İçerik değiştir

- - - - -

Yalaka Medya...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 11 yanıt verildi

#1 cenk

cenk

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 24.12.2002 - 22:35

Yaw bu medya ve tv ler kadar yalaka bir ortam yok yaw. Kesinlikle ve kesinlikle hepsinden nefret ediyorum. Nerede çıkar nerede rating var ise oradalar. Lütfen şu şöyle bu böyle ama felan demeyin. Biliyorsunuz ki istisnalar kesinlikle kaideyi bozmaz.

Saygılar,

Cenk YÜZEREROÐLU

#2 Myth

Myth

Moscom Technologies

• Dokunulmazlar
  • 544 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sinema

Gönderim zamanı 25.12.2002 - 02:44

Kesinlikle bozmaz..

bkz: tv8
bkz: cnbc-e
iwakura lain
Boa - Duvet

fish doesn't think because fish knows everything

Arizona Dream

#3 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2002 - 07:30

haklisin bilader...en önemli sorun paraya doymak bilmiyorlar herifler...bir cogu ya bir siyasinin ortakligi bulunan ya da para babasi bir isadaminin sahibi oldugu televizyonlar hal böyle iken telefunken yani :nod: ...
velhasil her önüne gelen para babasi ya da siyasi, bir televizyon acinca ortalikta yalakaliktan toz duman oluyo...isini özverili yapan tv cilerde ya issiz kaliyo ya da ister istemez bu magazinvizyonun icine giriyo sonucta ekmek aslanin agzinda...milleti iyi uyutuyolar vesselam yok onun donu yok bunun pantolonu biz de (biz diyorum sonucta hepimiz bu halktaniz) agzimiz acik seyrediyoz ya da söyle diyeyim izlemek zorunda birakiliyoruz...hos izlemek zorunda birakilmamiz biraz garip yöne cekilebilir kardesim kumandan yok mu kapat seyretme tabii burda apayri bir konu karsimiza cikiyo milletin sosyokültürel yapisi susu busu carti curtu...sonucta elemanlar paraya para demiyo bizde öööle kesilmeyi bekleyen danalar gibi agzimiz acik izliyoz olup bitenleri ne diyelim bizi bu carpik düzene getirenler utansin...nalet olsun hep ayni muhabbet bizi bu hale getirenler utansin diyoruz da bunlari demekle olmuyor sonuca ulasamiyoruz kim düzeltecek kim yapacak bu isi diye hala bekliyoruz yani kendimizde azcik isin ucundan tutmuyoruz hos tutsak basimiza neler gelir onu allah bilir...ooof ooff iki ucu b*klu degnek...ne desek bos eziliyoruz,dökülüyoruz belamizi zitiy*lar sesimiz cikmiyo ciksada bit osur*gu kivaminda...toplanmak lazim birlik olmak lazim bu is ancak böyle olur bir elin nesi ikin elin sesi...ülkeyi yönetiyolar herifler yaaa bu kadar serefsizlik olurmu yaaa...halk artik nerdeyse tibbini,ilmini,egitimini,yazarini,bilimadamini,gecmisini ve yazik ki gelecegini unutur hale geldi halk artik yarin üstüme ne giysemde rüküs olmasam diye düsünüyo bu kadar acizlik bu kadar ciddiyetsizlik olur mu ya? bu kadar kolay mi yaw bir ülkeyi icten cökertmek soruyorum arkadaslar icten cökertiyorlar bizi nasil oluyor bu,bu kadar kolay...dis etkenler degil mi bunlari planlayanlar...ben buna inaniyorum...hadi varmisiniz burdan baslatalim olayi magazinvizyonlari seyretmeyerek kinayalim su sözde etki ajanlarina bir ders verelim burdan varsaniz bir planlayalim su isi

ooh be ne doluymusum haaa rahatladim serefsizim...
he bu arada Myth kardesin verdigi örneklerden biri olan CNBC-E sanirim amerikan kanali...bilmiyorum yani ciddiyetine güvenmiyorum o kanalinda ben...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#4 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 26.12.2002 - 02:41

CNBC, 1989 yılında NBC tarafından açıldı. Çoğu ülkede, farklı dillerde yayın yapıyor. CNBC-e de Türkiye'de yayın yapan bir kol. Nasıl ki CNBC kanalı, NBC'nin ekonomi kanalıysa CNBC-e de NTV'ye bağlı Türk ekonomi kanalıdır.
Güvenmediğin nokta nedir, pek anlayamadım?
CNBC-e'ye dokunan/dokunduranlara :nod:

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#5 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2002 - 03:22

skytürk(bunu salladim gibi),cnntürk gibi kanallarda var mesela ama hepsi amerikan sirketi...bir de habertürk var o kimin bilmiyorum acikcasi...hos ntv(ntv diye bir amerikan tvside var) de cavit caglar'a ait nergis holdingin tv si degilmi?(simdi dogan holding aldi galiba)...kardesim icinde amerikan ortakligi var,bu is basindan zaten kopuyor...yani sirf amerikan diye sevmiyorum,izlemiyorum ve güvenmiyorumda olay budur...cok kati bir fikir gibi gelebilir ama böyle hocam ne yapalim sevmiyorum icinde amerikan kokusu varsa...soruyorum misal olarak...kaliteli kanalsa, ingiliz BBC var(hos onuda sevmiyorum) niye BBCTürk yok acaba varda ben bilmiyormuyum,daha sonra eurosporttürk yok mesela, TV5türk yok mesela, ARDTürk yok mesela,RAIUNOTürk yok buna ek,Al-JazeeraTürk yok daha...
simdi gelecegim ilk nokta su simdi diyelim ki tv sektöründe Türkiye iyi bir pazar ve bunu amerikalilar cözmüs gelmisler burda acmislar kanallari,yukarida saydiklarim da hala olayin farkinda degiller ya da paralari yok ya da gerek duymuyorlar...
ikinci nokta ise su cok güzel dayilar acmis kanallari peki neden ekonomi agirlikli bu kanallar,ciddi olsun diye mi?yani eger piyasa da is yapacak kanal istiyorsan ben olsam gider magazin agirlik kanal acarim ya da ne bileyim erotik kanal acarim
ücüncü nokta...simdi ben almanya'da yasiyorum...ve su ana kadar ne sky ne cnn ne cnbc ne de abc kanallarinin izini bile göremedim ...cnn harici diger kanallar yayin yapmiyor o da zaten ingilizce yayin yapiyor(kabloluyu saymiyorum)yani demem su ki cnngermany ya da nbcgermany gibi kanallar yok burda...burasi gibi bir cok avrupa ülkesinde bu böyle...arti olarak bir sey daha cnn düzenli olarak ortadoguda arabistan yarimadasinda arapca yayin yapiyor ingilizce degilde arapca,türkiye de ingilizce degil de türkce ve de daha cekici olsun diye kendi isminin yanina bir de türk diye yaziliyo,avrupa ülkelerinde de kendi dillerinde degil de ingilizce yayin yapiliyor simdi bu is havuz problemlerini geciyor cik cikabilirsen isin icinden,yani sizce bi gariplik yok mu su halkalari birbirine gecirdigimizde seziyormusunuz bir acaiplik?
bi de hep merak ederim taa körfez savasindan beri,daha hava saldirisi baslamadan adamlar kamerayi da direk nasil denk getirebildiler saldirinin yapildigi yere yani hic kamera oynamadi saga sola kendinden emin duruyordu. konu acildikca gerisi geliyo soru soruyu kovaliyo ne kadar cok yanitsiz soru var aslinda bi otursakta cözsek sunlari...neyse insallah anlatabilmisimdir sevgili Carisma kardese ne demek istedigimi...

saygilar
(yakinda beni hapse atarlarsa sasirmayin)
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#6 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2004 - 03:57

Denio hayranınım abi bastır arkandayız :shocking:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#7 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2004 - 19:34

tutmayın beni ....
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#8 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2004 - 00:52

şahsa mesaj yazmak yasakmi denio bir kaç sey sölicektim :shocking:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#9 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2004 - 18:12

bana mı yazacan lan...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#10 almira

almira

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 147 Mesaj
  • İlgi Alanları:spor, tenis, kayak vıdı vıdı

Gönderim zamanı 21.01.2004 - 00:04

dünyaya acilan bir pencere medya ya arkasi?
Ara sıra ayaklaranı imkansızın denizinde yıkadığı için zaman zaman başı bulutlara çarpan.......

#11 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2004 - 20:36

sanane
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#12 almira

almira

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 147 Mesaj
  • İlgi Alanları:spor, tenis, kayak vıdı vıdı

Gönderim zamanı 23.01.2004 - 15:22

ıyk :gangster:
Ara sıra ayaklaranı imkansızın denizinde yıkadığı için zaman zaman başı bulutlara çarpan.......