İçerik değiştir

- - - - -

Sevgili'den ayrı geçen günler...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 28 yanıt verildi

#1 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 18.03.2007 - 13:12

18 Mart 2007 Pazar
başka bi ülkedeyken bu sana ilk mailim. şimdi uçaktasın. kim bilir ne kadar da rahatsızsın o koltuklardan. rüzgar olur genelde soğuk olur uçaklar. insanların canını sıkar gürültü. yanındaki adam yüzünden kolunu sekmeye koyamazsın. tiksinçtir. ama mutlusundur belki de. hayalini gerçekleştridin sen sevgilim. bu konuda saygım sonsuz sana. ümidim; diğer hayallerini de gerçekleştirebilmen. gerçekleştirebilmemiz.
sesini son kez duydum. nasıl acıdı içim bilemezsin. mutsuzdun sanki. seninle nasıl konuştum.. son sözün ne oldu.. ne dedin bana.. hiç bişi hatırlamıyorum. hatırladığım tek şey ağır çok ağır bi mide bulantısı.
telefonu kapadıkya. gözlerimi tavandan alamadım bi süre. bissürü şey geçti gözümün önünden. seninleyken yaşadıklarım.. sensizken hissettiklerim. içimin sancısı... midemin bulantısı.. gözümden boşalan yaşlar.. ne hissedeceğini bilmediğin anlar olurya hani.. öyle bi an geldi geçti. sonra yine kocaman bir aşkla kapadım gözlerimi. canım acıyordu. kalbime iğneler batırıyorlar sanki. hiç böyle bi sancı çektiğimi hatırlamıyorum.
ama herşeye rağmen.. gidişine rağmen.. gözümden akan kanlı yaşlara rağmen.. seni tüm varlığımla seviyorum. . .
aslında seni bana verdiklerin için sevmiyorum.. seni sevmemin başka bir sebebi var.. ama anlatamıyorum. bildiğim kafamda kurduğum bütün cümlelerim dağılıyor anlatmaya çalıştığımda. ama seni çok seviyorum..
ne zaman döneceğini bile bilmiyorum ama döneceksin biliyorum.. belki 3 ay sonra.. belki 9 belki de 3 sene sonra geliceksin. ama ben bekliycem seni. seni seviyorum ve seni ömrümün sonuna kadar beklerim. seni deli gibi özlicem biliyorum.. ama o kavuştuğumuz anda sana sarılmanın seni öpmenin zevkini yaşayabileceğimi bildiğim için bekliycem seni.
bu maili nasıl bi yerde okuycaksın çok merak ediyorum. şuan sesini duyabilmek için herşeyimi verebilirdim.
seni seviyorum sevgilim. sana ne zaman boş olursam (boş olmsam da yazarım da mutlaka:)) yazıcam. her an yazıcam sana.
seni sevdiğimi biliceksin hep.
seni seviyorum.

Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#2 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 19.03.2007 - 22:41

çok güzel....
*uhuhu

aşk bu!

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#3 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj
  • İlgi Alanları:okumak&yazmak

Gönderim zamanı 20.03.2007 - 03:51

sevgiliden ayrı mı geçer hiç günler
sevdiyse yaşar,
hasreti sırtlansa da ömürler...

geldin.buldun...Gönderilen Resim...sevdim.güldüm...

#4 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2007 - 12:00

böle bi konu açılır mı syrany... :parti2:

yüreğine sağlık... sanırım benimde yazacaklarım olucaktır buraya... :parti2:

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2007 - 12:08

Biraz önce dükkanın önünden.
Çok yakından geçti ama sanki kilometrelerce uzaktaydı... Gönderilen Resim

Değişiklikler Kaydedildi...

#6 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2007 - 16:59

içimdekini bana sorma. ben bile kim olduğumu bilmiyorum artık. bu şehrin renklerini seninle görmüştüm ben. sen gittin; yine siyaha beyaza büründü şehrim. hiç bişeyin seninleyken ki tadı yok.
hala aramadın. nasıl merak ediyorum bilemezsin.
kaderime mi ağlayayım yoksa sana mı bilemiyorum. çok üzgünüm.
seninleyken geçtiğimiz sokaklar.. hepsi yapayalnız kalmış sanki..
hani kafede oturup sıcak çikulata içmştik ya.. hatta karşı masada bi kız vardı hani seni kesiyodu.. nasıl da kıskanmıştım.. şimdi o kafenin önünden bile geçmek ne zor sevgilim..
o manav; hani elma almıştık.. 2 tane.. şimdi glüyor sanki o adam bıyıklarının altından.. o yok di mi diye. gitti gelmiycek di mi diye. yapayalnızsın yine bu sokaklarda diye. elma yiyesim de gelmiyor artık hiç.. tadı değişik..
içim acıyor sevgilim. nasıl da alışmışım sana. nefesine.. tenine.. ne zor gelicek seni beklemek..
seni seviyorum sevgilim. sen bu şehirde olmasan da..
bi yarım neresi olduğunu bile bilmediğim bi yerde nefes alıyor şimdi..
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#7 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2007 - 18:13

Anguilla. Kahrolası ada..

Gönderilen Resim
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#8 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2007 - 18:54

sevgiliden ayrı geçen günler...aynı şehirde ayrı dünyalarda geçen günler...özledim seni bile diyemem, aynı şehirdeyiz, özlesem seni görmek istediğimi söylerdim evet, ama diyemem...gurur öyle bir şey ki sevgili senden ayrı geçen günlere acımıyor...

#9 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 24.03.2007 - 20:16

sensiz geçen günlerime devam ettim, yarın son bulsun sevgilim...çık oradan....çık.....kurtul o cihazlardan.......seni seven yüreğim burada seni bekliyor......sıfırdan başlamak için........bitsin bu günler.....sussun herkes....bir biz kalalım....ikimiz......yoktan başlayalım....yandık bittik..küllerimiz karıştı birbirine...o küllerimiden gene dirilelim, kalkalım ayağa daha da ölümsüz, daha da bitimsiz......ikimiz arasınmdaki bağı ne berikiler ne ötekiler algılayamaz......sen orada bensiz yatarken dıt dıt sesleri arasında, ben de burada öldüm elli kez, yüz kez.....
sevgiliden ayrı geçen günlerin içine tüküreyim! ben seni istiyorum....!

#10 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 01.04.2007 - 14:00

nasıl özledim seni nasıl..
içimde yankılanıyorsun.. nasıl yanıyorum nasıl kanıyorum bilemezsin.. nasıl geçecek bu aylar.. hatta yıllar.. sensizlik ne zor şeymiş.. sen gittin ya; hatun da gitti. şimdi yapayalnızım. kimsem yok bu evde.. bu şehirde..
dün yağmur yağdı bu şehre.. toprak koktu heryer. sen çok severdin.. yağmurun seni nasıl çağırdı beni.. gel ıslatalım, söndürelim içinin yangınını dediler bana.. korktum sevgilim.. yangınımı bile sana sakladım..
dalgaların sesi evimden duyuluyordu.. nasıl da davet ediyorlardı.. deniz nasıldr bilirsin sen..;kendine davet eder ve yavaş yavaş içine çeker ta ki seni derinlere alıp boğana kadar.. hüzün denizi de çeker mutsuzu da kendine ama o boğmaz öldürmez.. sadece acı çektirir. bazen de bir tuzaktır bu deniz. sinsidir. herkesi dinler herşeyi anlar ama cevap vermez. herşeyi saklayan iyi bir sırdaştır o.. herşeyi saklar hiçbirini unutmaz bir gün ona yaklaştığında herşeyi yüzüne vuruverir eğer sen bunu kandırabilecek kadar güçlü değilsen seni içine çeker. yalan söylemez ama kötüyü de unutmaz canını gerçeklerle yakar.. o kadar çeker ki bazen seni, canını bile alabilir hayatına son vermek bedenine sahip olmak isteyebilir. sen güçlü değilsen hayatın son bulur.. aşkın.. sevdan.. herşeyin o olur. ve sen son nefesini o tuzlu dalgaların arasında herşeyinle kol kola verirsin..
nasıl istedim bilemezsin.. :)

Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#11 BAKIMSIZ DEVE

BAKIMSIZ DEVE

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 489 Mesaj

Gönderim zamanı 01.04.2007 - 14:13

Gönlüne sağlık

#12 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2007 - 12:16

herkesin bazen ağlamaya ihtiyacı vardır sevgilim. kızma bana. üzülme ağladım diye. geçicektir bu tuz yüklü damlalarım. hafifleyecektir yüküm.. sen döndüğünde...
ne zormuş değil mi çaresizlik sevgilim..? yanında olmak isteyip olamamak ne illet bişeymiş? her an yanında hayal etmek, onunla konuşmak, sohbet etmek ama elini uzattığında dokunanamak.
evin içinden bissürü ses duyuyorum. bu seslerin hepsi senin sesine ne çok benziyor. hepsi beni çağırıyor. "gel sevgilim.. gel güzel gözlüm" diyor.. gidiyorum... yoksun...
bugün yine yağmur yağdı burda. sanırım senenin son yağmuruydu. yine korktum çıkıp ıslanmaya.
kaç Nisan sonra yanımda olacaksın sevgilim..?

Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#13 asturias

asturias

Benimle Oynar mısın?

• Üyeler
  • 2.167 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2007 - 13:08

.....
Tam buradayım ben
Görmek istediğin yerde
Belki 1 adım ötende
Belki düşünde
Sadece hisset beni
Ben buradayım..

#14 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 17.04.2007 - 11:52

sessiz sakin hatta heraketsiz geçen iki gün... ve iki gün daha... aynı sessizlik aynı sakinlik hakim olacak mı acaba gelecek iki güne... yoksa bir şeyler sığdırabilecek miyim sensiz...

#15 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 18.04.2007 - 00:19

yine seninle konuşuyorumm
ama yinede yalnız...
içimdeki fırtınanın habercisi gülüşlerim
çığlığımın sesi susuşlarım...
seninleydim hep
ama yine senden ayrı...

sensiz bir gün daha geçti ve yarın bir gün daha geçecek... sonraki gün ve sonraki gün...

sensiz olmak , alışmalıydım öle değil mi şimdiye kadar.. oysa ben.....
ansızın çekip gittin bir gece vakti ölesine bomboş bırakarak beni çekip gittin... küçücük dünyamı başıma yıkarak gittin...
oysa ben boyumdan büyük bi yürekle sevmiştim seni...
nekadar cıvıl cıvıl uyanırdım sabahlara
tebessümlerim hiç eksilmezdii! her yeni doğan güne seni görecek olmanın heyecanı ayrı bi renk katardı ,şimdiyse hüzün katıyor sadece.. bn senden uzağa gittiğimde "senden ayrı nefes almak çok zor nolur gel artık" derdin şimdi bn aynı şehirde olmakla iyi oldunu bilmekle yetiniyorum sadece ...
tüm sokaklar karanlık tüm yollar çıkmaz sanki ben seninle kaybettim yaşama sevincimi..
sen sevgili sen gittin ve ben bittim... şimdi bir hayaletten, ölesiye sevmiş bi gölgeden ibaretim ! oysa sevgili sen hiç bilmedin bana birkez sarıl diye canımı verirdim... unutma ki ben seni sevmekten değil sadece senden vazgeçtim....
Kendimi Bulduğumda Orda Olmalıydın!!!...
Ya Da Kendimi Bulduğumda Orda Mı Olmalıydın???
...

#16 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 18.04.2007 - 00:25

sevgiliden ayrı geçene günler
bilirim ki hiç bitmeyecekler
bu kalbin boşluğunu
dolduramayacak eller
sevgiliden ayrı geçen günler
biliyorum bitmeyecekler...

#17 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 25.04.2007 - 20:45

sabahlarım, gecelerim, gündüzlerim.. hepsi sen.. seni düşünmediğim bir tek an yok. iyi ki seninleyim, iyi ki sen olmasan bile sendeyim. iyi ki "iyi ki" diyebiliyorum bunca zaman sonra.
iyi ki varsın hayatımda. iyi ki hep olucaksın.
seni seviyorum.
dikkat et kendine..
seni seviyorum.
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#18 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 09.05.2007 - 20:51

Gönderilen Resim

"Kime dokunuz ellerin, kimi görür gözlerin?
Ölüm çıkar karsıma, yine sen derim..."

biliyorum geçmeyecek sensiz günlerim. biliyorum hep yüreğimde taşıyacağım bu şekilden yoksun, bir hayli ağır, acıtan taşı.. yüreğimin daha fazla yalnız başına kaldıramadığı taşı.
hangi yağmur getirecek seni bana bir bilsem.. daha ne kadar ağlarsam geleceksin bilsem, yemez içmez ağlarım. beni bir almaya gelsen elinde papatyalarınla...
tam bulduğum anda kaybettiğim mi olucaksın yoksa? nefes almaya yeni başlarken ciğerleirmle birlikte mi söküleceksin içimden. birlikte bir hayat planlarken, hayatımdan mı olacağım şimdi ben?
tüm dünyam nasıl da sen oldun...
hani televizyonlarda ıvır zıvır reklamlarında gösterirler ya "öncesi ve sonrası" diye. öyle bi tablo çıkarasım var. "senden öncesi" "senden sonrası".. ama ne çizeceğimi bilsem bi...
adını anmalarını bile kıskanıyorum.. içinde adın geçen her cümle zimmetimde sanki.. hepsi benim.. kimseye veresim yok.

özledim.
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#19 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 09.05.2007 - 20:55

Sevdan bir ateş oldu bende..
Gönlüm bir deli coştu sende...

Yagmurlara kapılmışsa bulutlar bile bırakmış demektir..

smiley-sport036.gif  

#20 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 09.05.2007 - 20:59

Gitmem gerek bu şehirden

Yağmurlar alır getirir onu.. bilirim ki bulutlar da benden yana...
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?