Jump to content

- - - - -

Kadın Dediğin Nedir ki?!

• Please log in to reply
76 replies to this topic

#21 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts
  • İlgi Alanları:...

Posted 12.05.2007 - 08:13

Gizelle,Serra,Rose Rain, Duygusuz ve Issız'a CEVABIMDIR.

Arkadaşlar çok komiksiniz,doğruları söylediğim için,çuvaldızı kendime ve hemcinslerime batırdığım için beni kadınlığa bile layık görmüyorsunuz öylemi?

Sizmi kadınsınız?kendinizi evliya gibi neden görüyorsunuz?kadınların hepsi melek mi? sizde çok iyi biliyorsunuz ki, iyi kadınlar ne kadar çoksa bi o kadar da kötü kadın vardır bu dünyada,Ben genelleme yapmıyorum,Benim itirazım kadınların yaptığı genellemeler yüzünden zaten,hiçbirzaman suçu kabul etmiyoruz biz kadınlar,varsa yoksa herşeyin sebebi erkekler diyoruz,ben buna kızıyorum,ve bu görüşümü kimse değiştiremez, Erkeklerin hepsi çokmu iyi? tabiki HAYIR
Ama kadınların da hepsi iyi değil,ama siz bunu kabul edemiyecek kadar körsünüz. Merak edenler için söyliyim. Ben 36 yaşında evli 2 çocuk annesi bir bayanım,ve kadın olmaktan dolayı çok mutluyum.
HERKESE SAYGILAR.

Edited by canan11, 12.05.2007 - 08:24.

2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#22 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13,431 posts

Posted 12.05.2007 - 08:21

82li gözüküyorsun profilinde :) "sessizce" düzelt hadi
doğru ama, kadınlar kötüdür :blush:
Posted Image asaletini sevdiğim

#23 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 12.05.2007 - 08:25

ÜYE OLURKEN O KADAR DETAYLI UÐRAŞMADIM CANIM,HEM NİYE DEÐİŞTİRİYİM.NE GÜZEL GENÇ GÖRÜNÜYORUM İŞTE :blush: ZATEN ORTA YAŞ BUNALIMANA GİRMİŞ BULUNMAKTAYIM :)

Edited by canan11, 12.05.2007 - 08:27.

2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#24 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 12.05.2007 - 08:58

Arkadaşlar,görüyorum ki, çoğu arkadaş bana çok kızdı(etekleri tutuştu),ama insanların görüşünü değiştiremezsiniz, ve biliyorum ki normal hayatta benim gibi düşünen hanım arkadaşlar azımsanmayacak kadar çok var.ama anlayabiliyorum insan aynaya bakmaktan hep korkmuştur,eleştirilmeyi sevmeyen bir toplumumuz var.ve ben burda biraz özeleştiri yaptım diye neredeyse beni dövecekler.yapmayın lütfen,ben de sizin gibi bir insanım ve görüşlerim,düşüncelerim olacaktır,hak verenler olacağı gibi bana katılmayanlarda vardır,saygı duyarım ama,neden gurur meselesi yapıyo bayan kardeşlerim anlayabilmiş değilim. Erkeklere hayran değilim onlara özel bir sevgimde yok fakat,
kadınların hepsi çok namuslu çok iyi görüşü gibi palavra bi görüşü de savunamam.

Fazla uzatmak istemiyorum,burda sözümüz meclisten dışarı,neden üzerinize alındığınızı anlayamadım,ama hepinizin pırlanta gibi insanlar olduğunuzu düşünüyorum,benim sorunum sadece düşüncelerin adil olmaması.bana kızacağınıza biraz anlamaya çalışsanız niyetimin kötü olmadığını idrak edersiniz.

ALLAHA EMANET OLUN

Edited by canan11, 12.05.2007 - 09:28.

2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#25 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8,125 posts

Posted 12.05.2007 - 09:13

hayatımıza giren hangi erkek bizi mutlu edebildi azıcık? bi gün mutluysak ertesi gün veridğini geri almadı mı? bu bizlerin tatminsizliğinden mi canan? kötü giden hangi olayda biz diğerinin üstüne attık ki suçu? hep kendimizde aramadık mı? evet ben bunu yaptım demedik mi? hatta bu yüzden günlerce karaları bağlamadık mı? kendimizden kaçmadık mı, küsmedik mi?
şimdi geçmiş karşıma, tüm kadınlar adidir muamelesi yapıyorsun. genelleme yapmıyorum diyorsun, ne yapıyorsun?
hiç bir kadının hayatını bilemezsin! karşına çıkan 3-5 kadınla bütün kadınları kirletemezsin. kimsin sen?
yaşadığım hiç bir şeyi anlatmıycam burada ama ne yaşadıysam kendimle hesaplaştım ben. önce kendimle hesaplaştım, varsa suçum öldüm dirildim günlerce.. yoksa yine atamadım başkalarının üstüne suçu.
tatminsiz de olmadım hiç bir zaman (kendi adıma konuşuyorum ama eminim tüm bayanlar böyledir) tanrı ne verdiyse onu aldım, fazlası için ancak dua edebildim. şimdi geçmiş karşıma benden bir şeytanmışım gibi bahsediyorsun. madem öyle, neden helake gitmiyoruz canan?
self konfidıns lütfen!

Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#26 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 12.05.2007 - 09:19

SERRA kardeşim sen ne dediğini bilmiyorsun bak hem genelleme yapma diyosun hemde şöyle diyosun, Bu söylediğin genelleme değilmi? YORUMSUZ olarak aşağıdadır.

tatminsiz de olmadım hiç bir zaman kendi adıma konuşuyorum, (ama eminim tüm bayanlar böyledir)

:blush:

Edited by canan11, 12.05.2007 - 09:26.

2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#27 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 12.05.2007 - 09:33

ISSIZ, KENDİNİ CEM YILMAZIN DİŞİSİ SANIYON GALİBA,KENDİ ÇAPINDA LAF DOKUNDURDUÐUNU SANIYON DİMİ?İİİ AFERİN SANAAMA, AYIPLAMIYORUM SENİ,HER İNSAN İYİ ESPRİ YAPACAK DİYE BİR KURAL YOK.İNŞALLAH BU KONUDA BİR EVRİM GEÇİRİP ARAMIZA KOMİK BİR İNSAN OLARAK DÖNEBİLİRSİN.

:banghead:

Edited by canan11, 12.05.2007 - 09:55.

2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#28 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8,125 posts

Posted 12.05.2007 - 09:55

konuşmasını, düşünmesini hatta okumasını bilmeyen bir insana(?) neden cevap veriyorum bilmiyorum ama sabah sabah eğlence çıkıyor boşuna geçirmemek lazım :(
benim yazdıklarımla senin yazdıklarını kıyaslar mısın bi? benim yaptığım genelleme, herkesin de kabul edebileceği bir şey olmamakla birlikte en azından dişe gelir bir genellemedir.
seni haklı çıkarıcak bir şey söyleyebileceği zannetmiyorum.. yalan yanlış şeyleri savunmak konusunda başarılı değilimdir üzgünüm :P
sana bundan sonraki hayatında başarılar dilerim 2 çocuklu evli bayan canan. menopoza biraz erken giriyosun galiba :banghead: hoş hala bayan olduğuna inanmıyorum da neyse.. :banghead:
seviyorum kıs seni.. hep gel sen böyle :(
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#29 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 12.05.2007 - 09:58

SENİN BAYAN OLDUÐUMA İNANIP İNANMAMAN ÇOK UMRUMDAYDI HATTA ŞİMDİ KARALAR BAÐLIYCAM AZ SONRA, MENAPOZ İÇİN DAHA GENÇ SAYILIRIM AYRICA. VE BAK MENAPOZ YÜZÜNDEN BENİMLE DALGA GEÇTİN, KADIN KADINA BUNU YAPARSA...
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#30 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3,241 posts
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Posted 12.05.2007 - 10:01

Valla cananın yazdıklarına kısmen bende katılıyorum , espiride olsa doğruluk payı olan şeyler yazmış . Ama bunları tüm kadınlar için söyleyemeyiz tabi , bunuda ayrıca belirtiyim :banghead:
<!--aimg-->Posted Image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#31 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13,431 posts

Posted 12.05.2007 - 10:01

kadın dediğin konuyu bir kenara bırakır ve karşılıklı atışmaya dönüştürür her türlü olayı :banghead:
:banghead:
Posted Image asaletini sevdiğim

#32 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3,241 posts
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Posted 12.05.2007 - 10:03

yok onu bende yapıyorum ara sıra , üyle deme ecehancım :banghead:
<!--aimg-->Posted Image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#33 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8,125 posts

Posted 12.05.2007 - 10:03

hadi başlayalım ecehan :banghead:

*canan=bir kadının menopozuyla asla dalga geçmem ama sen kadın diilsin ki :( hem sen bize neler söyledin. öç almaya çalışıyorum belki ben; öyle değil miydim zaten? başına bişiy gelmeye dursun hemen çıkaymaz mı kadın tırnaklarını? hemen saldırmaz mı? tezine uygun davranmaya çalışıyorum bebiş :banghead:
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#34 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8,125 posts

Posted 12.05.2007 - 10:07

canan sana özel bi tavrım tabi ki yok benim ama takdir edersin ki yazdıkların yenilir yutulur şeyler değil. bizler namuslu şerefli bir hayat sürdürmeye çalışan insanlarız, gelip birinin bunu küçümsemesi kanımıza dokunuz tabi ki de.
hem böyle bi yerde meclisin dışında konuşmazsın. hiç bir tartışmada bunu sağlayamazsın. adı üstünde "tartışma".
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#35 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 12.05.2007 - 10:22

CANIM SERRACIM, BANA İNANMADIÐINI SÖYLÜYORSUNDA İYİ HOŞTA.BENİM UMRUMDA DEÐİLKİ BU, SEN KİMSİN????

AYRICA MENAPOZLA İLGİLİ DALGA GEÇTİN,BUNU DA İNKAR ETME,AMA SENİ AFFEDİYORUM, BU ALLAH VERGİSİ Bİ ŞEY BÜTÜN KADINLAR YAŞAR MENAPOZU BELLİ Bİ DÖNEMDE,HİÇ ALINMADIM BU YÜZDEN TAKMA BOŞVER.
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#36 abidik

abidik

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3,464 posts
  • İlgi Alanları:ömer,şems,yunus

Posted 12.05.2007 - 10:23

canan sizi görüyorum ,
muhalefet sadece herhengi bir fikre karşı olmak değildir.
madem kadınların şu anki halini anlattınız
bir de olması gerekeni yazarsanız daha yararlı olur.
ben bir kadın dan bu kadar öz eleştiri duymak istemezdim
nereden alıntı yaptıysanız bunu yapanı da pek anlamadım
tabii bu arada başınıza ne geldi bu kadar önemli ki
bunları kendinize söyleyebildiniz
bunlar tamamen yanlış şeyler dir
kadın özel yaratılmıştır
en önemli özelliği de doğurganlığıdır
ben çok kere keşke bu doğurganlık erkeklere verilsey di diye
kıskançlık krizine girerim
sadece o özellik bile kadının bütün kötü olabilecek
özelliklerine yeterli olur bence
dahası var anlatılamaz bi durum dur bu duygu
bir kadının cocuğu ile olan bağını düşünün iyi düşünün
gezinen bir gölgedir hayat,
gariban bir aktör bir ileri bir geri saatini doldurur.
ve sonra duyulmaz olur sesi,
bir masaldır gürültücü bir salağın anlattığı,
ki yoktur hiç bir anlamı .

#37 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8,125 posts

Posted 12.05.2007 - 10:27

bunun umrunda olmadığını biliyorum ki :banghead: öyle olsa yalan söylemezdin zaten :( neyse kasma.
ben kadınların menopozuyla dalga geçmedim, kadın olmayan birinin menopozuyla dalga geçtim. az kaldı sparksın sen dicem ama spark bile severdi kadınları ya :banghead:
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#38 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 12.05.2007 - 10:41

KADIN DÜŞMANI DEÐİLİM CANIM.HİÇBİRZAMANDA OLMADIM,SADECE BİRAZ ÖZELEŞTİRİ YAPTIM
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#39 abidik

abidik

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3,464 posts
  • İlgi Alanları:ömer,şems,yunus

Posted 12.05.2007 - 10:42

ne oluyo burda ya
gezinen bir gölgedir hayat,
gariban bir aktör bir ileri bir geri saatini doldurur.
ve sonra duyulmaz olur sesi,
bir masaldır gürültücü bir salağın anlattığı,
ki yoktur hiç bir anlamı .

#40 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5,591 posts

Posted 12.05.2007 - 10:45

bide dalga geçtiğin şey menapoz zaten,yani bunu dile getirmen bile ayıp.
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

Similar Topics Collapse

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users