İçerik değiştir

3-5 KENDİNİ BİLMEZ

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 26 yanıt verildi

#21 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2007 - 17:05

şşşşşt daalın bakiim damam damam 3-5=-2 dir *yiğit

...

#22 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2007 - 17:49

Konu bütünlügünü bozmadan her türlü geyige sarmama engel olunabilcegini sanmıorum lakin konudan uzaklaştırcak şekilde konu içine muhabbete dönerse o zaman tepigi yemeye hak kazanırım dimi nan admin dopakları kurulu ve başkanı ( :

smiley-sport036.gif  

#23 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2007 - 22:49

Bu kendini bilmez dediği admin benim gibime geldi.. *uhuhu
Böyle yazmaya devam edersen daha çok ceza alırsın demiştim de, ama hasta olduğumdan yeni girebildim ve şimdi görüyorum bu konuyu..

Benim orda kastettiğim adminleri eleştirirsen ceza alırsın değildi, yazım şekli idi..Türkçe gibi ama bi tuhaf olan kelimeleri açısındandı.Çünkü buna da ceza verilmesi üzerinde konuşuluyordu o sıra..O yüzden linki de vermiştim.Ancak o bölüm iptal olmuş arada, yanlış anlaşılma oldu sanırım bu yüzden..

Neyse, ceza alışının sebebi adminler değil bir yönetici idi..(Mel de söylemiş zaten).. Ayrıca seninle aynı fikirde olunmadığından ceza aldığın gibi bir konu sende saplantı olmuş ancak öyle değil..Kurallar var..Uymayan ceza alır bu kadar basit..İlk değilsin, başkaları ceza aldığında bu hassasiyetin neredeydi acaba..?:girlcry:

İstediğin kadar konu açabilirsin ancak, kimse derdinin ne olduğunu anlamış değil, bir düşün bunu derim..

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar..
(Ne uzun yazdım bee.. :P)

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#24 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2007 - 00:40

Efendy ;

Ceza aldıktan sonra özel mesaj atmıştın bana ceza verdiğime dair serzenişte bulunmuştun. Sana gereken açıklamada da bulunmuştum. Açıklama yeterli gelmedi sanırım.

Keşke bu konuyu açmaktansa ( -ki kendini ifade edememişsin o yüzden söylüyorum ) yine özel mesaj çekerek anlatsaydın derdini de burada yanlış anlaşılmaya mahal vermeseydin. Neyse olan olmuş.

Harabe'de üyelere açıklanan cezalar duyurulmadan önce de bu tür cezalar uygulanıyordu zaten. Yönetici olsun , Kurucu olsun sonuçta konulan kuralları uyguluyorlar. Uygulamadaki yanlışlıkları konuşacaksan efendi efendi herkes konuşur merak etme. :P

Her zaman söylenen birşey var , hatta kurallarda da var. Verilen cezanın yanlış yada haksız olduğunu düşünüyorsan bunu sana ceza veren Yöneticiye bir sor derim ben. Ceza veren Yöneticinin verdiği açıklama sana yetmemiş olabilir. E doğal olarak açıklama isteyeceksin tabiiki. Bu senin hakkın. Ama gelipte adminler böyle , yöneticiler şöyle diye başlarsan söze yaptığının hiç bir anlamı kalmaz. Bence derdini yavaş yavaş ve anlaşılır dille anlatmayı dene.

Muhatabın olan Yönetici seni anlamamakta diretirse hemen Kurucu'lardan birisine giderek derdini birde onlara anlatabilirsin. Emin ol sana verilen ceza haksızca verilmişse bu geri alınır. Burada kimse ceza verince mutlu olmuyor. Uygulanan kurallar burada kimse kalmasın diye değil , paylaşımlarımız daha iyi olsun diye uygulanıyor.

Admin ceza verirse bir başka admin ceza veren admini karşısına alıpta cezayı indirmez demişsin. Bu konuda endişen olmasın. Herkes hata yapabilir Efendy ; aldığımız kararlarda yanlışlık yapmış olabiliriz. Verilen cezaları yeri geldiğinde hararetli bir şekilde tartışıyoruz. Bunun örnekleri çok.

Meramını umarım bundan sonra daha anlaşılır bir şekilde anlatırsın Sevgili Efendy. ;)

Hayırlı Akşamlar.. :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#25 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 31.03.2007 - 02:21

Konunun niye açıldığını anlamış değilim çünkü açık yazmamışsınız.. Kimsenin de koruyucusu kollayıcısı da değilim. Fakat bir şey dikkatimi çekmiş bulunuyor.. "Tek fikirden oluşan topluluk" düşüncesi..

Ben burada kendi düşüncelerime birebir uyan birilerini göremiyorum.. Siz nasıl gördünüz anlamış değilim.

Bu forumda dinsizini de kürtçüsünü de dincisini de eşcinselini de vs. görebiliyorum. Açıkçası bu çeşitliliğe hiç rastlamamıştım.

Ve sizle bir konuda anlaşıyorum: Hiç kaygı duymuyorum bana ceza verilir mi diye.. Verilebilir.. Ceza korkusu ile değilde saygı çerçevesinde (elden geldiğince) burada bulunmak hedeflerimdendir.

Ama forumda kendimi de savunabileceğim bir yerin olmasını dilerdim.

walla arkadaş dinsizi,kürtçü insanları bile anlarım ama eş cinsel beni bozar, biri desin ki ben eşcinselim bir daha hayatta girmem buraya,
kusura bakmayın bu bir fobi yükseklik korkusu gibi
travestilerden ve eşcinsellerden korkuyorum, oyüzdende onları sevmiyorum.
aynen şu mantık yılan tehlikeli olduğunu hissetiği anda insanı sokar ve öldürür,benimki de aynı
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#26 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 31.03.2007 - 02:26

ayrıca bir insanın üstüne bu kadar gereksiz gitmeyin ve dalga geçmeyin,bırakın kendi haline bir gün farkına varır yaptığı hatanın küstahlık olduğunu ama bu geç olmasın yeter
ayrıca arkadaşa önerim chat yapmıyoruz burda biraz seviyeli yaz
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#27 babuna

babuna

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 341 Mesaj

Gönderim zamanı 02.04.2007 - 23:23

walla arkadaş dinsizi,kürtçü insanları bile anlarım ama eş cinsel beni bozar, biri desin ki ben eşcinselim bir daha hayatta girmem buraya,
kusura bakmayın bu bir fobi yükseklik korkusu gibi
travestilerden ve eşcinsellerden korkuyorum, oyüzdende onları sevmiyorum.
aynen şu mantık yılan tehlikeli olduğunu hissetiği anda insanı sokar ve öldürür,benimki de aynı

Din bölümüne geçenlerde eşcinsel birisi vardı... Bilginize...

Artık bozar mı, bozmaz mı, gidermisiniz, gitmezmisiniz bilemem... Sorun sizin sorununuz yani...