İçerik değiştir

- - - - -

Kardeşini Seç

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 44 yanıt verildi

#1 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 05.02.2005 - 16:49

doguda fakir, okumak isteyen fakat durumu iyi olmayan 7-15 yas arasi cocuklara yardim kampanyasi.. aslinda bu kampanya dogu illeriyle sinirli degil ama gecimini saglayamayan ailelerin cocuklari bu illerde daha yogunlukta.
bir cocuk seciyorsun.. ona KESINLIKLE PARA GONDERMIYORSUN" palto, ayakkabi, corap, kazak, defter, kalem.. sonra ona sevgi dolu bi mektup yazip kardesligini baslatiyorsun.
kardesten gelen cvp mektubu alinan hediyelerin ucretini unutturacak turden sevinc dolu oluyormus.

dusundunuz mu? gercekten ihtiyaci olan birini sevindirmenin huzurunu..

www.kardesinisec.com
en azindan tavsiye edin.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#2 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj
  • İlgi Alanları:mutlu olmak....

Gönderim zamanı 07.04.2005 - 13:46

Aşkım Tanrıçam benim ne kadar düşünceliymişin.Bu konuya eğilip katkıda bulunacağımdan emin ol.Seni seviyorum... :)

#3 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 07.04.2005 - 17:36

150. keredir haddini bil dememe ragmen askim vs.. diyosun ya bad, sinir sistemlerimle oynuyosun resmen. rica ediyorum biraz daha düzgün konus ve yaz.
(boyle yazmaya dvm edersen sikayetimi ve rahatsizligimi yetkili merciilere bildirecegim diye de bi tehtit yazayim)

ayrica gercekten bi kardes secersen ve yardim edersen.. en az o kardesler kadar mutlu olurum.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#4 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2005 - 12:03

şiringgg..
Gönderilen Resim

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 08.04.2005 - 13:27

Lütfen forum içerisinde diğer kullanıcıları kırıcak, rahatsız edicek davranışlar sergilemeyin. Uymayanlar siteden uzaklaştırılacaktır. Bu ilk uyarı olsun...

#6 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj
  • İlgi Alanları:mutlu olmak....

Gönderim zamanı 14.04.2005 - 09:56

Gofret yıllardır sana aşık olduğumu biliyorsun her seferinde bana yüz vermeyip ters cevaplar versende ben aynıyım beni böyle kabullenemediysen en az 5 yıldır yani yapacak birşeyim yok....
Yani bunları seni sinir etmek için yazmıyorum ki!!!
wili benden uzak durursan sevinirim.
Bu arada chat yapmaya hangi serverlere giriyorsunuz ya ben yanlızlıktan sıkıldım artık biryerlere takılmayı düşünüyorum....

#7 hakanday

hakanday

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 6 Mesaj

Gönderim zamanı 03.09.2005 - 18:35

konunuz biras değis mis ama biz konuya geri dönelim acıkcası ben insanlara artık pek güvenmiyorum birine yardım edecekseniz etrafınıza bi bakının cevrenizde yeterince muhtac fakat kendini belli etmeyen insanlar vardır ve herkezede güvenmeyin ii arastırın bu eniyisi unutmayalımki ''ummadığın tas bas yarar'' bunu bilelim saygılar......... :banghead:

#8 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 03.09.2005 - 20:12

birileri kardeşini çoktaaan seçmiş :banghead:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#9 aLL_oF_tHem

aLL_oF_tHem

Zaman buldukça takılır

• Onaylanacaklar
  • PipPip
  • 103 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik,sinema,futbol,

Gönderim zamanı 13.09.2005 - 10:44

mutlu etmek mutlu olmaktır.

#10 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 13.09.2005 - 10:59

ben 1 tane ilkokul ogrencisinin okumasinda katkida bulunuyorum.

ya sen?

allah nasip kismet ederse 7 yil sure ile tum masraflarini karsilicam, ki daha da nasip ederse 2. ve 3. cocuklari da okutmak istiyorum.. daha da yasarsam ve param yeterse.. bu cocuklari universite mezunu etmek isterim.

yardim edelim arkadaslar. buna ihtiyaclari var.

#11 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 16.09.2005 - 10:07

Evet yardım edelim boynumuzun borcu. Ben kendimden biliyorum çok aciz durumdayız içimizden hep biri çıksada bizi okutsa diye ahh ediyoruz. Hesap no'm: :D
Tebrik ediyorum gofret her ne kadar cıvıklık etsemde bende büyüyünce yardım etmeyi düşünüyorum :)

#12 kılıcarslan

kılıcarslan

• Üyeler
  • 24 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 00:23

gofretsenı sonuna kadar desteklıyorum bazıları benıde sınır etmekte ama ne gelır elden haırlısı bakalım bı kardeste ben bulcam kendıme

#13 asturias

asturias

Benimle Oynar mısın?

• Üyeler
  • 2.167 Mesaj

Gönderim zamanı 31.07.2006 - 11:24

4 ay kadar önce kardeş seçtim. Benim kardeşim Diyarbakır'ın Bismil köyünde. Adı Murat, geçen hafta mektubunu aldım onun. Bu arada çok üzücü birşey oldu, mektubumu açık buldum posta kutusunda. Yani kenarından yırtarak açmışlar. Nasıl sinirlendiğimi anlatmama imkan yok. Diyarbakır'dan gelmiş mektupta ne bulacağını umarsın? Para mı? Malesef oluyor böyle şeyler. Neyse, murat bana köyünün çok güzel olduğunu, mutlaka gelmemizi istediğini yazmış. Annesinin fotoğrafını da yollamış. Öyle güzel ki..Tek problem; diyarbakır'dan buraya 2 haftada geliyor mektup. Ne kadar hızlı değil mi? Napalım, mecbur..
Pinar
Tam buradayım ben
Görmek istediğin yerde
Belki 1 adım ötende
Belki düşünde
Sadece hisset beni
Ben buradayım..

#14 bahardogan

bahardogan

• Üyeler
  • 12 Mesaj

Gönderim zamanı 09.08.2006 - 14:47

ne dersiniz arkadaşlar hep birlikte bişiyler yapmaya sadece kardeş seçmeyelim ben her bayram huzurevine giderim beni torunları zanneden ninelerin dedelerin yüzünü güldürmek için bana eşlik etmek isteyen arkadaşlara duyurulur...

#15 sessiz ciglik

sessiz ciglik

• Üyeler
  • 15 Mesaj

Gönderim zamanı 12.08.2006 - 23:50

meraba arkadaslar
gercekten bu kampanya bircok cocugun hayallerini yasatacak ve onlari mutlu görmemizi saglayacak bence. siteyi inceledim ve yapabilecegim çok seyin oldugunun farkina vardim. düsünün bi kere yaa; o kücük yürek günlerce sizi bekleyecek, mektubunuz onun mutlulugunu saglayacak, hayallerinde hep siz olacaksiniz. bundan daha güzel, daha anlamli bisi var mi sizce?
bu sene böyle aktivitelerde bulundum baya. her hafta bir kez çocuk esirgemeyi ziyaret ettim. huzurevinde moral gecesi yaptik. bunun yaninda maddi durumu ii olmayan ögrenciler için gönüllü kursiyerlik yaptim. onlar için üniversitede okuyan arkadasimla birlikte liselere hazirlik ve öss ye hazirlik kursu actik. o gözlerdeki iisltiyi görmek dünyalara bedeldi bizim icin...
bunlarin verdigi manevi gücü size anlatamam. unutmayin hepimizin yapabilecegi bir sey vardir.ister yakin cevremizde oldsun ister uzakta hiç farketmez sadece bir cocugun daha gözlerindeki isiltiyi yakalamak için cabalayalimm. emin olun bubdaki huzuru baska hiç bir yerde bulamazssiniz...

#16 KuyuDibi

KuyuDibi

• Üyeler
  • 53 Mesaj

Gönderim zamanı 12.09.2006 - 13:32

Benimde bir kardeşim oldu ... :msn24:
Rüzgar yoksa dalga da yoktur...

#17 TekTabanca

TekTabanca

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 121 Mesaj

Gönderim zamanı 19.09.2006 - 14:51

Çok süper ya, hemen bende siteye girip inceliyorum. İşin içinde para olmaması dahada mutlu ediyor beni. Çünkü para olunca aracı kurum asıl işini unutup malesef kendi çıkarını düşünmeye başlıyor ve bu sayadede yardım etmek isteyenler bu işten soğuyor benim gibi.
Neyse bir an önce bir tane daha kardeşim olsun :D

#18 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 19.09.2006 - 17:53

nasil sevinirim bilsen..

su an eskisehirde bir ilkokul ogrencisinin ailesi daha zor durumda. ona yardim etmek üzere de birisi lazim. bayram yakin bayramlik kiyafet, ic camasir vs. birseyler alabilecek..
kimse gonullu cikmazsa ben alicam tabi ama gonlum cok kisiye yardim edebilmekte. umarim beni ciddiye alirsiniz ve bir mont veya bir kazak-pantalon vs. yollarsiniz.

biliyorum ki hepinizin vicdani sizliyor bu tarz durumlara. ama maalesef aramızda cok zengin olanimiz yok. elimizden geldigi kadar yapariz naapalim .)

#19 Timu2002

Timu2002

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 229 Mesaj

Gönderim zamanı 01.10.2006 - 00:20

Artık hepiniz benim kardeşimsiniz oki?
:)

#20 mithrandir

mithrandir

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 154 Mesaj

Gönderim zamanı 01.10.2006 - 18:10

Önce mine beni duyuyor mu bilmek istiyorum. Çağırmışsın. Geldim. Zorlu bi dönemdi. Sonra konuşuruz.

Tanrıça. Hay Allah senden razı olsun 10 dakkadır bakınıyorum iftara son 15 dakka ve hala doğru dürüst konu yok derken senin konun denk geldi. Şimdi gidip iç rahatlığıyla yemek hazırlayabilirim. Hadi Allah kabul etsin.