İçerik değiştir

* * * * * 1 Oylar

Gıcık oluyorum

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2372 yanıt verildi

#81 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 24.08.2005 - 20:01

Dokuzharfe dedim bende başladım her mesajımı düzeltmeye :P
Kolumun agrısından yazamıyorum. Koluma gıcık oluyorum (:

#82 rengim

rengim

Reis-i Cumhur

• Üyeler
  • 605 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2005 - 20:28

miyav :msn111:
Ve kraldan çok kralcılar sanırım daha önyargılı oluyorlar.Çünkü kralın her zaman haklı olduğunu düşünüyorlar.Kralcılara gıcık oluyorum!
Kilometreler ayıramaz insanı inan
Birleştirir telefon telleri gibi
Ama milimetrelerse ayıran
Bağışlanmaz bir yazgıdır bu
Beterin beteri...

#83 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 24.08.2005 - 22:29

saahın köründe yüksek ses müzik dinleyen komşularıma gıcık oluyorum
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#84 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 10:57

bazi arkadaslarimizin! gelip de tanimadigi insanlar hakkinda kral ve kralci diye yorum yapmasina
bazi arkadaslarimizin! gelip de arkadasliga yillarini verip birbirini cok iyi taniyan ve seven ve birbirinden KOPMAYAN gediklilere laf atmaya calismasina gicik oluyorum.
bazi arkadaslarimizin! gelip de maryjane (e laf soylemeye calismasina) gicik oluyorum

yine bazi arkadaslarimizin kral ve kralcilara laf sokmaya calisip da! arkasindan alkis tutmasina (boylelikle kendisi de kralci oluyo) gicik oluyorum.

seviye seviye..
burda biz birbirimizi cok seviyoruz ve bu yuzden yillardir birbirimizden kopmuyoruz.

mumkunse artik! ithamda bulunmadan yazalim.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#85 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 11:09

aslında düşününce maryjane konu yu acınca anladımki aslında önyargılı davranmak ( biri ile tanışırken falan ) o esnada her iki taraf içinde aynı uzaklıkta deilmi ? hankisinin daha önyargılı davrandını nası anlıcaaz ?

şimdi haklı mı haklı
istediğin kadar gıcık ol

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 11:10

Harabemizde huzursuzluk cıkartanlara gıcık oluyorum. Kocaman bi yüreğimiz olduğundan ve her yeni gelene bu yüreği açıp karşılığında bu yaşananların olmasından da gıcık oluyorum.

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 11:15

Elric says:
konuyu anlamadı bu moruk
wili says:
anladım
wili says:
anlamadım mı?
wili says:
:)
gofret says:
moruk ne elric
wili says:
siz başka şeymi konuşuonuz
wili says:
bana diyo
wili says:
gofi
wili says:
ühüh
Elric says:
moruk = wili
gofret says:
su lafi kullanmana gicik oluyoruuuuuummmmmmm!
Elric says:
ehi ehe

Elric in böle davranmasından gıcık oluyos topluca :D

#88 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 11:26

wili teyzenin moruk olduğunu kabullenememesine gıcık oluyorum :)
Gönderilen Resim

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 11:29

ona moruk denmez. şarap gibi hatun denir :) bunu farketmeyen elrice uyusss oluyom ehe

#90 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 11:57

bazi arkadaslarimizin! gelip de tanimadigi insanlar hakkinda kral ve kralci diye yorum yapmasina
bazi arkadaslarimizin! gelip de arkadasliga yillarini verip birbirini cok iyi taniyan ve seven ve birbirinden KOPMAYAN gediklilere laf atmaya calismasina gicik oluyorum.
bazi arkadaslarimizin! gelip de maryjane (e laf soylemeye calismasina) gicik oluyorum

bazi arkadaslarimizin kral ve kralcilara laf sokmaya calisip da! arkasindan alkis tutmasina (boylelikle kendisi de kralci oluyo) gicik oluyorum.

seviye seviye..
burda biz birbirimizi cok seviyoruz ve bu yuzden yillardir birbirimizden kopmuyoruz.

mumkunse artik! ithamda bulunmadan yazalim.

nedense bu yeni yetme lafını üstüme alınmak geldi içimden...istenmiyorsak istenmediğimiz yerde durmayız....!!!!!!!....... aranıza yeni katılan arkadaşlarınıza bu şekilde ithamda bulunuyorsanız bilemicem artık !..

not : bu msj sirinin izniyle tekrar duzenlenmistir.

#91 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 12:01

sirin senin huzursuzluk cikarmadigini aksine harabeye tat kattigini dusunuyorum. sana soylemedim kesinlikle ustune alinma. uye kaybi istemeyiz burda. seni seviyoruz biz .)

senin istedigin dogrultusunda mesajimi yeniden duzenliyorum. kusura bakma
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#92 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 12:15

şirin burda konu ayrı.. üzerine alınma.. kal sen burda gitme bi yere.. eğlenceli oluyo senle uğramak :)
Gönderilen Resim

#93 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 16:43

yeni yetmelere laf atılacağına direk rumuzuna laf atılmış olsaydı şu an " yeni yetme " lafını üzerime almamış olurdum.

Değişiklikler Kaydedildi...

#94 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 16:53

dokuzharf en cok bu laftan senin alinmani dusundugumde korkmustum.
kendimi hatali buldugum icin sozumu degistirdim.
kimseyle alakasi yok.. seninle hele kesinlikle yok, tamam mi?

sozunu ettigimiz kisi bile artik ilgilendirmiyor beni, eger istersen silebilirim msjimi.

#95 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 17:00

klavyemin s tuşunun zor çalışmasına gıcık oluyorum.

#96 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 17:03

dokuzharf en cok bu laftan senin alinmani dusundugumde korkmustum.
kendimi hatali buldugum icin sozumu degistirdim.
kimseyle alakasi yok.. seninle hele kesinlikle yok, tamam mi?

sozunu ettigimiz kisi bile artik ilgilendirmiyor beni, eger istersen silebilirim msjimi.

ablam.. son günlerde insanların sanki ben kötü bişey söylüyormuşum gibi üstüme gelmelerinden bıktım.. tanımaya çalışıyorum sizleri ve yanlış cümleler kurabiliyorum. bu cümleler yanlış kullanıldığında karşı taraf bunun düzeltilmesi gerektiğinden bahsetmiyor da direk suçluyor. bu hoş değil. bende insanım hata yapabilirim.

#97 rengim

rengim

Reis-i Cumhur

• Üyeler
  • 605 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 22:38

Arkadaşlar yukarıda bahse konu olan benim, kimse zan altında kalmasın!
Zaten herkes kendini bilir, utanmam ve sıkılmam için bir neden yok!
Forumun dışında gelişen bu olayları, diğerlerinin de alınmasını düşünemeyerek foruma yansıtan ben
değilim.Bu durumda forumun huzurunun bozulduğu konusunu hiç üzerime alınmayarak devam ediyorum.
Keşke böyle yapılmasa da bana da iki kelam etme hakkı doğmasaydı.Mesajları izlerseniz görürsünüz.
Mesajlarımın hiç biri bir olaya yönelik değildir yani tek bir itham tek bir hakaret içermemektedir.Bu mesaj hariç!
Bu olayı abartıp diğerlerini de örgütleyerek çözülmeyecek kadar dal budak sardıran da ben değilim.Bu arada doğru söyleyeni
alkışlamak kralcılık mıdır ayrı bir tartışma konusu.Kralcılık anlayışınız beni şaşırttı doğrusu!
Kendinize "gedikli" ünvanıyla biz "yeni yetme" arasında ki farkı üzerine basa basa söyleyerek
sizlerden ibaret bir forum isteğinizi mi dile getiriyorsunuz yoksa, haddini bil tehditi mi savuruyorsunuz bu da
tartışmalı Birinizin derdi diğerinide ilgilendirdiği için, birbirinizden kopamadığınız için, çocuksu bir karalama
kampanyası, hatta bezdirme ve defetme düşüncesiyle hareket etmeniz gerçekten takdire şayan!
Bir "sen mızıkçısın işte git oynamıyorum" örneği....Bu bu konuyla ilgili son mesajım...Umarım herkes bu olaylardan kendine bir pay çıkarmıştır.
Kilometreler ayıramaz insanı inan
Birleştirir telefon telleri gibi
Ama milimetrelerse ayıran
Bağışlanmaz bir yazgıdır bu
Beterin beteri...

#98 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 22:48

Bu konu hakkında senin de son mesajıın olsun, diğer tartışma tarafları da medeni şekilde yorumlarını yazsınlar.

Fazla tartışmayın, hepiniz mantıklı insanlarsınız. Gereksiz tartışmalardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Kimsenin kimse üzerinde hakkı yok, kimsenin ayrıcalığı yok, "Torpilli" tâbirine bakmayın, kimsenin torpili yok..

Benim yaratmaya çalıştığım ortama tezat görüntüler sergilemeyin. Hepiniz..
Siz de biliyorsunuz, böyle tartışmalara hep uzak kaldım. Ufacık sözden herkes kendine bir pay çıkartıyor. Herkes alıngan tavırlar sergiliyor.
"Aha bak ne dedi!" diyerek söyleyene saldırmak niyedir ki? Bırakın söylesin, belki bu kelime komik gelecek size ama demokratik olun.

Bugün mesaj yazan kankokusu arkadaşımız gibi amacınız sadece oraya buraya sövmek değil. Siz de biliyorsunuz ben de..

"Eğer amacınız buysa" gibi tehditvâri de konuşmam, tarzım değil. Umarım beni tanımışsınızdır. Tek isteğim; olay veya sözler ne olursa olsun, bunları sineye çekebilmeniz. Erdem göstergesi olan şeyler affetmek ve affedilmeyi dilemektir.

Midemin ağrısı yüzünden ancak bu kadar yazabiliyorum. Sıkıldım böyle şeylerle uğraşmaktan. Hepinizin beni sevdiğine ve beni kırmayacağınıza inanıyorum..

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#99 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 23:22

iki kelam etmeyi çok isterdim. hala da istiyorum. tehditvari değilde aklımdakileri çıkarmak maksadım ama 2.ci 3.cü kişilere söz hakkı doğacağından ve tartışmanın uzamaması açısından ve sırf bu konudan uzak değilim'i göstermek açısından Mel G.'nin ardından bu mesajı yazıyor ve Mel G.'nin hatrına fazla birşey yazmıyorum -ki yeni yetme lafı zaten ortadan kalkmış durumda. çocuksu tavırlardan uzaklaşıyor bir daha bu bölüme yazmayacağımı belirtiyorum. yeni yetme değilim , diyende çıksın karşıma..

sözün özü : hepimiz güzel birlikteliklerin peşindeyiz. dostluk arkadaşlık kavramını buraya taşıyarak daha güzel işler yapılacağının örneğini veriyoruz vermeliyiz. açık konuşamıyorum ama birbirimize karşı saygılı olmalıyız ayrım!!! yapmadan.!

#100 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 23:39

Uykumun gelmesine gıcık oluyorum (gerginligin dağılması adına)