İçerik değiştir

Hayırlı İşler

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 asturias

asturias

Benimle Oynar mısın?

• Üyeler
  • 2.167 Mesaj

Gönderim zamanı 04.04.2007 - 15:41

Eğer bu konu daha önce açılmışsa ve ben fark edemediysem, rahatlıkla bu konuyu silebilirsiniz :)
Konunun adından da anlaşılabileceği gibi hayırlı işler yapalım dedim. Elimden geldiği kadar, birkaç tane derneğin sms yoluyla bağış yapılabilecek numaralarını ve web site adreslerini yazdım. Umarım işe yarar.

Turkcell, Telsim ve Avea faturalı hatlardan 3430’a 5 YTL değerinde boş mesaj göndererek, omurilik felçlilerine akülü tekerlekli sandalye için destek verebilirsiniz.
www.ofd.org.tr

Faturalı TURKCELL, TELSİM veya AVEA hatlardan 2930’a göndereceğiniz AKUT yazan bir SMS mesajı ile AKUT’a 5 YTL bağışta bulunabilir, siz de bir hayat kurtarabilirsiniz.
www.akut.org.tr

5777 SMS Bağış hattıyla bağışta bulunabilirsiniz. TURKCELL, VODAFONE VE AVEA faturalı telefonlarından “DARFUR” yazıp, 5 YTL bağışta bulunabilirsiniz. www.kimseyokmu.org.tr

LÖSEV’e bağışta bulunmak isteyenler hesaba YTL gönderebilir (web sitesinde detaylı bilgi var) , yada 2. el eşya gönderebilir, yada kan bağışında bulunabilir. Hatta daha da ilginç bir imkan var; bir ürün alabiliyorsunuz (kartpostal, zeytinyağı, kuru meyve, nikah şekeri, kupa vs.)
www.losev.org.tr

Turkcell, Telsim ve Avea faturalı hatlardan 3460’a TEMA yazarak 5 YTL bağışta bulunabilirsiniz.
www.tema.org.tr

3353’e “EGITIM” yazarak bağış miktarı 10 YTL’dir. Avea, Telsim ve Turkcell faturalı hat aboneleri yararlanabilir. Bu servis, vergiden muaftır ve oluşan iki mesaj bedeli bağışçıya yansıtılmayacaktır.
www.tegv.org.

Arzu eden, sokak çocukları derneği için eski, kullanmadığı eşyalarını (kitap, oyuncak, giysi, vs.) vererek bağış yapabilir.
www.sokakcocuklari.net
Tam buradayım ben
Görmek istediğin yerde
Belki 1 adım ötende
Belki düşünde
Sadece hisset beni
Ben buradayım..

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 04.04.2007 - 15:53

Bugün ve yarın sigarayı az için.
Arttırdığınız parayı da bağışlayın.
:)

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 07.04.2007 - 15:13

kontörüm gitcek di mi :P
bi gün kontör alırsam "eğitim" e mesaj atcam söz :)
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#4 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 10.04.2007 - 03:51

attım bir mesaj :P