İçerik değiştir

- - - - -

İnternet Üzerinden Para Kazanmak İsteyen Arkadaşla

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 10 yanıt verildi

#1 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj
  • İlgi Alanları:mutlu olmak....

Gönderim zamanı 28.05.2007 - 15:52

Gönderilen Resim

Soru botu artık para kazandıracak yeni yaptığımız bu sitede her soru başına anında para kazanacaksınız.
Buyrun sizde kazanın .....

www.elikhan.com

#2 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 28.05.2007 - 15:53

boş işler bizi şişler *zong

#3 III_K_III

III_K_III

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 29.05.2007 - 11:40

Ben dün para yatırdım bi eşşeklik yapim dedim telefonuma şifre ve üye girişi için link geldi ama 25/06 ya kadar beklemem gerektiği gibi bi yazı geldi üye girişinde.Sağlama benziyor ama sağlam çıkmazsada sen dedin demeyin ha...!

#4 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 29.05.2007 - 12:38

kafam basmıyo! bu değirmenin suyu bu değirmeni besler mi? titan titana bu durum olcak gibime geliyo. :: beni geçin aabi, size iyi kazançlar. :thumbsup:

bu işte en iyi garantili kazanç düzenleyen arkadaşların gibime geliyo. çok rahat bariz bir dolndırıcılık kokusu geliyo burnuma. kim kime hesap soracak? bu ülkede yasal bankalardan bile millet parasını alamadı öyle değil mi? ortada bir sözleşme yok sadece laf var! yaşasın network sistem, yaşasın titan! yaşasın sırt üstü yatarak para kazanmak !

beyler, ben "terletelim" derim *vava

Bu mesaj attalia tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 29.05.2007 - 12:45

aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#5 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj

Gönderim zamanı 29.05.2007 - 13:10

Arkadaşlar site yasaldır ve bizzat ben dahil 5 arkadaşın ortak çalışmasıdır.Güvenemeyen arkadaşları 25/06/2007 tarihinden sonra siteye beklemekteyim.Güven ortamının oluşabilmesi için kredi kartı olayı siteye konmamıştır yani canı isteyen üye olur istemeyen üye olmaz ancak bu demek değildir ki anlamadan bilmeden kendi kendinize sitenin kötülenmesi hiç hoş değil.
Benim üye tarihime bakarak şunu anlayabilirsiniz ki bu güne kadar yanlış hiçbir işim olmamıştır ve olmayacaktır ancak zan atılarak kötülemeleri kabul edilemez buluyorum.
Kimse sizi zorla üye yapmıyor,kredi kartı bilgisi sormuyor ve yakında çıkacak olan reklamlarla bu sitenin ne kadar yasal olduğu ortaya çıkacaktır.
Size örnek olarak www.sorubilkazan.com u gösteriyorum.Bu siteye kontür ile üye oluyorsunuz ve hiçbirşey kazanamıyorsunuz ama tamamen yasaldır!!!
Ancak bizim kurduğumuz siteye daha farklı olarak üye oluyorsunuz ve çalışma sistemi her ne kadar benzerlik göstersede bilginiz ile iyi para kazanabilme imkanı sunuluyor.Tamamen yasaldır...!
Unutmayın gerçek dışı zan atmak iyi bir şey değildir canınız isterse üye olursunuz istemezse olmazsınız.Şuda bir gerçektir işletme sahibi daim olarak bu işten bir kazanç sağlamak isteyecektir bu da haklı bir gerçektir.Bilyoner.com u yapanlar babanızın hayrına açmadılar tabiki kazanç sağlayacaklar.
Bilmeden cahilce konuşmayalım lütfen ve yanlış yargılar ile kimseyi etki altında bırakmayalım.
Üye olmak isteyen arkadaşlara TIKLAMALARINI rica ederim...

Bu mesaj ^^bad^^ tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 29.05.2007 - 13:11

#6 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 29.05.2007 - 16:55

neyse, ne diyem? "allah çarşınıza pazar vere"

bu durumda, merakımı giderirseniz sevinirim. değirmenin suyu nerden geliyor? taze üye paraları nereye kadar?, taze üye aidatı yeterli gelmez ve 25.000 ytl kazanan çok olursa? finansman nereden? yaani bildiğim bir şey var benim "almadan vermek allaha mahsus" diye bir söz. zarar ederse sistem milletin paracıklarını verebilecek mi? bir de neye göre yasal bu iş? para topluyosunuz, maliye kaydınız var mı? çekip gitseniz tükanı kapasanız sizi nasıl bulcaz??? garantiniz ne yahu? bu sistem titanvari bir sistem mi? buyrun açıklayınız o halde. tabiiki kimse zorla üye edilmiyor. kimseyi de zan altında bırakmıyorum. ama milletin bilgilendirilmesinin de "zorunluluk" olduğuna inanıyorum. (vatandaş sorumluluğu diyebilirsiniz) ama kolay para kazanma daima şüphelidir kanımca. ( len ben bunca yıl hıyar gibi niye çalışıyom? kredi kart borçlarım niye var? :D )
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#7 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 29.05.2007 - 19:46

Parayı kim veriyo nasıl veriyo merak ediyorum?
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#8 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2007 - 09:59

Arkadaşlar yanıt olabileceğini düşündüğüm bir açıklama yapmak istiyorum.Tabiiki herşey göründüğü kadar basit değil.Sonuçta toplanan paralardan bir havuz oluşmakta ve hiçbir yarışmada kimse cebinden para dağıtmaz sonuçta belirli bir kar elde edilir.Bu doğal ve mantıklı bir sonuçtur.Her soru başına kazanç elde edersiniz ancak soruların şiddeti sanıldığı kadar kolay değildir.Yani üye olan arkadaşlar sitede de bulunan açıklamaya bakarlarsa üyelik aidatı ile yarışma bonusu satın almış olurlar ve bonusları bitene kadar yarışabilirler.Şu ana kadar havuzda toplanan miktar 15.000 ytl yi aşmıştır.Ayrıca site içi sayfa reklamların satışıda bitmek üzeredir.Yani anlayacağınız tamamen yasal olan sitede siz yeterki soruları doğru cevabını bulun (her sorunun 8 adet cevap şıkkı ve 15 sn cevaplama süresi vardır) 15 doğruyu bulana evimi satıp parasını öderim :fly:
Ayrıca kazanılan paraların ödenmesi MPİ nin kontrolündedir eğer biz ödemezsek (ki bu asla mümkün değildir) MPİ size öder ve bizi dar ağacına asar.
Bence ön kayıttan faydalanın çünki 25/06/2007 tarihinden sonra üyelik 2 katına çıkacak ve referans üye sistemine geçilecek.
Hepinize bol şans diliyorum (üye olmak isteyen veya üye olmuş arkadalara)

#9 III_K_III

III_K_III

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2007 - 18:41

Arkadaşlar ben üye olduktan sonra bana gelen üye şifresi ve giriş linki ile giriş yaptım haziranın 25 inde aktif olacağı konusunda karşımda yazı çıktı ancak aynı yerde demo oyunu var bende nasıl oluyor diye denedim.size açıkçası kazık bir soru çıkıyor (demo olmasına rağmen) ve 8 adet cevap seçeneği 15 sn süre veriliyor.Soru katagorisini seçme hakkınız var tarih coğrafya güncel spor vs. vs. her yarışmaya girişte baştan verilen bonuslardan 5er 5er düşülüyor tabi demoda sanal düşüyo asıl yarışmada gerçekten düşecek.Ben bilemiyorum süper zekayım diyorsanız olabilir ama sorular demoda dahi kazık.Benim 50 sefer atma hakkım var bu 50 seferde 1 sefer tutturabilirsem kazançlı olacağım ve 10 sefer daha atma hakkım olacak *öberah artık ne kadar başarılı olurum onu allah bilir.Ben çok süperim diyen varsa para kazanabilir ama kendim için aynı şeyi söyleyemiyorum

#10 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj

Gönderim zamanı 04.06.2007 - 10:59

Arkadaşlar kolay para kazanmak yok hiçbir zaman tabiiki.....
Sitemize bu güne kadar üye olan arkadaşlarımıza şimdiden bol şans diliyorum.Çok kısa bir zaman kaldı üye olmamış ancak üye olmayı düşünen arkadaşlarada acele etmelerini söylüyorum daha sonradan keşke bende erken üye olsaydım diyecek çok arkadaşımız olacaktır.Sizde ÜYE OLUN ilkler arasına girin avantajlı çıkın....

#11 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj

Gönderim zamanı 05.06.2007 - 10:05

Ayrıca online msn destek için ademelik@ademelik.com sadece msn adresidir mail atmayınız !