Jump to content

Hafta Sonu Film İzleme Etkinliği

• Please log in to reply
244 replies to this topic

Poll: Filmi Sinema da mı izlemek istersiniz, yoksa ev ortamında projektörlemi izlemek? (28 member(s) have cast votes)

Filmi Sinema da mı izlemek istersiniz, yoksa ev ortamında projektörlemi izlemek?

1. Film sinemada izlenir (20 votes [71.43%])

Percentage of vote: 71.43%

2. Film evde şöle rahat rahat mindere oturup projektörle izlenir (4 votes [14.29%])

Percentage of vote: 14.29%

3. Daha iyi bir fikrim var (acıklayın ama) (4 votes [14.29%])

Percentage of vote: 14.29%

Vote Guests cannot vote

#221 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 07.04.2005 - 14:23

valla group üyelimiz oldugundan gelin die yazdım
kimse gelmesede orda olcam :) patates ve biranın içinde herkez gelebilir sevinirim :)
özlemedi k(m) gizelle

smiley-sport036.gif  

#222 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 14.04.2005 - 13:13

Gecen hafta sonu kimse gelmedi ama tek başıma kalmadım :P
Bu hafta sonuda taksimde pazar günü şenlik falan varmış ama ctesi günü gene oralarda olcam action isteyenler varsa plan yapsın planlara uymak plan yapmaktan eğlenceli :D

smiley-sport036.gif  

#223 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 21.04.2005 - 18:45

Hafta sonu film izleme etkinlikleri part: 365465 ( Fallovşip of tı ring )
70 lik efes içme etkinliği
Yer Taksim aslanım cafe tarih 23 nisan ulusal egemenlik ve bira bayramı saat: 20,00
vs vs

smiley-sport036.gif  

#224 Gizelle

Gizelle

Sine-Harabe Yazarı...

• Üyeler
  • 811 posts
  • İlgi Alanları:müzik, hayat, sinema, aşk, meşk vs :)

Posted 22.04.2005 - 14:05

ohh eğer özlemezsen beni we özlemezseniz beni kalırsın sap misalii :) hihiihi
wervolf nerdee yaa ? bağıriyim mi biraz ona, sesim açılır hemmm hihii :) bahar geldi asıl şimdi görüşmek lazım ama kimse yok ortalarda, grup bahar geldi diye bir mayışıklık dönemine mi girdi yoxa, herkesin sewgilisi war onla mı zaman geçirmek istiyo? yoxa yoxa bahar ayağına sewgili arıyonuz da farklı tiplerle mi takılmak istiyosunuz da bizi çağırmıyosunuz da da da .. ay yoruldum, bu bahar beni çok yoruyoo, çağırmayın hiçbiyere ben gelmicem. uyuycamm. hıh!
aaaa
bi de ben yarın aya yorgiye gidiyom :) la la laa dilek diliycem orda, isteyen warsa bana mesaj atsın onun yerine de dilek diliyim :) yanlız bi sorun war yaaa, oraya çıkarken hiç konuşmuycakmışsın, :huh: ben we konuşmamak !! bilenler bilir.. imkânsız, umarım başarabilirim. of off
güzel haftasonları, pisi sen de çok içme bahar gelmiş zati, çarpar seni len :) ayyaş kedii :)
If i could start my life from scratch
If i could take away the pain off my past
If i had another chance i would do just that
I'd qive anythinq jus' to qo riqht back

#225 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 22.04.2005 - 21:43

Özlemedim neyini özliim senin pis shey :) sap olmak iidir biraz sararmayı bekliom ineklere yem olana kadar sararcam ben sonada her sap gibi traktorun arkazında ineklere doru yolculuma bajlıcaaam :huh: git sen aya yorgini dilek tutcana aklındakilere eyleme dök dicem ama boşa dicem gibi gelio :)
ayyaş ve pizzz bi kedi olmaktan memnunum peeeenn
Muaaaaaaahhhhhh :)

smiley-sport036.gif  

#226 Gizelle

Gizelle

Sine-Harabe Yazarı...

• Üyeler
  • 811 posts

Posted 27.04.2005 - 10:04

yaz geldii artıkk, az kaldı senin de kuruyup, sararmana pisi pisiii. ama inekler yer mi seni bilmiyorum inan ki, yediler diyelim, werdikleri sütten ne hayır gelir onu hiç hiç hiç bilmiyorum walla, bi de o süt, yoğurt, kaymak ws. olursa gör sen... oy oy oyyyy !! tüm dünyaya bulaşıcı bi hastalık gibi bile yayılabilirsin sen yaa :S ot olma sen, sap hiç olma... sen bişey olma, ayyash olll.. iç, sız, kendine gel, başın ağrısın , geçmesi için yine iç, yine sız, yine ayyash ol.. yine yine yine :) hehe güzel oldu buuu, ayyash ol sen ayyashh :P sap map olma. senden sap olmazz!!!!!
muah :P ihihihiihih

#227 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 27.04.2005 - 17:48

Ayyash hemde ben :) lam iki tane bira içince sapıtan adamım ben nasıl ayyaş olimm en fazla mort olurum falam yane .. Bide benden meded ummana şaşırdım ben en fazla düşündüüğüm deil ineklerin sutu falam olim en fazla yesinler bi kaç dakka sona gübre falam olarak çimlere yaysınlar sora ben yenden çiçek böcek şeklinde falam geneden hayata başliimm bölee bi reankarnasyoona katilim grup içersinde olim en azından bişelere katilim sosyaliteme tatmin ediiim istiom sende orda dur öleee birinin peşinden koşşş koşşş gene koşşş sora yorul sona gene koşşşş öle devam et cıııınnnnıııımmmm :)
i miss you lam bebek :P muaannnghhhhh şlııpp şlıııppp mrrr mrrrr

smiley-sport036.gif  

• Ziyaretçiler

Posted 27.04.2005 - 18:11

Paintball oynamak için bir hafta sonu toparlanalım mı ? 5 şer kişilik iki takım oluşturmamız gerekmekte çıkarmı forumdan o kadar kişi acaba?

#229 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5,617 posts
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Posted 27.04.2005 - 18:47

ben burdayım yaa. yani esk.deyim:)
evim oldu artık burası mutluyum huzurluyum :))

• Ziyaretçiler

Posted 21.03.2006 - 14:17

vay be neler yapmışız neler :)

#231 Gizelle

Gizelle

Sine-Harabe Yazarı...

• Üyeler
  • 811 posts

Posted 28.03.2006 - 15:26

we de çok eğlenmişiz.. ama hala yapamadıklarıımz warmış onları qördüm mesela paintball oynayamamışız : ) yani ben oynamadım en azından : ) 2.kez sinemaya qitmemişiz, projektör sözüü .. yani zet yalan olmuşş : ) saçını da kestirince bu çocuk iice deişti yaa .. eskiden bi sürü sözler werirdi :(: )) eheh başka naapmamışız ? ;) : ) yapalım işte, yaz qeldiii lalalaaaa

#232 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 28.03.2006 - 15:28

Havalar böle iken sinemaya mı gidilir ? en azından gündüz saatlerinde akşam 7 den önce sokamazsınız beni sinemaya.. Gidip bakmak lazım kırlara papatyalar çiçek açmışmı diye... (:

smiley-sport036.gif  

• Ziyaretçiler

Posted 28.03.2006 - 15:31

Paintball olayını ciddi ciddi düşünelim derim...

#234 aCaCia

aCaCia

eMeKLi Ye$iLLiK

• Dokunulmazlar
  • 761 posts

Posted 28.03.2006 - 15:37

siz düşüne durun ben geliyorum (:
Posted Image

#235 Zanay

Zanay

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 48 posts

Posted 29.03.2006 - 12:59

Aaaa ben Barış'ı Queen Adreena konserinde görmüşüm (mişli geçmiş zaman) (o zamanlar adını bilmiyordum ama sinası hiç yabancı gelmemişti, öle bakınmıştım kimdi bu ya diye, gibi uzun uzun süzerek, salağa bak demiştir kesin:P) ;)

Kısa sanırım boycana ya da benden baya kısa onu hatırlıyorum bide yalnız kalmıştı. Tabi bide şöyle bi durum varki kimse onunla ilgilenmeyerek ya da tanımamış numarası yaparak karizma çizmişte olabilir yorumlarım bu kadar kolay gelsin sizlere ve Barış'a. :mad1:

Adam bizim oranın medar-ı iftar-ı :P oldu ya. sıLa cafe de şarkı söyleyordu :)
Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok

#236 Gizelle

Gizelle

Sine-Harabe Yazarı...

• Üyeler
  • 811 posts

Posted 29.03.2006 - 13:07

Oleeeyy düşünelim tabii : ) paintballl paatt paatt rambo qibi olucam we herkesi wurucam: )) yine ablamla ben tek hatun kiişilikler oluruz zate : ) )ehe erkeklere ölüüüümmm :;) )))

• Ziyaretçiler

Posted 29.03.2006 - 16:35

düşüne duruyoruz da, içimden bir ses diyor ki wili sen araştır, rezervasyonu yap, oynanıcak ortamı seç sonra burdan açıkla :P (ya hep niye ben uğraşıom ne tembelsiniz siz böyle beyler :) )

#238 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 29.03.2006 - 16:48

paintball ne ola ki ?
seversem oyunu kızlardan olurum söyleyeyim. :)

Değişiklikler Kaydedildi...

• Ziyaretçiler

Posted 29.03.2006 - 17:11

Efenüm şöleki en az 5 kişiden oluşan iki takım olması gerekiyor öncelikle. Sonra paintball kurallarına göre belirli senaryolar var ya da sen bi senaryo üretebiliyosun. Hakemler devamlı oyunu kontrol ediyor. Mermiler bu oyunda boya kapsülleri. Boyanmamalısın yani ölmemelisin. Oyunun amacı ise verilen görevi gerçekleştirmek. Bu da başta dediğim gibi senaryoyu uygulayarak yapıyorsun. Mesela ; belli bir süre içinde karşı takımın kalesindeki bayrağı ele geçirmek, bir rehineyi kurtarmak, başkanınızı güvenli bir şekilde hedefe ulaştırmak, karşı takımın tamamını elemek, tek başına vurulmadan kalan son kişi olmaya çalışmak, bir kaçağı yakalamak, bir tepeyi savunmak, bir köprüyü uçurmak gibi.
Kıyafetler özel, boyalar çevreye ve size zarar vermicek boyalar ama atış mesafesine göre vücudda minik kızarmalar olabilirmiş. Başınıza kask giyiyorsunuz. Oldukça güvenli ve cok heyecanlı bir oyun.

Gözlerini kapa ve şunu düşün; hapishane den kaçan bir mahkumsun. Ormana geliyorsun peşinde bir sürü gardiyan var ve sen ormanın sonundaki kulübeye ulaşırsan hayatın kurtulacak. Hım bide daha cok heyecan için hava zifiri karanlıkta diyebiliriz :)

• Ziyaretçiler

Posted 29.03.2006 - 17:15

Eklemeyi unutmuşum :)
Oyun özel alanlarda oynanıyor. Bunu sağlıyan firmalar var. Bir ormanlık alan ya da eski yıkık bir ev gibi...O firmalar la bağlantıya geçip rezervasyon yaptırıyorsun. Kıyafetler ve diğer tüm ekipmanlar ordan karşılanıyor tabi belirli bir ücret karşılığında...

Similar Topics Collapse

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users