İçerik değiştir

- - - - -

Yetişkin Fıkraları :)

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 13 yanıt verildi

#1 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 12.04.2007 - 03:10

adamın biri dağda mahsur kalmış, gece olmuş perişan halde rastgele giderken cılız ışıklı bir baraka görmüş, kapıyı çalmış, orta yaşta bir kadın açmış, aç susuz dağda kaldım yardım edin demiş, içeri almış, içerde ikide kızı varmış, tanıştırmız, bu küçük kız, okuyor, buda büyük kız boşandı geldi bizimle kalıyor, adam karnını doyurmuş, yol sormuş nasıl giderim diye, kadın olmaz bu saatten sonra biryere gidilmez orman çok tehlikeli, burda kalabilirsin, yalnız bi tane yatağımız var, ben kızlarla orda yatarım sende yerde yatarsın, adam kabul etmiş, yatmışlar, uykuda adamın rüyasını kızlar süslüyormuş, tam bu sırada dul kız başlamış numaradan sayıklamaya, rüyayı bırak bana gel, hayali bırak dula gel diye, adam dayanamamış kalkmış usulca kızın yanına sokulmuş ve işini bitirmiş, tam bu sırada küçük kız başlamış, dulu bırak bana gel, bolu bırak dara gel diye, adam bakmış arada anne var, yavaşça kıza doğru harekete geçmiş ama tam bu sırada anne başlamış sayıklamaya, bok yeme sıradan gel!!

Bu mesaj Edy's tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 12.04.2007 - 03:17

#2 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2007 - 03:12

Ünlü bir haber kanalı, ülkenin en yaşlı adamını bulmuş canlı yayında konuk ediyorlarmış.Spiker bir kaç sorudan sonra muhabbeti ısıtmak için
-"Eeee dede şöyle gençliğinden güzel bir anı anlatırmısın"demiş.

Dede:
-"Anlatayım , daha gençtik günlerden birgün muhtarın kızı koyunları otlatırken yolunu bulamamış ve kaybolmuştu. bütün köyün erkekleri ayrı ayrı yerlere dağıldık muhtarın kızını aramaya başladık. derken kızı ben buldum ve kız o sevinçle boynuma atladı, birbirimize sarıldık derken kaynaştık ve...

Spiker canlı yayın olduğu için biraz bozulmuşve dede demiş
- "başka güzel bir anı daha anlatırmısın?" .

Dede:
- "anlatayım"demiş. "yine bir gün bakkalın kızı koyunları otlatırkenyolunu bulamamış ve kaybolmuştu.bütün köyün erkekleri ayrı ayrı yerlere dağıldık bakkalın kızını aramaya başladık. derken kızı ben buldum ve kız o sevinçle boynuma atladı, birbirimize sarıldık derken kaynaştık ve birbirimizin olduk"demiş.

Spiker bunun üzerine:
"Eee dede bunlar güzel anılar bir de kötü bir anını anlatırmısın?".

Dede başını öne eğmiş ve kısık bir sesle:
"Bir gün de ben kayboldum..."

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2007 - 03:14

Bir gün bir çift karı koca iş seyahati nedeni ile farklı yerlere gitmek zorunda kalmışlar. Döndüklerinde seyahatlerini anlatmaya başlamışlar. Önce adam anlatmış;

"?Karıcığım önce otele eşyalarımı koydum, sonra aşağıya inip bir bardak viski içerken güzel bir bayanla tanıştım. Sonra içkimize odamda devam etmeye başladık. Sonra biraz dans ettik. Ve birden bire kadınla yatakta çırılçıplak kaldık. Kadının üstündeydim ki aklıma sen geldin. Kadından özür dileyerek kalktım ve onu gönderdim..."?

Sonra kadın anlatmaya başlamış;

"?Kocacığım bende otele eşyalarımı bıraktıktan sonra aşağıya indim. İçkimi içtim ve yakışıklı bir adamla tanıştım. Sonra içkimize odamda devam etmeye karar verdik. İçkimizi içerken dans etmeye başladık. Birden ikimizde yatakta çırılçıplak kaldık. Adam üstümdeydi. O an aklıma sen geldin. Ama pozisyon farklı olduğu için kalkamadım.?"

#4 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2007 - 03:15

Bir çift, doktora gelmişler. "Doktor" demişler. "Sevişirken bizi izler misiniz?"

Doktor şaşkın bakmış. Demek bir sorunları var. Tıp adamı olarak yardım etmek zorunda. "Peki" demiş.

Çift yatağa uzanmış. Doktor izlemiş ve teşhisini bildirmiş:

"İkiniz de gayet sağlıklısınız. Sevişmeniz fevkalade. Merak edecek bir şey yok. Viziteniz 32 dolar. Bu da faturanız."

Ertesi hafta çift gene gelmiş doktora. "Sevişirken bizi izle." diye. Yine izlemiş doktor. Yine sorun yok. Yine vizite 32 dolar.

Her hafta çift randevu alıyor, geliyor, sevişiyor, parayı ödüyor, çıkıp gidiyor. Bir türlü bir şey bulamayan doktor sonunda dayanamamış.

"Bana biraz yardımcı olun. Sıkıntınız nedir, söyleyin."

Adam cevap vermiş:

"Herhangi bir sıkıntımız yok. Bir şey bulmanızı da istemiyoruz. Bu kadın evli. Onun evine gidemiyoruz. Ben de evliyim. Benim evime de gidemiyoruz. Hilton geceye 78 dolar istiyor. Sheraton 82 dolar. Buraya ise sadece 32 dolar ödüyoruz. Onun 28 dolarını da sigortamız fatura karşılığı, 'Doktor muayenehanesinde ziyaret' fonundan geri ödüyor!.."

#5 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2007 - 03:17

adamın oğlunun ismi "az" imiş.günlerden bir gün evde oturuyorken adam sex yapmak istemiş ve oğlunu bakkala sigara almaya gönderip hemen karısı ile sexe başlamış çoçuk sigarayı alıp eve koşa koşa gelirken karısı durumu anlayıp kocasına:bey az geliyor, adam biraz daha yüklenmiş, kadın:bey az geliyor, adam biraz daha yüklenmiş, kadın çoçuğun eve iyice yaklaştığını anlayarak bey bey az geliyor azzz, adamda yeter hanım ya daşşaklarıda mı sokacağız..

#6 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2007 - 03:25

amerikada şehirde yaşayan sosyete bi bayan
teksas a gelir
sırf fantazi olsun diye
arabadan iner inmes fırfırlı minisini çıkarmadan bara koşar
ve barmene bana bi tbork der
kız daha önce içmediği için ilk kadehte çarpılır ve bayılır
barmen joo onu ayılana kadar yatması için arkadaki yatağa götürür ve yatırırkende eteği açılır
joo dayanamaz kızı .iker
ve bikaç kişiye de anlatır
ertesigün kız kovoy çizmeleri ve kotuyla gelmiştir bara joo ve arkadaşları sevinir
kız yine bana bi tubork der ve içer bayılır
joo ve arkadaşları sıradan geçirir
ertesigün bunu duyanların sayısı 15 20 civarını bulmuştur
kız gene gelir ve gene bana bi tubork der ve gene bayılır
barda kim varsa herkes sıradan gider kıza
ertesi gün barda iğne atsan yere düşmez
mütiş bi kalabalık kızın gelmesini beklemektedir
kız gene gelir
joo gülerek tubork dimi der
kız hayır joo
tubork kasıklarımda mütiş bi ağrı yapıyo bu sefer efespilsen içeceğim der

#7 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 16.04.2007 - 18:46

abi naptın lan ::
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#8 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 16.04.2007 - 19:04

cık cık cık çok ayıp abi bukadar güzel olmamalı fıkralar be
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#9 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 24.04.2007 - 21:30

kehehehe koptum bigün ben kayboldum haaa ::
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#10 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 30.04.2007 - 14:52

** Alkol Muayenesi

Miami 'de üstü açik spor arabasiyla gezen sarisin afet'i trafik polisi durdurur.
- Hanimefendi ehliyetinizi görebilirmiyim ?
- Nedir o?
- Hani araç kullanirken yaninnizda tasimaniz gereken belge,kredi karti boyutlarinda ve üzerinde resminiz olur.
- Sarisin bayan çantasini aracin koltuguna bosaltir ve ehliyeti bulur ve memura uzatir.
- Hanimefendi ruhsati görebilirmiyim ?
- Oda ne ?
- Tabiri caiz ise aracinizin kimlik karti. Genelde torpido gözünde bulunur.
- Bayan torpido gözünü bulur ruhsati uzatir.
- Trafik polisi evraklari alip aracina biner ve merkezle telsiz baglantisi kurar. Merkezdeki görevli memur araci kullanan sarisin mi diye sorar ?
- Evet
- Peki süper bir mini etegi varmi ?
- Evet
- Gögüsleri gömleginden tasiyor mu ?
- Evet
- O zaman sen ona dogru yaklas ve fermuarini indir.
- Polis memuru merkezdeki arkadasina bagirarak böyle birsey yapamayacagini söyler ama israrlara fazla dayanamaz. Sarisin bayanin yanina yaklasip fermuarini indirir.

- SARISIN BAYAN ÇÖK SASIRIR . YINE MI ALKOL MUAYENESI !

#11 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 30.04.2007 - 14:56

Arabin biri türk kizina asik olmus, sonra turk arkadasina onunla evlenmek için ne yapmasi gerektigini sormus;

Türk arkadasi araba :

-"Öncelikle kendine entarinin altindan giymek için bir kilot diktir, sonrada kizi gidip ailesinden iste" demis, Arap kendine bes metrelik kumas almis, iki metresiyle kilot diktirmis, üç metresinide evde birakmis ve kizi istemeye gitmis.

Arabin heyecandan çisi gelmis ve tuvalete gitmis, kilodu tuvalette unutmus, disari çikip koltuga bacaklarini açarak yayilmis.Kiz kahveleri tutarken

-"Aman tanrim!" deyip elindekileri düsürmüs.

Arap gülerek cevap vermis :

-"Çok mu begendin üç metreside evde."

#12 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 30.04.2007 - 14:57

Temel Amerikaya gelir ucaktan iner passaport olayi filan falan immigration office alirlar bunu memur sorar
-" What's your name Sir?" (Adiniz?)
-"Temel"
-"Surname?" (Soyadiniz?)
-"Kaya"
-"Sex?" (cinsiyetiniz?)
Temel gayet sakin cevaplar :
-"3 times a week" (Haftada 3 kez)
Memur sasirir ve olayi toparlamaya calisir...
-"Sir you understood me wrong..I mean male? or female?" (Beni yanlis anladiniz galiba, bay/bayan?)
Temel yine hic beklemeden cevaplar :
-"Doesn't matter" (Farketmez...)

#13 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 30.04.2007 - 14:59

Varlıklı çapkının erkeklik organında bir çıban çıkar.
Türkiye’de hangi doktora gitse aldığı cevap,
"Kökünden kesilmesi lazım. Yoksa olursunuz!" olur.
Arkadaşları Fransa’yı önerirler. Gider, başvurmadığı doktor kalmaz. Cevap aynidir. Amerika' ya gider. Cevap değişmez. Çok
kızar. Bir zenci doktor, adama acır, "Kimseye söyleme, Afrika da bizim kabilenin buyucusu dedemdir, sana yardımcı olabilir" der adresi tarif eder. Adamcağız, Afrika' ye gider. Kabileyi ve Buyucu dedeyi bin bir güçlükle bulur. Utanarak buyucu dedeye, "Bütün doktorlar kökünden hemen kesilmesi lazım.Yoksa yakında olursun dediler" diye üzüntü içinde derdini anlatır. Buyucu dede muayene eder ve kendinden emin bir şekilde güler, "Korkma! Tam zamanında beni buldun!" Hemen bitkilerden ve yabani hayvan dışkılarından bir merhem yapar. Güzelce sürer, sarar. "Her aksam bana gel, 7 aksam merhem sürmemiz lazım" der. Adam sevinçle ayrılır. Her aksam gelir, merhem sürülür, 7.gün aksam yine merhem sürülür. Tedavinin iyi gittiğinden emin ve mutlu bir şekilde, çok az konuşan büyücüye sorar, "Nasıl kesilmesinden kurtuluyor muyum?" Buyucu ağır basını sallar. Çubuğundan emin bir eda ile duman çeker. Dumanı mağrur bir eda ile üflerken, "Yok artık kesmek. Yarin gece Ay doğarken kendiliğinden düşecek..

#14 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 30.04.2007 - 15:00

pazarlık yapmasını çok seven esnafı canından bezdiren mendebur müşterinin biri pazara sabahın ilk saatlerinde atlet ve don almaya gitmiş.tezgahtaki satıcıya atlet kaç para don kaç para diye sormuş.satıcı atlet altı lira don dört lira demiş.adam fiyatı aşağı çekmesini istemiş ama satıcı indirmemekte kararlı.fiyatta anlaşamayınca alıcı tezgahtan ayrılmış.öğle saatlerine doğru aynı alıcı aynı tezgaha gelir tekrar aynı soru atlet kaç para don kaç para tezgahtar atlet altı lira don dört lira fiyatlar aynı beyim demiş.adam pazarlık hastası ya illa fiyatı kıracak satıcıda inat ama satıcının sabrı kalmamiş fiyatta anlaşamayınca müşteri tezgahtan ayrılmış.gün batımında pazardaki tezgahlar toplanmaya başlarken aynı müşteri aynı tezgaha gelir illa pazarlığını yapıp atlet ve donu alacak.gelir gelmez sorar atlet kaç para don kaç para tezgahtar ya sabır çekip atlet altı lira don iki lira demiş.miskin müşteri ya atlet aynı parada donu niye indirdin kardeşim demiş tezgahtar artık usanmış niyemi donu indirdim kardeşim SENİN ANANI ..kMEK İÇİN