Jump to content

- - - - -

Öyle ki sevmek, ve öyle ki sevdim...

• This topic is locked This topic is locked
152 replies to this topic

#81 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,225 posts

Posted 21.04.2007 - 00:28

bence biz yanlış şeyleri mutluluk sanıyoruz.. doğruyu bulsak içimizden çıkarmak en kolayı olurdu.. bizler istediğimiz şeyleri elde ettiğmimzde yada istediğimizi yaşadığımızda mutlu olacağımızı düşünüyoruz bir noktada haklıyız insan istemedikleriyle mutlu olamaz ama bazen istediklerimizle olanlar yani yaşadıklarımız arasındaki farklar şaşırtıyor insanı... mutsuz eden umduğunu bulamamak aslında hayal kırıklıkları... çok istediğin şeylerin gerçekleştğinde sana bişi ifade etmemesi.. en önemlisi mutluluğu doğru yerde aramak bnce ....
Kendimi Bulduğumda Orda Olmalıydın!!!...
Ya Da Kendimi Bulduğumda Orda Mı Olmalıydın???
...

#82 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Posted 22.04.2007 - 13:35

bir düzenin kurulamayışı, gel gitler, göçebe yaşar olduk hayatta, zaman her şeyin ilacı ama sabırsızsan ölüm demek...çok bunaldım, gitmek istiyorum gene...

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#83 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8,125 posts

Posted 22.04.2007 - 13:48

gitmek yok bi yere..
sevdiğinin kollarında uyanmak varken, sessiz kimsesiz bir evde onunla birlikte nefes almak varken, kim ister parlayan iki çift far ışığında can vermeyi?
hayattan ne istediğimizi biliyoruz aslında. sadece sabır; bak hayat sana neler vericek o zaman...
serra dediydi dersin. *uhuhu
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#84 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 22.04.2007 - 15:59

o günlere kavuşmak hayalden öteye gidemiyorsa gitmek gerekir serra, illa başka aleme geçmek değil bu, gitmek gerekir, yani daha ileriye, eğer yerinde saymaya devam edersen sadece canın acır...

#85 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 25.04.2007 - 20:33

severken nereye gittiğini sanıyorsun????
hey gidi kafa!

#86 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 26.04.2007 - 22:02

ooofffff.......çok sıkıldım artık, saat kaç oldu ve hala evinin dinginliğine kavuşamamış ruhlar var....hay satim anasını bu işlerin ben! yaaw, bırakın yaaw, ortalık çakal dolu yaaw, herkes diğerinin ağzındaki lokmayı kapmaya bakıyor, saflar da ahan böyle kanar verir ağzındaki lokmaları işte, yaaw yemin ediyorum şu ufak memlekette kimseye güvenmeyip herkeste bir hinlik arıyorsam büyük bir kente yerleştiğimde paranoyak olur çıkarım, komplo teorileriii!!!! vaaaayyy canınaaaa!!!!!!!! ama kendini bir şey bilip de akıllı zannedenlerin çoğu ahan da böyle keklenir!! demek ki neymiiişşşş: büyük lokma yiyecek, büyük söz konuşmayacakmışızzzzz.....................ppüfffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#87 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 26.04.2007 - 22:15

yaaaaaa ööffff.....darlandım yyaafff.......okuyan da ne olduğunu anlamayacak ama vallahi ben var yaaa yani şu saatte delirmenin eşiğindeyimmmm......

kafasına tükürdüğümün evi yaaa, ya ben kalkamam herkes bir şey karıştırır düzelmezse ben ne edeyim! yaaw, bırak allahaşkına ot götürsünevi nolacak...cıks......annem gelse de kurtarsa beni.....püüfff....
yaw amma daldan dala konudm ben de haa....

hemi de buram buram duygu kokan blogumun da içini mahvetmiş oldum...olsun yaaa....amaaaaaannn...benim değil mi, ister duygulanırım ister saçmalarım.....

okduğum kitap bööyle bir kokrunç yaaf, "kızıl nehirler"i okuyorum, cinayet cinayet üstüne midem kalktı, adamın gözlerini felan çıkarıyorlar yok ellerini kesiyorlar, işkence felan..amaaan...bunalltı beni, gece yatarken sanki yatağın altından bir katil fırlayıp gözlerimi çıkarackmış gibi geliyor...ama düşünüyorum yaaaf diyorum katil nerden gelsin girsin benim yatağın altına hem altta o kadar boşluk yok ki, karton kutu dolu orada, ama işte manyaklık değil mi aklıma her türlüsü geliyor...cıks.....bana korku filimleriyle korku kitapları yaramıyor!!

dayaaaan dayan göönlüüüümmmm.....
dayaaaaan dayaaan göönlüm......

yaaf, gören de kafa çkır sanacak yaa, ama bilmiyolar ki ben aşk sarhoşuyum.....kimin şarkısı vardı heee, ebru gündeş miydi neydi, ben aşşk sarhooşuyum diyordu...güzel parçaydı, her gün birbuçuk saatlik yol boyunca servis şöförümüz ssağolsun bize dinleti dinletiverirb unları....

yaaa servis demişkene, ben bugün gelirken minibüste uyuydum, yanımda da selamsız, arkamıza yaslandığıkmız gibi uyuduk..baktım arkadaş horluyo (ehuehuehu duymasın keser beniii) kendime geldim hafiften sus dedim, sustu sonra ben gene dalduım uykuya..valla nasıl çabucak geldik o yolu şaşıyorum...ehiiiiiehiehiii.......

beim galiba konuşmaya itiyacım vardı, çenem düştü ama iyioldu.....aahaha geçende bir öğrencime yaptığım şaka aklıma geldi..derste konuşup duruyor..ona şöyle bir baktım ve hayetle ağzımı bir karış açarak "aaaaaaaaaaa, bedirhaaan yerdeki senin miiiiiii?é dedim..tabi diğer öğrenciler de bnim bu şaşkın halime bakıp onlar da merakla o tarafa baktılar...öğrencim eğildi sıranın altına bkıyor, nedir öğretmenim dedi....ehı-uehuheuhe...ben de " çenen düşmüş ooğlum" deyince sınıf yerleer yattı *uhuhu ehuehhahasydjhsjhahahahaa...........amma güldüydük..yafrucuklarım benim...

::

amaan gelmedi şu attığım mesajın da cevabı haaaa, hadi telefon çal telefon, çallllllll............................

#88 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 28.04.2007 - 17:53

heheeee......artık sen benim düşünce günlüğümsün adü konu, ben sağa yazacam sen gıkını çıkarmayacan e mi?

şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bugün canım gayet sıkkındı, üzerinize afiyet ekildim biri tarafından, bende can darlığı ilen kendimi harabeye attım, malum bura benim rahat olduğum tek net mekanı...neysem...dedim bakalım ne var ne yok, can darlığımı alacak neler olmuş dünden bu yana.....

bir de bakarım ne görürüüüüümmmm....kızarmışııııııııım.....artıkın dokunulmaz yazıyo profilimde, tabi bende bi şaşkınlık felan.....neyse........tabi dokunulmaz olmak ayrımcılık gibi bir şey oldu, birilerinin himayesine girmiş gibi, ki bu benim hoşuma gitmedi, kayrılıyormuş imajı yaratmak......biraz darlandım bu duruma da açıkca ama geyiğe vuruyorum....du bakam....beni hiçbir ad olduğumdan daha farklı biri yapmaz,>>>> güneş balçıkla sıvanmayacağı gibi eşeğe altın semer vursan da gene eşektir<<<< :ears: ....laa ben de iki atasözünden baba bisöz çıkardım de mi? de de de..... dağıtasım var anasını satim! insanın ancak hem bu kadar canı sıkkın hem de bu kadar keyfi yerind eolur, sanırım umursamazlıktan doğan bir keyif bu, evet ben umursamıyorum, hem umursamaz hem duygusuzum.... *zong

#89 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 28.04.2007 - 17:57

*zong
bide ii pişmiş geçüsün :ears:

Konseptgereginotu: konsept yokki yazıoz kafamıza göre *dansedencivciv

smiley-sport036.gif  

#90 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 28.04.2007 - 18:26

öfff, batıya gittikçe daha geç akşam oluyor demi? desene bekleyeceğim.... :ears:

aaakşaaaam, aaakşaaaam...hadi gel aaaakşaaaaam.....

bunladığiçinkafasınıbuzlusuyasokansmiley*

hehe bu smiley şeyini sevdim ben!

#91 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 28.04.2007 - 20:03

akşam gelmeseymiş daha iyiolurmuşş, zira hoşuma gitmedi bu akşam, gene sabah olsun daha iyi! :happy:

sevmiyorum hiçbir günü işte seviymiyorum hiçbir saati!!!!

Edited by duygusuz, 28.04.2007 - 23:05.

#92 FreeyounG3426

FreeyounG3426

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 90 posts

Posted 29.04.2007 - 21:31

seviyorum bu hayatı.. herşeyiyle seviyorum... tüm aksiliklere ve kötülüklere rağmen seviyorum... çünkü bu hayatta sen varsın.. ve hayatta ne olursa olsun sırf sen olduğun için sevilmeye ve yaşanmaya değerdir..
Yalnızca yağmur yağdığında seviyorum bu şehrin insanlarını...[/FONT]

#93 FreeyounG3426

FreeyounG3426

• Üyeler
  • 90 posts

Posted 29.04.2007 - 21:33

ayrıca yerim o sevimli burnu

#94 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 29.04.2007 - 21:37

haklısın free, hayatta sevdiğin ve sevildiğin biri her zaman yanında olmayı göze almışsa senin de her şeyi yaşamayı göze alman lazım....
dolayısıyla hayatı tüm iyi ve kötü yönleriyle sevebilmek lazım...

#95 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 29.04.2007 - 21:37

ayrıca yerim o sevimli burnu

*zong ve de :fly:

#96 FreeyounG3426

FreeyounG3426

• Üyeler
  • 90 posts

Posted 29.04.2007 - 21:39

evet aynen öyle kımısı duygusuz... *zong bu renk yakışmış sana.. hayat sevdiğin için herşeyi göze alabiliyorsan bir mana kazanır zaten... sevdiğin için birşeyi göze alamıyorsan yaşamanın ne anlamı var.. bomboş çuvaldan ne farkı var.. insan özgürse insandır ve özgürse yaşayabilir ancak seviyorsa özgürdür vede özgürse mutludur..

#97 FreeyounG3426

FreeyounG3426

• Üyeler
  • 90 posts

Posted 29.04.2007 - 22:27

sana sahip olduğum için çok mutluyum.. duygulu sevgilim... seni canımdan çok seviyorum.. sonsuza kadar da seveceğim...

#98 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 29.04.2007 - 22:31

hayat umarım kimseyi pişmanlığın eşiğine getirmez... *zong
getirmeyecek, söz....

#99 FreeyounG3426

FreeyounG3426

• Üyeler
  • 90 posts

Posted 29.04.2007 - 22:38

hayatta pişman olacağım en son şey bile değil seninle olmak... seninle olmak sadece mutluluktur.. huzurdur.. aşkı özgürlüğü doyasıya yaşamaktır sevgilim..

#100 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8,004 posts

Posted 29.04.2007 - 22:45

:) mutluluk budur yaaa......

:P

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users