İçerik değiştirEn Yüksek Prestij Alan İçerik


#628567 Yiğit Özgür Yarım Yamalak Gazete Okursa

Gönderen epru' - tarih 17.09.2010 - 20:41

Sabah saat sekizde uyanıyorum. Oğlum Keremsu’yu okuluna götürüyorum, ama bırakmıyorum. Çünkü okulu çok pis. Özel hocası var, onu alıp eve geçiyoruz. Ne olur ne olmaz, dersten önce hocayı güzelce yıkıyorum. Kirini bokunu iyice akıtıyorum.

Onlar derse başlayınca ben de gazetelere göz gezdiriyorum. Siyasetle yakından ilgiliyim. Ak Partisi, CHPC-e, MHKP-C, hepsini biliyorum. Terör örgütü KKTC’den nefret ediyorum. Ülkemizi bölmek isteyenler defolup gidebilirler mi lütfen?…Teşekkürleeeer.

Ülkemizde yaşayan insanların aç ve işsiz olmaları, pis kokmaları beni çok üzüyor. Dört kişilik bir ailenin mutfak masası çok küçük bence. Orada yiyemezler. Dolayısıyla aç kalıp pis kokarlar. Kişi başına düşen gayrı sufi filli hafıza da çok düşük. Arttırılabilir mi lütfen?

Ve laiklik… Yani din ve devlet bahçeli’nin birbirinden ayrılması. Bunu yapmak bu kadar zor olmamalı. Artık benim halkımın din istismarıyla kandırılmasını istemiyorum. Bu ülkede yaşayanların çoğu insandır bunu unutmayalım. Zaten %98′i Müslüman bir ülkede yaşıyoruz. Kalan %2 de aptaldır Aziz Nezin’in dediği gibi.

Kimse kimsenin dini inançlarına saygısızlık etmesin. Kimse Allah’la arama girmesin. Ayrıca ezanla da arama girmesinler. Eskiden ne güzel ezan Türkçe okunuyormuş… Camii falan da Türkçeymiş. Haa, yine Türkçe olsa namaza gider misin derseniz gitmem ama italyanca olursa belki iki rekatto kılarım. Hah hah haay, selam sana cehennem!!! Şaka şaka tövbe.

Askerlerimizi çok seviyorum. Onlar olmasa rahat uyuyamazdık. Şimdi uyuyoruz. Bence daha çok silah, uçak ve albay satın almalıyız. Güzel bir şarkımız var bununla ilgili: Erler erbaşa, erbaşlar fidana, fidanlar ağaca çıkmalı yurdumda. Bedelli askerlik bekleyen gençlerimize de buradan seslenmek istiyorum: inşallah çıkmaz.

Polislerimize tavsiyem biber gazı kullanmasınlar lütfen. Rezalet bir kokusu var ve haftalarca insanın üstünden çıkmıyor. Ben de biber gazı taşıyordum oradan biliyorum. Bir gün fakir bir adamcağıza çok acıdım. Ölsün diye sıktım. Sigara içtiği için alev aldı, yandı öldü. Ne demişler: Biber gazı yanmasın. Anlamı: Fakirler yanmasın, şeker de yerken ölebilsinler… Elbette kesme şekerden bahsediyorum. Yutella yiyen bir fakir düşünemiyorum. Keza Hariboru.

Üçüncü sayfa haberlerini hemen geçiyorum çünkü genelde kokan insanlarla ilgili haberler oluyor. Pis pis ölüyorlar. Asansöre falan sıkışıyorlar, hemen bi tarafları kopuyor. Motosiklete biniyolar, hoop kafaları kopuyor… Hiç sevmem kafası kopan insanı. Zorla değil ya? Ayrıca ölüp gitseler neyse Leş gibi de kokuyorlar. Bari ölünce kokmasınlar. Tarım ve Köy yumurtası Bakanlığı’nın bu konuda yapacak bir şeyleri olmalı. Ayrıca enerji ve tabii ki de kaynaklar bakanlığı… Ya ne olacaktı?

Elbette ülkemizde güzel şeyler de oluyor. Mesela biz yardım baloları düzenliyoruz. Oradan topladığımız paralarla daha büyük yardım baloları yapmaya çalışıyoruz. Balodan aldığımızı yine baloya yatırıyoruz yani, cebimize atmıyoruz. Bazen de defileler düzenleyip kendi tasarımlarız olan kıyafetleri sergiliyoruz. Satılan kıyafet olursa gelirini kimsesiz ve beyinsiz çocuklara gönderiyoruz. Ama maalesef pek satış olmuyor. O zaman da kıyafetleri yolluyoruz çocuklara. Yazık o kadar seviniyorlar ki, hemen kokuyorlar.

Biraz da spor: Dünya kupasını takip etmeye çalışıyorum ama bu konuda çok bilgili değilim. Paraguay ile Uruguay’ın farkı nedir deseniz bilmem. Ama ortak noktaları nedir, iyi bilirim. Kokuyorlar…Ayrıca ne zaman kamera onları çekse çimlere kusuyorlar. Öbürküler de bazen tükürüyor ama temiz temiz. Tuf! Diye minik top kağıt mendil gibi bişey çıkarıyorlar. Pele yaşasaydı bence o da kusardı.

Yiğit Özgür / 17.06.2010


aaaaahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *lol *lol jhdvbgıdojflkf


#646380 Bu Bir Atv - Sabah Hikâyesidir

Gönderen shy - tarih 12.05.2011 - 20:10

Hacı bu yazıyı dikkatle okudum ama hiç bi yerinde Kılıçdaroğlu ssk başkanı iken yaptığı yolsuzluklarla ilgli bir de çağdaş yaşamı derneğinin türbansız öğrencilere burs vermediği bi de yeni kasetler hakkında bilgi olmadığını gördüm.
Bi de yazının hiç bi yerinden ergenekona atıfda göremedim.O zaman yazıyı yazan yalancıdır sen de halkı kandırıyondur ama belki seni de kandırmışlardır beynin yıkanmıştır en iyisi yönünü pensilvanya dolaylarına dön ve günah çıkar.Ordaki aziz kişi seni ve günahlarını affeder iyi bir dindar olarak görevine başlayabilirsin.Henüz geç değil korkma sen de ışığa doğru koş


#639081 Azam Ali - Vas / Veiled

Gönderen Can Ka No Rey - tarih 05.12.2010 - 13:24Azam Ali -Vas- Veiled [HQ]
SeyretSen! Sen ne istiyorsan onu seyret!


#626907 2010 Kpss

Gönderen shy - tarih 01.09.2010 - 16:36
#646381 Bu Bir Atv - Sabah Hikâyesidir

Gönderen Can Ka No Rey - tarih 12.05.2011 - 20:22

Kılıçdaroğlu'nun pkk'lılarla domuz pastırması yiyip geneleve gittiğini de yazmamışlar. Daha yeni kasette çıkmadı. Demokrasimiz açısından utanç verici bir durum. Darbeci, ajan provakatör, halk düşmanı, din düşmanı, statükocu zihniyetin ürünü bunlar. Ben de nasıl kandım ki bunlara? Subhanallah ibretlik bir olay kardeş. Tez zamanda Papa I. Fethullah Gülen'e gidip günah çıkarmam ışığa doğru durmak yok yola devam demem lazım. Belki bir ihtimal şakirt olup doğru yolu bulur, hem dünyamı hem ahiretimi kurtarırım kardeş. Allah'tan ümit kesilmez. Paylaşımın içinde tşkler kardeş artı rep.