İçerik değiştir

Bu nasıl yönetim

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 12 yanıt verildi

#1 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:04

bu kadar sizin anlayisiniz
kara kusura bakma ama ysf senin gibi evli barkli birini ne yapsin???????? ya düsünüyorum düsünüyorum bakiyorum bakiyorum.. allahim niye kasıyor bu kadın kendini diyorum,
kara seni ysf NE YAPSINNNNNNN? evli barkliyim diyosun, oyunun icinde adinin gecmesini istemiyosan OY - NA - MI - CAK - SIN!
kisisel tartismanizi ne güzel de namus oyununa cevirdiniz.
ayrica ysf un site icinde bir sevgilisi var, cocuga ayip olmuyor mu?

wale yi biliyoruz, cezanin haksiz oldugunu o da biliyor, onun namus anlayisina hele hayran!!!!!!! kaldim .)))))))))

BUNCA INSAN YAZISMALARDA KARAYA HAKARETI GORMUYOR DA, kara dank wale üclüsü bisiler pesinde
DANK : senin kime güvenin yok onu söyle önce, kendine mi güvenin yok güzelim. elalemin adami, herkesin karanin senin esin oldugunu bildigi halde YSF niye asılsın ya karaya! KI HICBIR MSJ DA DA ASILIYOR GOZUKMUYOR.
ysf a ne kardesim, padisah kizi mi sandin ne sandin sende karayi, komik komik..

bana ettiginiz hakaretlerden dolayi dün sesimi cikarmadim, bugün ceza almanizi bekliyorum. yönetici arkadaslarim ayni inceligi göstereceklerdir. aksi halde serefsiz lafi yenir yutulur cinsten olmayacak benim icin!

aksam wale gelip kendini tatmin edene kadar bu konu kapatiliyor.

Öncelikle bir yönetici olmaktaki başarısızlığınız kapalı bir konuya mesaj yazarak ispatlamışsınız tebrikler. Burada cevap hakkı olmasına neden oluyorsun ama çok uyanıkça kapalı konuya girip yazıyorsun. İşte bu nasıl yönetim sorusunun cevabı...

Kimseye eşime asıldı diyerekten bir suçlama yapmadım algılama kapasiten sadece bu kadarla sınırlı ise diyecek bir söz kalmıyor. YSF kişisel sataşmada bulunmak için eşimin ismini kullanmıştır. Hakaret ettiğini de söylemedik kişisel sataşma çıkarmak için için Kara'nın adını kullanmıştır. Oyun bahçesinde her üyenin adı kullanılır 1 kere eyvallah 2 kere eyvalah haa eğer bu kişi 7 mesaj üst üste aynı ismi kullanıyorsa sataşma ve kavga çıkarmak için tahrik yaratıyordur. Bunu 1 kere yaptı ve uyarıldı , üstüne üstlük daha önce hem benim tarafımdan bunu yapma dendi hemde yöneticiler tarafından 1 ay önce idi yanılmıyorsam. Demek ki aklı olan her kişi böyle bir davranış yapılmasının gerek kişiler gerekse yönetim tarafından hoş karşılanmadığını algılar ve kendine çeki düzen verir. Ancak bu kabiliyete sahip olmayan bir kişi tekrar aynı niyetle sırf tartışma çıksın , kişisel sataşsın diye 7-8 mesaj boyunda aynı ismi ağzına sakız ederse harabe'nin kuralları içersinde kişisel sataşma olduğu için cezasını çeker.

Aklınız fikriniz asılmaya çalıştığı için olayı sadece bu şekilde görmenizi doğal buluyorum aslında.Kara'yı ne sandığımın hesabını sana verecek değilim kaldıki padişah kızından da dünyanın bütün kızlarından da ötedir benim için şimdi kıskançlığınızın ve bayağılığınızı alın ve çekilin.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#2 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:11

ne oldu
baktin namusla alakali bir durum yok inceden cekilmeye mi basladin.
dünle alakali BANA YAPILAN HER BIR MSJ icin özür bekliyorum?
son msj yazma hakkinizdan sonra her bir hakareti hesaplayarak "şerefsiz" lafina kadar olan kisim icin ceza verilecektir.
kara da yazsin ki, sonra cvp hakki vermedik demeyin.

her bir hakareti hesaplarsam 15 er gün konusma yasagi olacaktir. kaldi ki ysf a edilenleri de hesaba katicam su durumdan sonra..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#3 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:25

Buyrun verin bakalım cezaları ama vereceğiniz hiç bir ceza sizi değiştirmeyecektir. Halen yöneticisi olduğunuz forumun kurallarından bi haber dolaşıyorsunuz ortalıkta zira bu yetkiyi size verende kabahat. Kapalı konuya yazılmaz, verilen bir ceza o cezayı veren yönetici haricinde kafanıza göre kaldırılmaz. Ceza verirken her kelime üst üste toplanarak ceza verilmez forumun kuralları sabittir.

Bu mesaj DaaAnnK tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.12.2007 - 11:27

Gönderilen Resim

#4 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:34

Ah ahh eski günler geldi aklıma..Bir ara beni birileri tahrik etmişti,kışkırtmıştı..Bende cevap verdiğim için 1 ay ceza almıştım..Ama beni kışkırtan şahıs ya 1 saatlik ya da 1 günlük ceza almıştı ( Daha fazla değil )...

Sonradan yanlış ceza verildiği anlaşıldıda cezam düşürülmüştü..Hatıralar canlandı birden gözümde.. *heyo
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#5 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:36

evet hatırladım o günleri hani kişisel art niyetinizle 1 sene öncesinin konusunu gündeme getirerek kişlerin ilişkisine bir şekilde zarar verme niyetinizi ortaya çıkardığınız gündü yanılmıyorsam.

Gönderilen Resim

#6 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:38

Sizin fesatlığınızdan olmasın bu düşünce?Ben böyle birşey kastetmemiştim,boşuna günahımı aldınız o gün..Çok ayıp..

* * *

Susuyorum..

#7 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:41

öyle mii birden bire hani aklına esmişti dimi 1 sene sonra aaa Kara daha önce buralarda biryere başkasına olan sevgisini yazmıştı bende onu bulayım 1 sene sonra konu güncel konular arasına girsin daaannk okusun forumdakiler okusun içlerin peh peh 1 sene önce başkasını unutamadığını yazan nasılda aşık olmuş densin . Son mesaj yazımından sonra üzerinden 1 sene geçmiş olan konuyu buldunuz yazdınız biz fesat olduk. Sizin iiy niyetinizede ikna olduk evet evet olduk.

Gönderilen Resim

#8 g.brdim

g.brdim

Boş vakti azdır :p

• Üyeler
  • 1.733 Mesaj
  • İlgi Alanları:http://www.doctorathome.com/love/love.php?e=_l9wAm@7cf4-_y5whbj-y

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:41

yha noluo yha ben 2 hafta girmedim harabede neler olmuş yha neden bu anlaşmazlık halbuki daha düne kadar herkezi birbirinin kardeşii,dostu,kankası veya sevgilisi değilmiydi nolduda böyle deişti herşey ben de bırakcam sonunda harabye *heyo

Bu mesaj g.brdim tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.12.2007 - 11:42

Gönderilen Resim

#9 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:45

Önyargılı davranılıyor burda bana..İyi senaryo yazdınız 2 dakikada *heyo Neyse konu bu değil zaten...Arada kaynayıp hakeret yemek istemiyorum..Kaçtım ben :P

* * *

Susuyorum..

#10 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:49

Gerçeklerin bu kadar acı olması ne kötü. Halen o zamanında yaptığınız davranışın iyi niyetli gerekçesini yazamıyor olmanız malesef beni haklı yapıyor üzerinden neredeyse 7 ay geçti ama halen neden durup durup 1 sene önceki o açılmış konuya "way be" diyerek güncel yaptığınızın asıl niyetini söyliyemiyorsunuz.

Gönderilen Resim

#11 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 11:55

Bakın tahrik etmeye ,kışkırtmaya çalışıyorsunuz yine beni..Ama bu ucuz oyuna gelmeyeceğim..

Eğer gerçekten öyle bi niyetim olsaydın ''vay bee'' den sonra birkaç söz daha ederdim..Bilirsiniz lafımı pek esirgeyen biri değilim..Oldukça düz konuşurum ,kimileri gibi ima etmem..Hala öyle bir niyetim olsa şu an yine birşeyler söylerim,konuyu açarım..Kutsal müessenize saygım olduğundan susuyorum.. O yüzden uzatmayın..

Bu mesaj gLamour tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.12.2007 - 11:56

* * *

Susuyorum..

#12 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 12:02

bazen insan gercekten haksiz oldugunu kabullenip cekilmeli dank. hic kimsenin umurunda degil kara da sen de.. kendi kendinize cok özel olabilirsiniz ama bu bana hakaret etmenizi gerektirmez
serefsiz sözünü karanin yüzüne aynen iade ediyorum

cezaniz da siz de ne haliniz varsa gorun..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#13 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2007 - 12:03

konu benim 1 sene önce yaşadığım ilişkimin gündeme gelmesi değil... yaptığım hakaretler... ve yaşadığım hakaretler...
maşallah hepinizin ne kuyruk acısı varmışda susuyormuşsunuz... yazık sizlere o kadar acı çektirmişim ben...
fakat görülmesi gerek aleni bir durum var... zamanında benimde aldığım haksız cezalar ve üstüne hakaretlere sus pus oturuduğu yöneticliğin "y"sini bilmeden sırf ego tatmini için görevde kalanlar ses soluk çıkarmazken şimdi ulumaya başlamışlar hayret verici...

bu kadar sizin anlayisiniz
kara kusura bakma ama ysf senin gibi evli barkli birini ne yapsin???????? ya düsünüyorum düsünüyorum bakiyorum bakiyorum.. allahim niye kasıyor bu kadın kendini diyorum,
kara seni ysf NE YAPSINNNNNNN? evli barkliyim diyosun, oyunun icinde adinin gecmesini istemiyosan OY - NA - MI - CAK - SIN!
kisisel tartismanizi ne güzel de namus oyununa cevirdiniz.
ayrica ysf un site icinde bir sevgilisi var, cocuga ayip olmuyor mu?

wale yi biliyoruz, cezanin haksiz oldugunu o da biliyor, onun namus anlayisina hele hayran!!!!!!! kaldim .)))))))))

BUNCA INSAN YAZISMALARDA KARAYA HAKARETI GORMUYOR DA, kara dank wale üclüsü bisiler pesinde
DANK : senin kime güvenin yok onu söyle önce, kendine mi güvenin yok güzelim. elalemin adami, herkesin karanin senin esin oldugunu bildigi halde YSF niye asılsın ya karaya! KI HICBIR MSJ DA DA ASILIYOR GOZUKMUYOR.
ysf a ne kardesim, padisah kizi mi sandin ne sandin sende karayi, komik komik..

bana ettiginiz hakaretlerden dolayi dün sesimi cikarmadim, bugün ceza almanizi bekliyorum. yönetici arkadaslarim ayni inceligi göstereceklerdir. aksi halde serefsiz lafi yenir yutulur cinsten olmayacak benim icin!

aksam wale gelip kendini tatmin edene kadar bu konu kapatiliyor.

evet dün hakaret ettim... evli barklı birini dilene dolamış birine üstelik harabede sevgiliside olan birine ne denir... afferim sana al sana birde altın madalya takalım... pohpohlayalım denir sizin orda sanırım... malum kişi sadece söz dinlememnin cezasını çekiyor...
kimse ben meleğim görünümüne girmesin şimdi... öyle süslü cümleler kurarak olmuyor bu işler...

wale gelip tatmin edene kadar demişsin peki sen tatmin oldun mu dora.. hı oldun mu bu msj yazarak...

o lafa gocunacak en sok kişiydin sen dora oysa ben sana karaktersiz demiştim...

1 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli