İçerik değiştir

KVTüm Bölümleri Orjinal VCD'den Kopya 30YTL Divx,

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 ArmonSarayda

ArmonSarayda

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2007 - 22:16

İstediğiniz DVD film diziler yoksa bulurum. Diziler ve Divx film istek üzerine yüklenir. DVD film bulunur. Haftada 10 DVD film ekliyorum listeme. Siz istediğiniz filmleri bana bildiriyorsunuz. Bende hesap numarayı veriyorum. siz ücreti hesabıma yatılıyorsunuz. Bankaya para geldiğinde istediğinizi çekmeye başlıyorum. Ertesi gün verdiğiniz adrese kargoyla yolluyorum.

Kurtlar Vadisi'nin Tüm Bölümleri orjinal VCD'den kopya. Toplam 97.Bölümdür. 17 DVD'dir. DVD halinde satıyorum. CD halinde değil. DVD markası iomegadır. Kalitelidir. Elden şiparis vermiyorum. Fiyat 30 YTL'dir. Üstelik KV'nin 2 Müzik albümü, Kurtlar Vadisi Irak müzik albümü, 125 KV müzik remixleri. 40 Video, Resimler ve wallpaperlar hediyelidir. Ücreti banka hesap noyuma yatırıyorsunuz ertesi gün Aras Cargo ile verdiğiniz adrese yolluyorum.

Lost Dizisinin Tüm Bölümleri 10 YTL'dir.
Prison Break Dizisinin Tüm Bölümleri 10 YTL'dir.
South Park Dizinin Tüm Bölümleri 10 YTL'dir.
Çemberimde Gül Oya Dizinin Orjinal DVD'den Kopya Tüm Bölümleri 40 YTL'dir. 20 DVD Ediyor.
DVD Filmlerinin Tanesi 1.5 YTL'dir. Orjinal DVD'den Bizzat Ben Kopyalıyorum. Kendi Elimle. Çok Ucuz. 1.5 YTL. Coverlı Kutulu 3 YTL'dir.
Bir DVD Dolusu Divx Film 1.5 YTL'dir.

Ücretlendirme Ve Sorular
Soru 1: Bir DVD de kaç divx film olur?

Cevap 1: Divx bölümünde Cd adeti yazar. 6 Cd 1 DVD eder. 2 CD'li 3 film 1 DVD eder. Tek Cd'li 6 Film 1 DVD eder. 3 CD'li 2 film 1 DVD eder.

Soru 2: DVD Filmlerin ve dizilerin sağ tarafında fiyatlar yazıyor divxlerde neden yazmıyor ve divx filmlerin ücreti ne kadardır?

Cevap 2: Divx filme göre fiyat belirlenmediği için DVD'ye göre fiyat belirlendiği için yazmıyor. Bir DVD dolusu divx film 1.5 YTL'dir.

Soru 3: Filmler nasıl hazırlanır?

Cevap 3: DVD'ler 4x le yazılmaktadır. Boş DVD'nin Markası " İ-omega " 8x Veya 16x DVD-R. DVD'lerin üstüne özel Cd kalemiyle filmin ismi yazılıyor.

Filmler Nasıl Seçilir - Ödeme - Gönderme

Listeyi Aldıktan Sonra Seçeğiniz filmler için filmleri sağ tarafındaki sepet boşluğuna " al " yazmanız yeterli.
Daha sonra bu dosyayı kaydedip bana e-mail veya msn yoluyla gönderiyorsunuz.
Kontrol ediyorum. Kaç DVD ediyorsa ona göre fiyat çıkarıyorum.
Bu fiyatı size vereceğim Garanti Bankası hesabına Veya PTT şubesine yatırıyorsunuz.
Paranın geldiğini kontrol ettikten sonra. DVD'lerin çekimlerine başlıyorum.
Birkaç gün içinde DVD'leri vermiş olduğunuz adrese kargo ile gönderiyorum.

İletişim için armon@sarayda.com msn ekleyebilirsiniz. Her hafta güncellenen listemi www.dvdlerim.com adresinden görebilirsin.

#2 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2008 - 19:27

yazıcak yer bulamadım buraya yazıyorum işte :P

her yerde aradım aradım bulamadım *lol Lost Season 3

bana alabileceğim ve mümkünse bana yakın olan bi yer varsa söleyin millet.

bi sene oldu 2.sezonu bitireli nerdeyse *vava hala 3 ü seyredemedim. millet 4 ü bitirdi *dua ölücem meraktan yaaahhh..

şu fakire bi yardım *zong

...

#3 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2008 - 19:34

fazla merak iyi degildir :) baktın öle meraklısın düzgünce takip etseydin *zong
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"