İçerik değiştir

- - - - -

Habertürk

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 11 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 03.12.2004 - 13:14

11 Eylül hakkında milyonlarca şey söylenildi yazıldı bugüne kadar.Gecen akşam Habertürk te Erol Mütercimler'in sunduğu Aynanın Arkası programında oldukça ilginç şeyler açıklandı ve görüntülendi. Seyretmeyenler için haberin ayrıntısı;

HABERTÜRK

#2 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 09.12.2004 - 16:37

Ben de izledim programı ama bana biraz boş işlerle uğraşıyorlarmış gibi geldi.Adam atı aldı, Üsküdar'ı geçti.Enduring Freedom, Iraqi Freedom diye diye Ortadoğu ve Asya'ya yerleşti, bunlar da hala yok uçaklar tanker uçağıydı yok efendim pencereleri yoktu yok işte Pentagon' a uçak çarpmadı diye atıp tutuyorlar.E şimdi mi uyandınız vaziyete bu saate kadar aklınız nerdeydi?Hem diyelim ki bunlar gerçek ki ben inamıyorum öyle olduğuna kendi milli menfaatleri için böyle şeyler yapan bir ülke yarın daha atak hareketler yapabilir.G. W. Bush bir dönem daha seçildi işte bekleyip görelim bakalım önümüzdeki 4 yıl dünya çok daha ŞENLİKLİ bir yer olacak gibi geliyor bana!!
I find your lack of faith disturbing!

#3 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj
  • İlgi Alanları:İllustrasyon, Sinema, Astroloji, Felsefe Tarihi, Siyaset.

Gönderim zamanı 09.12.2004 - 17:13

Walla ben seyredemedim ama Habertürkün sitesinden okuduklarımı daha olay zamanı aklıma getirmiştim. Bunu göze alabilirler miydi beni düşündüren bu oldu? Herneyse oldu artık bunun aslını ben anlıyamam uzmanların incelemesi gereken bir konu. Bir büyüğüm bir devlet sırrının a çığa çıkması için en az 30 sene geçmesi gerekir demişti. Mümkün ne diyim.
Salih Gönüller

#4 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 23.12.2004 - 16:16

Sinama yangını olayında 4 saat canlı yapan habertürk. ki olay yerindne isli misli adam çıkarmışlardı elli kişinin durumunun ağır ölüm teklikesi olduğunu söylediler kimse ölmedi.ç habertürk evet tarafszıdır belki ama saçma haberler sıralamasında briincliği alır kimslere bırakmaz. kendinleri bir haber uydurup onun peşinden gidip inanıyorlar gibime geliyor. tecrübesizliktendir belki bilmiyorum. ntv ye canlı yayında bağlanmak gibi saçma huylarıda var. hatta bazen onların canlı röportajları veriyorlar canlı yayında bağlanıp. oldukça saçma bir kanal bence
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 11.02.2005 - 15:08

O yangın olayında insanlar ama gerçekten ölümden öldü :P ölen olmaması bu onların yalan haber verdiğini göstermezki senin de dediğin gibi "elli kişinin durumunun ağır ölüm teklikesi olduğunu söylediler" ölen oldu dememiş :)

#6 muammertoksoy

muammertoksoy

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 9 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik ,sinema,sanatsal şeyler yani...falan filan...

Gönderim zamanı 24.02.2005 - 11:13

ya habertürkün amerikanın ırak işgali sorasında amerikan yanlısı tutumuna ne demeli arkadaşlar....öpüldünüz....

#7 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 23.07.2009 - 12:34

cüppeli ahmet hocamız bu akşam habertürk'te fatih altaylı ile teke tek prgpramında canlı yayındaymış arkadaşlar. kaçırmayın. :D

Her konuşması olay yaratan Cübbeli Ahmet Hoca, bu hafta Habertürk ekranlarında Fatih Altaylı'nın konuğu olacak...
Son günlerde gündemin ilginç konularından biri de Cüppeli Ahmet Hoca şüphesiz. Giderek bir fenomen haline gelen 'cüppeli hoca' rüzgarı Habertürk ekranlarına da ulaştı.

Cübbeli Hoca, Habertürk'te Fatih Altaylı'nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek'e katılacak. Program, 23 Temmuz Perşembe akşamı Habertürk'te....

#8 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 23.07.2009 - 12:53

zaten fatih beyin tüm programlarını izliyorum bunuda kaçırmam komedi olacağı kesin :D
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#9 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 23.07.2009 - 16:06

Pazar günleri yayınlanan teketek özel programını da kaçırmayın.

'Teketek Özel - Gönül Tekin' youtube dan bulabilirsiniz.Sümerler üzerine bir programdı ilgilenenler için...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#10 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 24.07.2009 - 11:50

dün akşam izledim cüppeli ahmet hoca'yı biraz da.
yahu bu adam konuşurken böyle çok samimi bir ihava veriyor
yani fethullah gülen olsun, başka hocalar olsun bu adamdaki samimiyeti göremiyorum açıkçası.
yani bilmiyorum da işte öyle geldi bana.

bir de şu bebek tahrik mevzusu vardı ya.
bu taa iki sene önceki mevzuymuş.
gazeteler sanki dün söylemişler gibi üstelik de bağlamından kopararak yazmışlar.
orada çocukların o bebekleri model almasına karşıymış.

bir de fatih altaylı cüppeli ahmet'in karşısına bir barbi bebek getirdi.
yahu sen en örtülüsünü bulup getirmişsin bunda bir şey yok ki dedi orada koptum. :blink:

#11 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 24.07.2009 - 19:00

Bende izledim programı... Gerçekten daha samimi geliyor...

Bende o "kalk münafık namazını kıl" diye telefon açmayız kimseye dediği yerde koptum... Birde agzı iyi laf yapıyor elemanın...

Güzel programdı.. Hepimiz cübbeli ahmetiz *pirt

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#12 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)