İçerik değiştir

- - - - -

Günün Borusu..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 297 yanıt verildi

#241 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 06.08.2007 - 13:11

işte budur. saolasın cevapçı :blush:
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#242 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 10.10.2007 - 11:46

soğan cücüğünün insan sağlığına bir faydası var mıdır var ise nelerdir yok ise nelerdir ?
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#243 pennywise

pennywise

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.435 Mesaj

Gönderim zamanı 10.10.2007 - 11:50

sogan cücügü yemek insani cücük gibi ortalikta dimdizlak birakir..sakin ha yemeyin *lol
seher vakti kurşun sıktım görümceme

#244 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 10.10.2007 - 11:51

soğan cücüğü kavgaya giderken yenir. tek faydası, dayak atacak kişiyi yanından uzaklaştırmasıdır. bir de cam silmeye yarıyodu galiba, emin değilim *lol
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#245 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 10.10.2007 - 11:55

hmm gayet ilginç ben soğan cücüğünün fitil olarak kullanıldığında cinsel gücü arttırdığı bilim adamları tarafından ispatlanmış ama deneyleri kime yaptıklarını açıklamıyorlar üstelik kobaylar tanık koruma programına alınmışlar bu gibi faydaları olabiliyor yeni bir hayat bol para falan kazanıyon.

Gönderilen Resim

#246 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 10.10.2007 - 11:59

cücük kadar şey neden artırsın ki ? patlıcandır o
ayrıca soğan cücüğü çocuklarda sarılık, tavuklarda karalık, ipnelerde adamlık önleyici olarak kullanılırdı, unuttum söylemeyi. kullanım şekli de sürtme
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#247 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 10.10.2007 - 13:37

cevapçı kim bilir nerde ama ben gene sorayım. süt içipte dili yanan yoğurdu neden üfleyerek içiyor.Hiç yoğurt içilir mi demeyin sulandırınca içiliyor ama siz nasıl diyor haı buldum ayran. buna ne kadar hıyar doğranmalı ki cacık olsun.

Gönderilen Resim

#248 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 12.10.2007 - 19:58

güzel insanlar ,güzel sorular...

sütten ağzı yanmak,yoğurdu üfleyerek yemek...bir nev'i ağız ile g.tün yer değiştirmesi meselesi...ağzınıza sıcak birşeyin mukavemet ettiğini düşünün...ulen acı olsun ne bilem sıcak çay olsun...düşünün...hatta düşünmeyin yakınlarda varsa bi uygulayın...bir keresinde hatırlarım...evde yalnız başıma oturuyordum...aradım rus hatun çağırdım....şey, lan dur ,bu değildi anlatacağım...evde yalnızım karnım hafiften kıyıldı...kayıntı olsun diye yumurta kırdım tavaya,g.tüm kalktı havaya...çatalı içinde unutmuşum tavanın...efendime söyliim sonra geldim altını kapattım ocağın..dedim bi tadına neyim bakayım çatalı aldım ağzıma koymamla üst dudağa yapışması bir oldu çatalın...can havliyle (Can Havli..üst dudak mütehassısı)söküp aldım çatalı,küçük bir parçayı da sıyırdı aldı tabii...acısını çektim uzun bir süre...konuşma şeklime de yanısıdı..mevaba,nafılfın diyebiliyordum...gel zaman git zaman iyileşti..ama sonra ne zaman çatal görsem bırak üflemeyi,bazı zamanlar suya falan sokuyorum...(çataldan üst dudağı yanan,kaşık çatala paranoyak yaklaşır)...konu sanki dağıldı gibi..ben uzmanlık alanım hıyar konusuna geçeyim dilerseniz...

efendim cacık...en aşağı 2 hıyar maksimum 4 hıyarla tamalanmalıdır...Acursa 1 tane de yeterkornişon hıyarı doğramayın sakın...döverim...(nezleyim iki saattir hapşurmaya çalışıyorum...konudan koptum...muallak bir yaklaşımda bulunmuş olabilirim...hapşuruk işte durduğu gibi durmuyor)
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#249 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 12.10.2007 - 20:00

*lol :: *lol *lol *lol

Değişiklikler Kaydedildi...

#250 kayıp kentin yakışıklısı

kayıp kentin yakışıklısı

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 402 Mesaj
  • Konum:mutlulukga çıkmaz,acılara çıkar sokak no:25 Kayıp Kent

Gönderim zamanı 15.10.2007 - 18:20

1-vazokonstraktif atılımlarım depreşti yine ne demek?
2-kadirşinasi ne demek?
3-köpek balığı neden havlamaz?

bu üçünü istiyorum *zong

Bu mesaj kayıp kentin yakışıklısı tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.10.2007 - 18:21

BENİ ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN TATLIM...

#251 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 16.10.2007 - 20:01

-vazokonstraktif

bu yekpare görülen kelime bütünlüğü...aslında 3 pareden oluşagelmiştir...Vazo-kons(omatris)-Traktör-aktif..aaa 4 parçaymış yaw...bu kelime manasını bizlerin 'Pavyon' tabir olarak ettiği...ettiği olarak tabir...olarak tabir ettiği...ne zıkkımsa işte... içkili eğlence mekanlarında kazanır...Konsomatrislerin yaptığı işi ecmain biliriz...bunlar müşteriye hizmet için beklerken bulundukları konuma ''Vazo'' adı verilir...vazokons burdan gelir...işe giriştikleri vakit...oturdukları masalarda ardı ardına şampanya patlattırırlar,iş bilen kadınlardır.Bol'la ardı ardına gider gelir...yani masa hesabına 'kaktırmasyon' tabir edilen hizmeti görürler...gece neticesinde gelen adisyondaki hesap(ki garsoniye de %10'dur) müşteri kişisine Traktör çarpmış etkisi yapar...buna da vazokonstrak adı verilir...aktif kısmınıda bu hizmeti olağan duruma getirme durumudur...işin oluş kısmıdır...Vazokostraktif atılımların depreşmesi bir deyimdir...bu tarz birilerine hesap geçirme,birinden otlanma,birine maddi bir kazık atma isteği olduğu zamanlarda söylenmektedir...(peah...ne sallamışım ama...kendimden nefret ettim)

-Kadirşinasi

iki kardeştir bunlar...yapışık ikizlerdir...sağ taraf kadir...sol taraf şinas(i)...orta da su şişesi vardır...şişenin konuyla alakası yoktur...çift işlemcili gibidir bunlar...Kadir işe hakim karakterdir...Şinas ne yapacağını bilen karakterdir...işi şinas bulur...çözümü kadir getirir...böyle yaşayıp giderler

-Köpekbalığı havlamaz

neden havlamaz...balıktır lan...sadece 'glu,glu' yapar...bazıları korku filmi efekti çıkarır '' ''...haydeee

Bu mesaj Denio tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 16.10.2007 - 20:02

Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#252 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 16.10.2007 - 20:12

'' ''

::

benim gibi kıytırık bir saglıkcıya vazokonstrüksiyon hakkında söylenecek bişi bırakmamıs kii denio *lol
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#253 aranel

aranel

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 657 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz..

Gönderim zamanı 16.10.2007 - 20:31

vasokonstraktif::ebeeenki manasında kullanılabilecek bir anektod olabilir..hermafroditlerin tektop çikileta yemesinde çıkan sesde olabilir..yedikten sonra çıkardıkları sesde olabilir tabi..bikere aktif..yani pasif değil manasında yazılmış bir nakarat gibi..ben yapmadım diyor..ama yinede denioya katılıyorum..o son derece kıvrak açıklamış..

vasokonstrüksiyon::damar düz kaslarının kasılması
Gönderilen Resim

#254 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj

Gönderim zamanı 06.11.2007 - 17:51

efenim cevapçı da geldiğine göre soriim baari;

efenim çoraplar niçin üstünden değil de altından delinir. amacı nedir şu yağmurlu havalarda bize bir garezi mi vardır. yoksa, yoksa sahibini ayakkabı tabanıyla aldatmak mıdır amaç? dr. denio veya dr. hayfan dan cevap recaa ediim *zong

#255 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 06.11.2007 - 18:35

Efenim öncelikle fırat gri boru yerine bizi tercih ettiniz için tişkür fırlatır sora geri alarız..verdiginiz bu güvenle elimizden geldigi kadar su geçirmez olup akıntılara önlem almak adına.. bulabildigimiz en kalın pedleri kullanıp boru piyasasının tabiri ca ise mına koycaz *fiuv

Gelelim borunuzun alt yapı özelliklerine;
bknz; kıpraşmayın.. çekiyorummmm.. klikk
rahat yafrucuğumm.. çoraplarınızın delinmesendeki sebebde size göre en saf duygularla üstüne binen agırlıgın altında ezilmek yatıyor gibi görünsede aslına bakarsanız durum hiç o kadar basit ve doğal değildir.. lütfen dikkat buyrunuz.. çorapların aslında bi seksüel bir yapısı fardır ki bu oldukça rahatsız bir durum teşkil edmekdedir..
yine bknz;
- sefgilim nike çorabım nerde ? Ben giydim.. neeeee!!!??
nasıl yaparsın bunu banaaa nasılll o benim çorabımdı tüm terimi ona akıtıp kokularımı onda tattım adım attıgım heryerde ndan bir iz bırakdım nasıl beni benim çorabımla aldatabilirsin kadınnnn.. boş ol boş ol boş ol

Örnekde anlatılduıgı üzere çoraplar bi seksüeldir ve belkide aslında çorabınızı siz delmediniz ? bunu örenmenin pahalı yolları olsada dna testleri gibi aslında basitçe bir koku testi ile çözebilirsiniz..
iyi günler dileriz sefgili okuyucum ( :

smiley-sport036.gif  

#256 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj

Gönderim zamanı 08.11.2007 - 15:34

amut nedir? mamutla bir bağı var mıdır? yoksam armutun, ayılar yemesin diye kamufle edilmiş hali midir. bir de amudun bir fantazi şekli olduğuna dair rivayetler mevcut. bu hususta bizi aydınlatır mısınız?

(oh bee, sordum kız rıfkiye, sordum. amudu sordum! ;) )

#257 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 08.11.2007 - 16:09

Sayın Cevapçıdan nah alırım müsade ile bu soruya ben cevap vermek istiyorum Amut bir nevi ayı besinidir. Ağaçların güneş görmemiş köşelerinde komin olarak yetişen bu meyve genellikle dibine düşer . İyisini Ayular yer diye bir rivayet olsada ben henüz iyi amut yiyen ayu görmedim ve görmek istemiyorum.

mamutlar ise bir diğer ayu besinidir ancak öldükten sonra. Mamutlar ayu avlamaya giden Mahmut isimli avcıların genel adıdır. Ava giderken Avlanan bu avcılar zaman içersinde ayuların besin kaynağı olmuşlardır. Hatta bunun için türküler bile yakılmıştır. Mamut attım havaya düştü 14 havuz tavaya gel beri yar gel beri ciğerini yediğim Mamiti. Mamit ise bu avcıların itleri yani köpekleri oluyor. kısaca Mamut iti deneceğine Mam iti denmiştir.

Zıt erenköy keçiler kaçmayın abızıttın mı . Ha !! ;)

Bu mesaj DaaAnnK tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 08.11.2007 - 16:11

Gönderilen Resim

#258 abidik

abidik

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.464 Mesaj
  • İlgi Alanları:ömer,şems,yunus

Gönderim zamanı 17.11.2007 - 21:57

be hey cahiller desem alınır mı aceba ahali
alınırsa alınır
kaldıramaz mı bu sözü
kaldıramazssa kaldıramaz ne olur bakıcez görücez

olay şöle

AMUT demi

bu mezopotomya da bir tanrıdır.
mezopotomya dilinde bu kelime aslında yarılınca ayıplanabilicek bi durumdadır

bildiğiniz ilk hece malumunuz ona dik gelecek ikinci heceyi hayalediniz
ona dik gelecek şekildir anlayın artık dahası yok

bu mezopotomyanın bereket tanrısıdır işte bu
ayıyla ilişkisi olamaz
mamutlada olamaz
gezinen bir gölgedir hayat,
gariban bir aktör bir ileri bir geri saatini doldurur.
ve sonra duyulmaz olur sesi,
bir masaldır gürültücü bir salağın anlattığı,
ki yoktur hiç bir anlamı .

#259 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 03.07.2008 - 19:55

Mamut attım havaya düştü 14 havuz tavaya gel beri yar gel beri ciğerini yediğim Mamiti.

Bu ne nan bu şarkıyı ben nie bilmiom ?

smiley-sport036.gif  

#260 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj

Gönderim zamanı 04.07.2008 - 00:36

sayın cevapçı şimdi kamuoyunu güncel bi vaziyette meşgul eden hüsnücan' ın mücella' ya duyduğu aşkın ve halvet olma vaziyetlerinin koftiden olup olmadığı yönündeki münazaralar hususunda, kamu vicdanı baabından bi izahatını şeeder misiniz? şincik şööle diim, :P

a) mücella, bu fiiliyat gerçekleştiğinde henüz 18 yaşını doldurmuş muydu? ( sandalyede otururken ayaklarının yere değmesi hüsnücan' a olan iddiaları aklar mı? *cool )

B)hüsnücan' ın o esnada uçurtma uçurduğu yolundaki iddialara ne diiceksiniz?

c) "hiç olur mu pörsümüş hıyardan cacık?" öz deyişinin mücellanın hüsnücan' a sarf etmesi fiili cimanın gerçekleşememesi cihetindeki bir delil olduğu husundaki yaklaşımlara, yaklaşımınız ve yaklaşamamanız ihtimali nedir?

d) son olarak; siirt köy hizmetleri yol, su, elektrik spor bu yıl şampiyon olur mu? olursa önemli deil de, olmazsa neden? ( taktım işte :D

saygılarımla :D