İçerik değiştir

- - - - -

bilen var mı?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 24 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 08.01.2003 - 20:15

sizin su anlattığınız oyunlar iyi hoş güzel de. iş yerinde oynaması zor oluyor ya :idea:
yakalanma riski olmayacak oyunlar lazım bize.

bi yerde duymuştum ama ismini hatırlayamıyorum.bir dünya haritası var ve ülkeler rengarenk ayrılmış.her ülkenin üstüne askerleriniz var( sadece sayılar) ve diğer ülkeleri ele geçirmeye çalışıyorsunuz. o zamanlar hoşuma gitmişti bu oyun. bu oyunu bilen varmı?
varsa ismini ya da bulabileceğim adresi verirseniz cok cok mutlu olurum...

:tear:

#2 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 11.01.2003 - 18:15

Senin bahsettiğin oyun monopol tarzı kart üzerinde oynanan Gizli Hedef olmasın? ;)
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 11.01.2003 - 22:26

ühühü carisma yaa ;)

dalgamı geçiyon sen :P

#4 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 13.10.2003 - 17:00

bende bir oyun sorucam
araba yarışı ama sadece kamyon ve arazi araçları vardı, ve yarışa başlamadan önce yarış pistine gitmen gerekiyor.ondan sonra yarış başlıyor
arabayı mola yerlerınde başkasıyla degiştırmek için teklif yapabiliyor ve benzin, hasar gibi şeylerı bazı yerlerden karşılıyabiliyorsun.bazen peşine polis takılabiliyor(bazı yerlerde)
adı king diye başlayan bir yarıştı
bulan lütfen bana tam olarak adını söylesın :P
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

#5 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 13.10.2003 - 18:42

heroes in çıkan ilk versiyonlarından armageddon blade versiyonunu arıyorum eski bir versiyon olduğundan bulunduğum çevredeki bütün cd ve oyun satan yerlere baktığım halde bulamıyorum.bilen varmı :P
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#6 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 14.10.2003 - 11:47

bize yardım edecek kimse yokmu? :duck:

#7 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 20.10.2003 - 10:31

hey sesimizi duyan yokmu yaaaaa :( :) :veryangry: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

#8 Myth

Myth

Moscom Technologies

• Dokunulmazlar
  • 544 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sinema

Gönderim zamanı 05.11.2003 - 13:07

bende bir oyun sorucam
araba yarışı ama sadece kamyon ve arazi araçları vardı, ve yarışa başlamadan önce yarış pistine gitmen gerekiyor.ondan sonra yarış başlıyor
arabayı mola yerlerınde başkasıyla degiştırmek için teklif yapabiliyor ve benzin, hasar gibi şeylerı bazı yerlerden karşılıyabiliyorsun.bazen peşine polis takılabiliyor(bazı yerlerde)
adı king diye başlayan bir yarıştı
bulan lütfen bana tam olarak adını söylesın :P

King Of The Road :)
iwakura lain
Boa - Duvet

fish doesn't think because fish knows everything

Arizona Dream

#9 Myth

Myth

Moscom Technologies

• Dokunulmazlar
  • 544 Mesaj

Gönderim zamanı 05.11.2003 - 13:12

sizin su anlattığınız oyunlar iyi hoş güzel de. iş yerinde oynaması zor oluyor ya :)
yakalanma riski olmayacak oyunlar lazım bize.

bi yerde duymuştum ama ismini hatırlayamıyorum.bir dünya haritası var ve ülkeler rengarenk ayrılmış.her ülkenin üstüne askerleriniz var( sadece sayılar) ve diğer ülkeleri ele geçirmeye çalışıyorsunuz. o zamanlar hoşuma gitmişti bu oyun. bu oyunu bilen varmı?
varsa ismini ya da bulabileceğim adresi verirseniz cok cok mutlu olurum...

:P

Amiral Battı olucak o oyun.. :)
iwakura lain
Boa - Duvet

Arizona Dream

#10 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 05.11.2003 - 13:51

sesimi duydugun için sagol Myth
:P :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 11.11.2003 - 12:08

ya diill amiral battı :bouncy: cok basit yazılmış bi oyun. ofs sizde bişiy bilmiyonuz :)

#12 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 11.11.2003 - 12:26

Bilgisayar oyunu mu bu? Süper bilgi veriyosun yani!
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#13 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 11.11.2003 - 13:10

prates of the caribbean oyununu yükledikten sonra oyunu açıyorum new game diyorum ve oyuna girmiyo ve hata verip oyundan çıkıyo(bazende donuyo)
yardım edin :bouncy: :) :)

#14 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 11.11.2003 - 13:18

Aynısını konu olarak aynı foruma yazmıştın zaten. Şimdi buraya yazmanın manası ne ki shifu?
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 12.11.2003 - 02:00

bi yerde duymuştum ama ismini hatırlayamıyorum.bir dünya haritası var ve ülkeler rengarenk ayrılmış.her ülkenin üstüne askerleriniz var( sadece sayılar) ve diğer ülkeleri ele geçirmeye çalışıyorsunuz.

hım bilgisayar oyunu dememişim ama ne blim anlarsınız sandımdı...dediğim gibi basit bir harita var her ülke ayrı bir renkte.atıyorum 10 askerle başlıyosunuz ve bulunduğunuz ülkeden sadece komşu ülkelere saldırabiliyosunuz.komşu ülkenin 3 askeri var oraya 4 asker tıklıyonuz :)4 asker 3 askerle savasıp işte 1 asker olarak bırakıo.efekt felan yok asker de yok sadece mouse u kullanıyosunuz asker denilen sayıları yönlendirmek için.bu kadar gecen yine araştırdımda world lü bişiydi sanırım ismi ama net hatırlamıyorum.teşekkürler efem ilginize.... ^_^

#16 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2003 - 11:29

Ya iyi de açıklaman hakikaten Gizli Hedef'i açıklıyo ehehe. Onun bilgisayar oyunu versiyonu demek ki :bouncy:
Secret Target :)

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 12.11.2003 - 15:50

araştırdım secret target diye bulamadım isim türetme oynıyalım hade ne olabilir :)

#18 Myth

Myth

Moscom Technologies

• Dokunulmazlar
  • 544 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2003 - 11:58

bi yerde duymuştum ama ismini hatırlayamıyorum.bir dünya haritası var ve ülkeler rengarenk ayrılmış.her ülkenin üstüne askerleriniz var( sadece sayılar) ve diğer ülkeleri ele geçirmeye çalışıyorsunuz.

hım bilgisayar oyunu dememişim ama ne blim anlarsınız sandımdı...dediğim gibi basit bir harita var her ülke ayrı bir renkte.atıyorum 10 askerle başlıyosunuz ve bulunduğunuz ülkeden sadece komşu ülkelere saldırabiliyosunuz.komşu ülkenin 3 askeri var oraya 4 asker tıklıyonuz :)4 asker 3 askerle savasıp işte 1 asker olarak bırakıo.efekt felan yok asker de yok sadece mouse u kullanıyosunuz asker denilen sayıları yönlendirmek için.bu kadar gecen yine araştırdımda world lü bişiydi sanırım ismi ama net hatırlamıyorum.teşekkürler efem ilginize.... ^_^

:)

Ne world'u? :D

Oyunun adi Risk.. :D

http://boardgamecent...games/risk.html
iwakura lain
Boa - Duvet

Arizona Dream

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 14.11.2003 - 17:39

cok teşekkürler :D

risk tabe ya hatırladım. baya da geliştirmişler cok güzel olmuş :D cok sevindirik oldum harikasın tekrar tekrar teşkürler :)

:)

#20 kyha

kyha

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 47 Mesaj
  • Konum:Deathstar 2.güverte Darth kyha diye kime sorsan gösterirler olmadı güvertedeki çocuklara dahiliden kantini aratıverirsiniz
  • İlgi Alanları:Frp,rpg, gene frp,rock&amp;metal özellikle doom usülü musiki eserleri(ama illede pink floyd),star wars ve bilimum cedaycılık müessesi,geyik,giger,edebiyat özellikle bilimkurgu asimov p.k. dick vs.sinema<br>frp demişmiydim?

Gönderim zamanı 26.05.2004 - 00:20

heroes in çıkan ilk versiyonlarından armageddon blade versiyonunu arıyorum eski bir versiyon olduğundan bulunduğum çevredeki bütün cd ve oyun satan yerlere baktığım halde bulamıyorum.bilen varmı 

eğer istanbulda isen bakırköyde tcdd lokali sokağının sonundaki bilgisayarcının arşivinde var... :) sanırım