Karşıdan gelen Liqushadan montunu aldım, giyindim (Kamuflaj yapıyorum güya :P ), koluma taktım hadi çabuk ol dedim. İlerlerken polislerin sokağa girdiini görerek rahatladım..

Vatandaşlık görevimi yapmış olmamın verdiği huzuru düşünürken, bu ülkede her vatandaşın durup durduğu yerde hatta limonata içerken bile ; bir asker, bir polis hatta bir sivil polis, bir siyasetçi, bir politika uzmanı, sonuçta bir psikopat olmaması için hiçbir engel olmadığı kanısına vardım. *zong
"This desert flower

#29 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 11.06.2007 - 22:35

dershane önünde mi *zong
tebrik ederim elma, çok cesursun (sonraki mont olayını görmezden geldim tabi :P ) ama ben olsam olay yerinden ayrılamazdım meraktan
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#30 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 11.06.2007 - 22:41

Bilmiyorum, Ankara her zaman böylemiydi yoksa bu hırsızlık olayından sonra mı benim algılarım açıldı :confused:

Bu arada korktum , çok pis tırstım valla.. çünkü bir kişi değillerdi. Ben konuşurken biri beni duyacakmı korkusu vardı, kalbim güm güm atıyordu ama Allahtan bu defa bağırıp çağırmaya başlamadım, bir ilerleme gördüm kendimde :icecream:
"This desert flower

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 12.06.2007 - 03:13

Geçmiş olsun.Sadece Ankara değil tüm Türkiye artık böyle.8 yıl önce yine Batıkent'te salonda ev sahibi uyurken pencereden girip cep telefonlarını çalmışlardı yanıbaşından.

Bu mesaj dogdoor tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 12.06.2007 - 03:14

#32 kaolen

kaolen

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 50 Mesaj

Gönderim zamanı 01.07.2007 - 13:30

eğer anakarada bir sitede oturoyosanız, site yönetimiyle eğer apartmansa apartman yönetimiyle konuşun ,

Ankara İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya gibi bi kaç kent daha var hatırlyamadım neyse bu kentlerde 'Toplum Destekli Polis Şube Müdürlükleri' var burayla mutlaka irtibata geçin bu polis teşkilatının yeni yapılanması; size yani sitenize veya apartman yönetimine veya mahallenize mutla yardım edceklerdir, hırsızlıkla mücadele yöntemlerini, tedbirlerini sizin ne yapacağınızı, anlatıp olayın üstünde duracaklardır.

#33 ahmet.k

ahmet.k

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak secret kitabını şiddetle tavsiye ederim süper bir kitap

Gönderim zamanı 09.07.2007 - 21:40

geçmiş olsun kardeş bizimde benzer olay başımıza gelmişti capitole gidiyorduk ışıklarda durmuştuk teyzem arabadan indi turkcelle geçti sonra beni aradı bende yanına gittim anahtarıda üstünde bıraktım 3-4 metrelik yer diye nese bir baktık arabanın içinden çığlık geliyor adamın biri arabayı çalmaya kalkmış ama çalamamış neden dersiniz teyzemin sibirya kurdu arabanın arka koltuğundaydı adam korkudan napıcanı şaşırmış köpekte adamdan korkmuş cama yapışmış vaziyette duruyordu zaten köpek demeye bin şahit lazım çok korkak bir hayvan *fiuv
Gönderilen Resim

#34 MegolamaniaC

MegolamaniaC

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.581 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap okumak, sinema, gezi, spor ( yüzme, yürüyüş, bisiklet)

Gönderim zamanı 10.07.2007 - 11:26

:) korkak morkak bi işe yaramış görüsüntüsü bile yetmiş ::
DERLER DERLER... YAPMASAN DA YAPTI DERLER...

#35 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 10.07.2007 - 11:31

Vaybe neler olmuş haberimiz yok :: Geçmiş olsun hernekadar geç olsada ...

Not: Evinizi arabanızı motorunuzu neyiniz varsa sigortalayın mümkünse , en azındna maddi olarak zarar görmemiş olursunuz arkadaşlar :)

Bu mesaj guide tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.07.2007 - 11:32

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#36 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 10.07.2007 - 11:42

geçmiş olsun kardeş bizimde benzer olay başımıza gelmişti capitole gidiyorduk ışıklarda durmuştuk teyzem arabadan indi turkcelle geçti sonra beni aradı bende yanına gittim anahtarıda üstünde bıraktım 3-4 metrelik yer diye nese bir baktık arabanın içinden çığlık geliyor adamın biri arabayı çalmaya kalkmış ama çalamamış neden dersiniz teyzemin sibirya kurdu arabanın arka koltuğundaydı adam korkudan napıcanı şaşırmış köpekte adamdan korkmuş cama yapışmış vaziyette duruyordu zaten köpek demeye bin şahit lazım çok korkak bir hayvan ::

Ahmet bu sayfada güleceğim aklıma gelmezdi.. Allah'da seni güldürsün... :)