İçerik değiştir

- - - - -

dinazoruslar

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 sonne

sonne

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 9 Mesaj

Gönderim zamanı 07.01.2003 - 17:43

Çalıştığım şirkette bulunan iki ayaklı dinazorlardan NEFRET ediyorum. :tear:

Saygılar

Hayvan Terbiyecisi.... :idea:

#2 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 06.10.2003 - 17:14

Onlardan her yerde var.Kurtulman imkansız :)
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

#3 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 19.01.2004 - 17:26

iki ayaklı dinazorlar..onlara nefretimizi belirtmek için ne kadar basit kalıyor...neden bu tür insanları çevremize yaklaştırıyor ve hayatımıza girmelerine izin veriyoruz.neden ilk bakışta aslında ne mal olduklarını anlamıyoruzda güvenip bir şeyler paylaşıp bir şekilde ''kullanıldıktan '' yıprandıktan sonra birer yalancı,birer pislik! olduğunu düşünüyoruz.ewt ewt hepsi birer pislik
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#4 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 19.01.2004 - 17:54

insanların ilk bakışta ne mal olduklarına dair bir yorum yapabilseydi hayat yaşanmaz olurdu. sonuçta onlarda insan ve bizde başkaları tarafından o gruba dahil edilebiliriz. yani benim herkeze aynı şekilde davranma zorunlulugum yok deilmi?
yada herşey bir yana onlarında aramızda olması ve onlarla yaşamamız bir zorunluluk bir doga kanunu derim ben...

#5 Ziyaretçi_Focus_*

Ziyaretçi_Focus_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 19.01.2004 - 22:10

İki ayaklı dinazorlar bir yana allah insanı iki ayaklı şeytanlardan :( çok dürüst gibi görünen ama çok yalancı olan dostlarınız,arkadaşlarınız veya sevgililerinizin gazabından korusun... :P :cry:

#6 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 01.12.2004 - 12:41

- dinazor yakistirmasi hosuma pek gitmese de, patronuma sinirrrrr oluyorummm. nefret ediyorummmmm. gicik oluyorumm. cevresindeki insanlarin yaninda kendini ustun gormesine ve bunu ballandirarak anlatmasina da uyuz oluyorum. (umarim patronumun kizi okumaz bunlari)

- nickini unuttugum bi arkadasin (salih gonuller) imza bolumunde "artik istanbul" yazdigini okudum. sanki bir taraftarimizi kaybetmisim gibi uzuldum ve sinir oldumm.

- denio nickli arkadasin yazdiklarina gulebildigim halde, boyle bi tiplemenin eskisehirden cikmis olabilecegi ihtimaline sinir oluyorum.

- inan in bu kadar guzel bebek resmini kendi karakteri bolumunde kullanmasina sinir oluyorum.

- boyle ufak seylere kafa yordugum icin kendime sinir oluyorum.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#7 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 01.12.2004 - 19:37

denio nickli arkadasin yazdiklarina gulebildigim halde, boyle bi tiplemenin eskisehirden cikmis olabilecegi ihtimaline sinir oluyorum.

evet sana hak vermemek elde değil bi ben varım bu şehirde bir de ben kadar olmasa da Myth birader,benim izimden geliyo(ukalalaşırcasına)...

ehehe şaka bi yana çok çok komik insanlar tanıyorum eskişehirli,sinir olma böyle şeylere lütfen reja ederim
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#8 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 29.08.2005 - 00:50

geleceklerini düşünmeden insanlara dinazor yakıştırması yapanlara sinir oluyorum
..
bir bakıma dinazor yakıştırması yapanda dinazor olmuyomu
..
bir de sende senden sonra gelenler için dinazor olmuyacakmısın sanki
:)

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli